'Er was voor ons geen toekomst meer in Bosnië' GRATIS* MONTAGE GRATIS PELGRIM COMBI MAGNETRON GRATIS LIJM 6» VOEGSEL GRATIS TEGELS twv €750,- €4.995,- 44 I Vrijdag 19 september 2008 PZC Omar Malagic (26) is bij Zaamslag razendsnel terug in het basisteam. 'Of hij nou door de lucht of over de grond werd aangespeeld: ik had alles' bij aankoop van een keuken bij aankoop van vloertegels bij aankoop van een badkamer Van €5.568,- Van €9.225- Lokkerdreef 10, 4879 ND Etten-Leur. Tel 076-5048800 Openingstijden Ma gesloten, di t/m do 9.30-17.30 uur vrijdag 9.30-21.00 uur, za 9.30-17.00 uur www.janvansundert.nl door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Omar Malagic woont inmiddels ruim acht jaar in Neder land en is toe aan zijn derde club in Zeeuws-Vlaanderen. De gebo ren Bosniër is net terug van vakan tie en maakte vorige week in het shirt van Zaamslag zijn debuut in de eerste klasse. Malagic heeft er vertrouwen in dat Zaamslag zich handhaaft. „Ik denk dat het wel goed komt." Hij zegt het aan het eind van een gesprek, waarin onverwacht blijkt dat de verdediger jarig is. „Ik word vandaag 26 jaar", vertelt hij als zijn vriendin koffie met gebak presen teert. „Toen ik zeventien jaar was, ben ik met mijn moeder naar Ne derland gekomen. Er was voor ons na de burgeroorlog geen toekomst meer in Bosnië. We hebben een half jaar in Zwolle gewoond en zijn daarna naar Sluiskil verhuisd. In de zomer van 2005 heb ik mijn vriendin op vakantie in Bosnië le ren kennen. Ze komt uit Slovenië. Vorig jaar heb ik dit huis gekocht. Ik woon er met mijn moeder, mijn vriendin en ons zoontje Ben jamin van zes maanden. Ik heb het huis helemaal zelf verbouwd. Nieuwe kozijnen, een nieuwe keu ken, een nieuwe vloer. Met een beetje handigheid kun je veel." Door zijn vakantie in de maand augustus miste Omar Malagic een groot deel van de voorbereiding op het nieuwe seizoen. „Ik kon niet anders vanwege mijn werk", vertelt hij. „Ik werk bij Elopak, in ploegendienst. Dat is wel eens zwaar. Soms is er pittig getraind en moet ik direct daarna de nacht in. Ik heb nu ook nachtdienst. Za terdagmorgen kom ik om zes uur thuis. Dan kan ik even slapen, maar om elf uur moet ik opstaan om te-kunnen voetballen. En na de wedstrijd ga ik weer de nacht in. Dat voel je dan wel, maar voet ballen is mijn hobby. Of ik nou wel of niet slaap, ik heb er echt al les voor over om tijdens de trai ning en wedstrijden mijn best te doen. In mijn familie geven ze he lemaal niks om voetbal. Mijn vriendin en moeder komen nooit kijken, maar elke man wil toch zo hoog mogelijk voetballen?" Malagic begon zijn voetballoop baan in Zeeuws-Vlaanderen bij Sluiskil, verkaste naar Axel en werd door Rinus Zegers naar Zaamslag gehaald. Daar maakte hij vorig seizoen vooral zijn opwach ting als linksachter. „In de nacompetitie tegen De Zwerver ben ik ingevallen als voor stopper", weet hij. „Dat was één van mijn betere wedstrijden. Ik vond het een hartstikke goeie ploeg. Hun spits was lang, sterk en best wel goed. Maar of hij nou door de lucht of over de grond werd aangespeeld: ik had echt al les." Malagic had niet verwacht zo snel terug in de basis te staan. „De man nen hadden natuurlijk anderhalve maand met elkaar getraind en daar was ik na de eerste week niet meer bij geweest. Maar Tom Nieu- welink raakte vorige week op de training geblesseerd. Ik was goed bezig geweest en hoorde donder dag van de trainer dat ik tegen Nieuw-Lekkerland zou spelen." „We hebben nu twee keer ge speeld en twee keer verloren. Okee, dat is jammer. We moeten morgen proberen te winnen van Nivo Sparta. Het gaat in deze klas se allemaal wat sneller. Technisch wordt er meer gevraagd. We moe ten misschien nog een beetje wen nen aan het niveau. Het is nog te vroeg om te zeggen dat we het niet zullen redden. Er wordt ge woon goed getraind en de trainer weet echt alles van de tegenstan der. Ik weet niet waar hij het alle maal vandaan haalt, maar wat hij vertelt blijkt in de wedstrijd ge woon te kloppen." „Vorig jaar had niemand verwacht dat wij zo ver zouden komen. Toen is dat gelukt, met goede spe lers en veel inzet. Dat moeten we ook dit jaar laten zien. Ik denk dat het wel goed komt." Omar Malagic: „Het gaat in deze klasse allemaal wat sneller. Technisch wordt er meer gevraagd." foto Camile Schelstraete Moderne complete badkamer voorzien van inloopdoüche, wandclo- setset en meubel met 2 kranen inclusief spiegel en verlichting. Badkamer is compleet met alle kranen en accessoires Aanbieding is exclusief tegels. Hoekkeuken met kaderdeur in de kleur vanille (in meerdere kleuren zonder meerprijs leverbaar). Deze keuken is voorzien van Siemens apparatuur. Gewoon goed in keukens, badkamers tegels "Actie geldig t/m 4 oktober 2008*Artikel- en prijswijzigingen voorbehouden. "Vraag naar de actievoorwaarden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60