brandt het Olympisch vuur 2achthaven elet komst nieuw veer' d u rea Van Langevelde te zien in Axel 'Theorie-examens moeten blijven' GS erkennen niet dat Broekmans namens gedupeerden spreekt. Statenvergadering r—SS&rKt r/VHOV/ Het najaarsgevoei van comfortabel ioopplezier Z PZC Vrijdag 19 September 2008 27 PERKPOLDER - De Hulster actievoer der Albert Broekmans heeft be zwaar aangetekend tegen het voor nemen van Gedeputeerde Staten om voor tachtig procent garant te staan voor een geldlening aan de Grond Exploitatiemaatschappij Perkpolder. Met die garantstelling wordt de ze kerheid gegeven voor de uitvoe ring van het plan Perkpolder, be staande uit de aanleg van een jachthaven, zilte natuur en een complex vakantiewoningen. Gaat dit plan door, dan wordt de kans dat er ooit tussen Perkpolder en Reimerswaal nog een veerverbin- ding komt - iets waar de Hulste naar al jaren voor ijvert - vrijwel nihil. Broekmans: „Door de omzet ting van de vroegere veerhaven in een jachthaven wordt een groot deel van de bewoners van Reimers waal, Hulst en Hontenisse gedu peerd", schrijft hij GS. De Hulstenaar heeft er ook moeite mee dat het provinciebestuur wei gert te erkennen dat hij namens een grote groep gedupeerden be zwaar maakt. f VAN DAMME CS. GriRi-xuTsoutrnwAARDims Uit een exploot van t.k.-gerechtsdeur- waarder P.J. Dielen te Terneuzen d.d. 15 september 2008 blijkt, dat ten verzoeke van de stichting Zeeuwse Stichting Beheer en Bewindvoering, handelend als bewindvoerder van Arthur Edmond Marie Vermandei gevestigd te Middelburg, aan Dirk van Puyvelde zonder bekende woon- en of verblijf plaats, danwel kantooradres of vesti gingsplaats in Nederland en daarbuiten, is betekend de grosse van een vonnis dd. 21 maart 2007 gewezen door de recht bank Middelburg, sector civiel recht in de zaak van requirante als eiseres en gere- quireerde als gedaagde en bij welk von nis gedaagde (ondermeer) werd tot ver oordeeld tot betaling van een som geld. Van dit exploot kan belanghebbende een afschrift verkrijgen op onderstaand adres. VAN DAM ME CS, tlfèftEtHTSlWUfc W A ARDfsRS Axdsestrant 12 45 3? A) Tcrrteuzen T: OM 5 - 613651 F: 0115 - 6*>4811 Op de Curalympics bij de Blaauwe Hoeve mag het onderdeel boogschieten op de liggende wip niet ontbreken. foto's Wim Kooyman door Eugène Verstraeten TERNEUZEN - Het college van Ter- neuzen moeten zich inspannen om de theorie-examens voor het bromfiets- en autorijbewijs voor Terneuzen te behouden. Daarvoor pleit PvdA-raadslid Jan Jonkman. Het CBS wil voortaan examens af nemen via de computer, waarbij el ke kandidaat een computer krijgt. Het CBR wil weg uit Terneuzen en de examens concentreren in Goes. Dat is voor de PvdA in Ter neuzen 'onverteerbaar'. Jonkman vraagt het college om contact op te nemen met het ROC om te be kijken of de examens ook daar ge houden kunnen worden. AXEL - De Terneuzense kunstenaar Cees van Langevelde (76) verovert Axel. Hij exposeert zowel in het streekmuseum Het Land van Axel als bij Pot Interieur. In het museum zijn landschappen, stillevens en portretten te zien, bij Pot hangt het recente groot for maat-werk van de kunstenaar. Het gaat om impressies van boom stronken. De tentoonstelling in het museum is te zien tot en met zaterdag 1 november. Het museum is van woensdag tot en met zater dag in de middaguren geopend. Vrienden van de kunstenaar heb ben inmiddels de Stichting Blok ken 10 opgericht. Het belangrijkste doel is behoud van het atelier van Van Langevelde aan De Blokken in Terneuzen, ook na zijn dood. Volg vandaag de Statenvergadering via www.zeeland.nl of Omroep Zeeland Televisie LINE FOOTWEAR Plein 9, 4543 BH Zaamslag. Telefoon 0115 - 43 63 00 www.vanfraeijenhove.nl rorrifQi''UUie snoes 9309 Met verwisselbaar voetbed.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 55