Televisie
Bucket, pardon...Bouquet!
'Ik ga goed voorbereid. Ik wil binnen een uur weer weg zijn'.
O
Ivo Niehe
PZC Vrijdag 19 september 2008 I 47
07:15 Diagnosis Murder
08:10 The Bold and the
Beautiful 08:35 Trauma
NL 09:10 Best of
Homeshopping 12:10
Two and a half Men
12:35 Two Guys and a
Girl 13:05 According to
Jim 13:30 Roseanne
14:00 Airline USA 14:30
Shownieuws - Late
Editie 14:55 De Grote
Verbouwing 15:45
Judging Amy 16:40 JAG
17:35 Diagnosis Murder
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15Teleshop 7: Best
direct 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
11:20 Jorritsma blikt
vooruit 11:40 RTL Z
Nieuws
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 17:15 Oprah
Winfrey show
07:15 SamenWonen
07:50 Hotel 08:20
Born2Cook 09:00
Ready Steady Cook
10:00 TekTVShop 11:00
Happy Hour 13:00
Grey's anatomy 13:55
Roseanne 14:25 Punk'd
14:55 Disney's
Emperor's New School
15:25 Everbody hates
Chris 15:50 Born2Cook
16:30 Smaken
Verschillen 17:00
Ready Steady Cook
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe Club,
Musti, Bob de Bouwer,
Finley the fire engine, Yo
Gabba Gabba, Bobde
Bouwer, Finley the fire
engine, Meteor and the
Mighty Monster Trucks,
Yo Gabba Gabba, Ernst,
Bobbie en de rest, Ham-
taro, De Drieling, Straw
berry Shortcake, Skunk
Ful, Lilo Stitch, Poké-
mon Diamond and
Pearl!, Yin Yang Yo, Puc-
ca, Mega Babies, Tuten-
stein, Carl 2, Team Ga
laxy, Totally spies, Poké-
mon, Timon en Pumbaa,
Fillmore, Totally spies,
Hannah Montana
18:35 The bold and the 18:00
beautiful, soap
The A-Team, ac
tieserie
18:55 Knight rider, ac
tieserie
18:10 Extreme bruiden, 18:00 Judging Amy, dra-
realityserie maserie
18:00 Sneak, filniupdate
18:05 Everybody hates
Chris, comedyse
rie
18:35 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder- 19:55
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws-
Vroege editie
Married with
children, comedy
serie
19:05 Het zonnetje in
huis, comedyserie
19:35 Dr. Phil, talkshow
19:00 Grey's anatomy,
dramaserie
19:50 Smaken verschil
len, culinair pro
gramma
20:00 Trauma NL, reali-
tyserie
20:30 Popstars, muziek
programma
20:30 The Unit, actiese-
20:30 Herman den Blij- 20:30 Kiss the girls,
ker: Herrie aan thriller
de horizon, kook-
programma
20:30 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
21:25 Killer instinct,
tieserie
21:30 Ikweddatikhet
kan, show
21:30 Top Gear, auto
magazine
22:30 Hart van Neder- 22:20
land - Late editie,
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht 22:55
22:50 Shownieuws
KelseyGrammer
presents: The
sketch show, co
medyserie
RTL Voetbal: Ju-
piler League, ver
slag
22:30 As the world
turns, soapserie
22:50 Signs, sf-thriller
22:40 De grote beurt,
automakeover-
show
23:20 Next of kin, actie
film
23:20 Oprah Winfrey
show, amusement
(h)
23:15 Hollandse krij
gers, realitypro-
gramma (h)
00:05
RTL Poker: Heads
00:10
Extreme bruiden
00:55
Smaken verschil
00:15
Chopper Cop
up
01:05
Teleshop 8
len (h)
pers
01:05
Teleshop 7
01:06
Sneak preview
01:30
Normal
00:45
Nachtprogram
01:06
Nachtlounge
02:00
KamasutraTV
03:30
Nachtprogram
mering
03:00
The hotspot
mering: Relax TV
01:00
Nachtprogram
mering
soonlijke deurveeg en echtgenoot
die haar bazige optreden met gela
ten humor ondergaat. Ze sluit
haar ogen voor het feit dat haar ge
liefde zoon Sheridan - die nooit in
beeld komt - homo is. Haar slonzi
ge zus Daisy en man Onslow wo
nen in een achterstandswijk en
moeten natuurlijk zoveel mogelijk
uit het beeld van Hyacinths kennis
sen uit gegoede kringen gehouden
worden.
