Familieberichten Jt" Colofon Familieberichten 28 I Vrijdag 19 september 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@' wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq,nl Meer informatie op www.pzc.nl Wij, Jolina Hengst en Joost Moggré gaan trouwen op 26 september 2008 om 14.30 uur in het gemeentehuis te Middelburg. Receptie van 16.30 uur tot 18.30 uur in strandpaviljoen 'De Oase' te Domburg. openbaar Geschokt en verbijsterd hebben wij kennis- ONDERWtjs genomen van het bericht dat onverwachts is Üob,EG2 overleden verder in leren Margaret Büchner leerkracht van openbare basisschool De Tweemaster Wij wensen de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directies en medewerkers van Stichting Openbaar Primair Onderwijs Nobego Verbijsterd en vol ongeloof bereikte ons het bericht dat onze collega M.M.L. (Margaret) Büchner is overleden. Margaret heeft haar hele werkzame leven in het onderwijs in de Goese Polder doorgebracht. Wij zullen haar inbreng, en zeker ook haar humor missen. Wij wensen haar familie en naaste vrienden veel sterkte met dit verlies. Collega's van o.b.s. De Tweemaster Goes Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze juf Margaret Büchner Wij wensen haar familie, vrienden en collega's veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Leerlingen en Medezeggenschapsraad van o.b.s. De Tweemaster, Goes Na een bewogen leven is gestorven onze bijzondere, betrokken vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Adriaan Buijs sedert 2 april 2004 weduwnaar van Mina Hoogerland 11 oktober 1922 t 17 september 2008 S. Buijs G. Buijs-van de Nadort Marieke en Jan-Willem Pim, Anne Eva Lisa J.M. Kubler-Buijs J.F. Kubler Correspondentieadres: Keihoogteweg 1 4491 PT Wissenkerke Wij nodigen u uit het afscheid bij te wonen, maandag 22 september om 12.30 uur in de aula van "Monuta" op de algemene begraafplaats te Goes, Geldeloozepad 30. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Zeer bedroefd, maar meteen onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve Hans, onze lieve papa Johannes Samuel Coppens - Hans - 25 februari 1954 17 september 2008 Retranchement: Anton en Coos Coppens 's-Heer Arendskerke: Linda en Raouf Maya-Rianne Yona-Jolie Els Wiskerke Heinkenszand: Ina Reuvers Davina Rik Tim §1. f correspondentieadres: Ina Reuvers Mezehof 16 4451 BX Heinkenszand Hans is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 4461 MH te Goes. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Hans op zondag 21 september van 16.00 tot 17.00 uur en op maandag 22 september van 1 1.30 tot 1 2.00 uur. Aansluitend zal om 1 3.00 uur de crematie plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zeer verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze goede vriend Hans Bedankt voor je vriendschap en je muzikale bijdrage aan onze band. We gaan "onze drummer" erg missen. Bryan en Zuzanne.Jan en Karïen, Glen, Kristel, llona en Frankjeets en Lidy Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde collega Hans Coppens Hans, we zullen je aanwezigheid, collegialiteit en kennis enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn dochters, familie en verdere vrienden en kennissen en wij wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Je collega's van Oil Accounting Dick, Harold, Rob, Peteren Bart Met diepe verslagenheid hebben wij op 17 september 2008 kennisgenomen van het volkomen onverwachte overlijden van onze medewerker en collega Hans Coppens Hans is slechts 54 jaar geworden. Hans is op 1 april 1984 bij TRN in dienst getreden als Assistant Financial Accountant in het toenmalige Finance Department. In mei 1987 volgde de overstap naar de sectie Oil Accounting waar hij tot heden werkzaam was in de functie van Head Coordinator Oil Accounting. Wij zullen ons Hans blijven herinneren als een zeer gewaar deerde, fijne en gedreven collega met grote kennis van zaken binnen het specifieke gebied van Oil Accounting. Geen moeite was Hans teveel en met veel toewijding heeft hij zijn werk altijd op uitstekende wijze uitgevoerd. Wij wensen zijn dochters, verdere familie en nabestaanden veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers Total Raffinaderij Nederland N.V. Vlissingen-Oost Verdrietig maar vol liefde hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze zoon Johannes Samuel Coppens - Hans - 25 februari 1954 t 17 september 2008 Anton Coppens Coos Coppens-Boeye Noordstraat 5 4525 AA Retrancement i sd Wij zijn bedroefd omdat Hans Coppens vader van Yona en Maya zo plotseling is overleden. Wij wensen Yona leerlinge uit groep 4, oud leerlinge Maya, hun moeder Els en verdere familie veel sterkte toe en steun van elkaar bij het verwerken van dit verlies. Klasgenoten en juffen van groep 4, leerlingen, team, medezeggenschapsraad, ouderraad van obs Schengehof, 's-Fieer Arendskerke Waarom Vol verdriet om de leegte die hij bij mij achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die ik van hem mocht ontvangen, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man Tonnie Grevink - Toon - in de leeftijd van 48 jaar. Jacolien Grevink-Romijn 16 september 2008 Zuiddijk4 4317 NC Schuddebeurs De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 20 september om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve zoon, broer, zwager en oom Tonnie Grevink in de leeftijd van 48 jaar H. Grevink Grevink-Mol Harm en Karin René en Cora Dingeman Iolanda Schuddebeurs, 16 september 2008 Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn geliefde schoonzoon en onze zwager Tonnie Grevink in de leeftijd van 48 jaar. L. A. Romijn in liefdevolle herinnering C. Romijn-den Hollander Ad en Christy Schuddebeurs, 16 september 2008 Bedroefd geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden onze geliefde neef Tonnie Grevink Nieuwerkerk: M.Mol P.M. Mol-Hanse Rien en Magda Conny Paula en Aschwin Schuddebeurs: H.Mol JJ. Mol-Wagemaker Marian en Wout Hetty en Jan Ineke en Erik Marcel en Corien Schuddebeurs, 16 septenmber 2008 Lieve Toon De herinnering blijft. Wim Andre Jolien Ad Hannie Cor Anneke Giljam Anja 16 september 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66