Routledge is nimmer getrouwd en
heeft geen kinderen. Haar eerste
grote liefde was getrouwd. Haar
tweede grote liefde stierf aan een
hartaanval. Maar het alleen leven
bevalt haar goed, zegt ze tegen Nie
he, die haar als een 'heerlijk mens'
ervoer.
TV Show, Nederland 1, 22.00 uur.
19:00 Trick Treat,
candidcamerashow
19:05 Friends, comedy
serie
19:35 The Simpsons,
animatieserie
oo
O
10
O
IO
O
O
IO
IO
ro
O
IO
u>
O
n
Ivo Niehe samen met Patricia Routledge die Hyacinth Bucket speelt in de se
rie Schone Schijn. foto GPD
RïïWfgELEVISIE
TV Gelderland
09:00 Gisteren gemist? 12:00
Meekijk tv 14:00 Een berg
muziek 17:00 RegioNed 17:15
Buitengewoon. Herh 17:45
RegioNed 18:00 TV Gelderland
Nieuws 18:20 Hallo Gelderland
19:00-00:20 herhalingen TV
Gelderland Nieuws en Hallo
Gelderland
Omroep Brabant
07:00 Herhalingen 17:30 Plop
Sprookjes 18:00 Tussen Cor
en Kaandorp 18:30 Brabant
Nieuws 18:50 Weer 18:55
Op weg naar de première
19:00 Tussen Cor en Kaandorp
19:30 Brabant Nieuws 19:50
Weer 19:55 Op weg naar de
première 20:00 Tussen Cor
en Kaandorp 20:30 Brabant
Nieuws 20:45 Herhalingen
Omroep Limburg
10:00 Dagcarrousel 11:00 Kop
lopers 12:30 RegioNed 13:00
De Bende tv 16:00 Koplopers
16:22 RegioNed 16:34 Koplo
pers 16:54 L1 Clipclub 17:00
Erwin op weeg naor Ahoy
17:21 Post uit Hasselt 17:30 L1
VNDG 17:48 Weekend weer
17:52 L1 SPRT 18:00 Erwin op
weeg naor Ahoy 18:21 Post uit
Hasselt 18:30 L1 VNDG 18:48
Weekend weer 18:52 L1 SPRT
19:00 Erwin op weeg naor
Ahoy 19:21 Post uit Hasselt
19:30 L1 VNDG 19:48 Week
end weer 19:52 L1 SPRT 20:00
Erwin op weeg naor Ahoy
20:21 Post uit Hasselt 20:30
L1 VNDG 20:48 Weekend
weer 20:52 L1 SPRT 21:00 De
muziekfabriek 21:21 Post uit
Hasselt 21:30L1 LT 22:00 De
muziekfabriek 22:21 Post uit
Hasselt 22:30 L1 LT 23:00 De
muziekfabriek 23:21 Post uit
Hasselt 23:30 L1 LT
TV Utrecht
10:00 ETV.nl 11:55 Sprook
jesboom 12:00 NOS journaal
12:10 U Vandaag 13:00
Herhalingen 16:55 Sprook
jesboom 17:00 U Vandaag
17:05 Uit! 17:30 Koning van de
Maas 18:00 U Vandaag 18:25
RegioNed 18:30 Koning van de
Maas 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één 12:10 De
rode loper 12:35 De premieja
gers 13:00 Het journaal 13:30
Het weer 13:35 Man bijt hond
14:00 Sporza: Tennis - Davis
Cup 15:50 Sporza: Wielren
nen - Ronde van Spanje 18:00
Het journaal 18:10 De rode
loper 18:30 Blokken 19:00 Het
journaal 19:40 Man bijt hond
20:05 Het weer 20:10 Thuis
20:40 Stars of Europe 2008
22:36 KENO-uitslagen 22:37
Euro millions-uitslagen 22:40
Het journaal laat 23:00 Studio
1 23:25 Het weer 23:30 The
bill 00:20 Man bijt hond
België 2
07:00 Piet Piraat 07:10 Missy
Mila 07:15 Disney Phineas and
Ferb 07:30 Disney's Kim Pos
sible 07:50 Missy Mila 08:00
Sprookjesboom 08:05 Samson
en Gert 08:30 Smos 08:45
Mijn sport is top 08:55 Kar-
rewiet 09:04 CANVAS 09:05
Terzake 09:40 Zomerbeelden
15:29 KETNET 15:30 Musti
15:35 Symfollies 15:40 Pocoyo
15:50 Kabaal in de stal 16:05
Mijn liefste vriendjes Teigetje
en Poeh 16:25 Samson en Gert
16:50 Smos 17:05 Disney's
Kim Possible 17:30 Missy Mila
17:40 Disney Phineas and
Ferb 17:55 Bel's boys 18:10
Karrewiet 18:20 Spring 18:35
Junior Eurosong 19:45 Kar
rewiet 20:00 Terzake 20:40 De
canvascrack 21:15 The Omid
Djalili show 21:45 Desperate
housewives 22:30 De keien
van de Wetstraat 23:00 Twin
Peaks 23:45 Sporza: Tennis
- Davis Cup
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 Helicop
ter heroes 11:00 Homes under
the hammer 12:00 Open house
12:30 Car booty 13:15 Bargain
hunt 14:00 Nieuws en weerbe
richt 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Diagnosis murder 16:00
Nieuws en weerbericht 16:05
LazyTown 16:30 Bear behaving
badly 16:50 Uncle Max 17:03
The owl 17:05 The revenge
files of Alistair Fury 17:35
Sorry, I've got no head 18:00
Newsround 18:15 The weakest
link 19:00 Nieuws en weerbe
richt 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 20:00 The One
show 20:30 A question of sport
20:57 Nieuws en weerbericht
21:00 EastEnders 21:30 DIY
SOS 22:00 Harry and Paul
22:30 The best of Would I lie
to you? 23:00 Nieuws en weer
bericht 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:35 Friday
night with Jonathan Ross
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Teletub-
bies 07:55 Tweenies songtime
08:00 Dogstar 08:25 News-
round 08:30 Batfink 08:35
Best of friends 09:05 Mortified
09:30 Bob the builder 09:45
Boogie Beebies 10:00 Mister
maker 10:20 Something
special-Outand about
10:40 Little red tractor 10:55
Pingu 11:00 In the night garden
11:30 Big barn farm 11:45 Get
squiggling 12:00 Tennis: Davis
Cup 15:30 Sun, sea and bargain
spotting 16:00 Murder, she
wrote 16:45 Flog it! 17:30 Step
up to the plate 18:15 Wanted
down under 19:00 Eggheads
19:30 Masterchef: The profes
sionals 20:30 An island parish
21:00 Mastermind 21:30
Gardeners' world 22:00 The
Tudors 22:50 Coast 23:00
Ql 23:30 Newsnight 00:00
Newsnight review
Duitsland 1
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03
Brisant 10:35 Die Ente klingelt
urn 1/2 8 12:00 Tagesschau
urn zwölf 12:15 Buffet 13:00
Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
Elefant, Tiger Co 17:00
Tagesschau urn fiinf 17:15
Brisant 18:00 ARD vor acht
19:45 Wissen vor acht 19:50
Das Wetter im Ersten 19:52
Tor der Woche/des Monats
19:55 Börse im Ersten 20:00
Tagesschau 20:15 Meine liebe
Familie - Zeit für Veranderung
21:45 Polizeiruf 110: Kopf in
der Schlinge 23:15 Tagesthe-
men 23:28 Das Wetter im
Ersten 23:30 Der Vamp im
Schlafrock
Duitsland 2
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Wege zum Gliick 11:15,
11:35 Reich und Schön 12:00
Tagesschau urn zwölf 12:15
drehscheibe Deutschland
13:00 Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15
Die Küchenschlacht 15:00
heute - Sport 15:15 Tierisch
Kölsch 16:00 heute - in Europa
16:15 Wege zum Gliick 17:00
heute - Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKO Kitzbühel 19:00
heute 19:20 Weerbericht
19:25 Der Landarzt 20:15 Der
Alte 21:15 SOKO Leipzig 22:00
heute-journal 22:27 Weerbe
richt 22:30 aspekte 23:00 Lanz
kocht 00:00 heute nacht 00:10
Lange Nacht der Kleinkunst
Duitsland 3 WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20
Planet Wissen: Serienmörder
- Der Drang zum Toten 09:20
tag7 - Nur noch Wasser für die
Reichen 09:50 Reisewege: Gro
ningen und Drenthe - Hollands
Norden zwischen Meer und
Moor 10:35 WELTWEIT: Von
Boxern, Zockern, Pokerdealern
- Die Bronx und derTraum
vom grofêen Geld 11:05 Rote
Rosen 11:55 Sturm der Liebe
12:45 WDR aktuell 13:00
0800 Düsseldorf 13:30 frauTV
14:00 Hier und Heute 14:15
Menschen hautnah: Schwarzes
Glück 15:00 Planet Wissen:
Chinesische Medizin - Der
andere Weg zur Heilung 16:00
WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 Hier und Heute 18:20
Servicezeit: Essen StTrinken
- Kochen mit Martina und
Moritz 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Legenden: Lale
Andersen 21:00 Das bewegt
NRW 21:45 KölnerTreff 23:10
WDR aktuell 23:15 Fritz
Hermann 00:00 Fun(k)haus
Discovery
07:40 Rides: Hollywood
hotrods 08:30,08:55 Wheeler
dealers: Mazda MX5 09:25
Brainiac 10:15 Mean machines:
Transporters 10:40 Junkyard
mega-wars: Visionless valet
11:35 Extreme engineering:
Transatlantic tunnel 12:30 How
do they do it?: Electricity/Crane
13:00 How do they do it?:
Water/LEDs/Ferrari 13:25
Dirty jobs: Monkey caretaker
14:20 Deadliest catch: Beat the
clock 15:15 American chopper:
Peavey 16:10 American hotrod:
Hildebrandt car 17:05 Cam-
pervan crisis 17:35 Wrecks to
riches 18:00 Miami Ink: Never
forget 19:00 Mythbusters:
Shattering subwoofer 20:00
Dirty jobs: Snake researcher
21:00 Die Ludolfs 22:00 Over-
haulin': Le mama's boy 23:00
Future weapons: Immediate
action 00:00 Deadliest catch:
Dead of winter
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
11:59 National Geographic
Channel 12:00 Air crash
investigation: Dead weight
13:00 Long way down: Tobruk
to Khartoum 14:00 Kings
of camouflage 15:00 Earth
investigated: Supervolcanoes
16:00 Seconds from a disaster:
Pentagon 9-11 17:00 Seconds
from disaster: Skywalk collapse
18:00 Rescue Emergency:
Avalanche 19:00 Remarkable
vets 19:30 Long way down: Su
dan to Ethiopia 20:30 Air crash
investigation: Radio silence
21:30 Monster moves: Moving
ancient Egypt 22:30 Seconds
from disaster: Superstore col
lapse 23:30 Battlefront: Burma:
The forgotten front 00:00
Megafactories: John Deere
TMF
07:15 Wakker worden met
Sascha 07:45 Hits Headlines
08:00 Wakker worden met
Sascha 08:30 Hits Headlines
09:00 De videotheek 11:00
Zeg sorry met Nikkie 11:30
TMF Classics 12:00 TMF Dance
13:00 10 X Snoop Dogg 14:00
De videotheek 15:00 Serveert
15:30 Your superchart 16:30
Reaction live 17:30 Wakker
worden op vakantie 18:00
Valerio duikt onder 18:30 De
videotheek 20:00 Your su
perchart 21:00 TMF in de mix
22:00 TMF Dance non-stop
MTV
10:10 Breakfast club MTV top
10 11:00 M is for music 14:00
US top 20 15:00 Boiling points
15:35 Made 16:30 My super
sweet 16 UK 17:00 Dismissed
17:30 Pageant place 17:55
Pimp my ride UK 18:25 The
Osbournes 18:50 The rise
rise of 19:45 Dismissed 20:15
Made 21:10 My super sweet
16 21:35 Pageant place 22:05
True life 22:30 Gametrailers
23:00 Boiling points 23:25
Celebrity deathmatch
Eurosport
08:30 Youth only zone 09:00
Voetbal 10:00 Volleybal 11:00
Voetbal: UEFA Cup 12:00
Voetbal: Champions League
13:00-15:00 herhalingen
Voetbal: UEFA Cup en Voetbal:
Champions League 16:00
Wielrennen: Ronde van Spanje
17:30 Voetbal: UEFA Cup
18:00 Eurogoals weekend
18:30,19:30,20:00 Voetbal:
UEFA Cup 20:30 Timbersport
series 21:00 Sterkste man
22:00 Poker 23:00 Eurogoals
weekend 23:30 Youth only
zone 00:00 Voetbal: UEFA Cup
CNN
08:30 World sport 09:00 CNN
today 09:30 World business
today 10:15 CNN Marketplace
Middle East 10:30 International
correspondents 11:00 Larry
King 12:30 World sport 13:00
World news Asia 15:00 The
daily show with Jon Stewart:
Global edition 15:30 World
business today 16:00 Your
world today 17:30 World
sport 18:00 Your world today
19:30 News special 20:00
Business international 20:45
CNN Marketplace Middle East
21:00 World news Europe
22:00 News special 22:30
World sport 23:00 World news
Europe 00:00 The situation
room