Sport Wessel Leijer: Mijn seizoen is misschien \G C GRATIS TEGELS twv €750,- Kloetinge ongeslagen in derby's Aanvaller van GPC loopt tijdens training een knieblessure op. «IÉ bij aankoop van een badkamer Van €9.225- 44 Vrijdag 19 september 2008 PZC W In de voorgaande twee seizoenen in de eerste klasse C speelde Kloetinge twaalf keer tegen een andere Zeeuwse club. Nog nooit verloor de Bevelandse club zo'n derby. Datzelfde geldt voor tegenstander CPC Vlissingen, maar die club speelde nog maar twee derby's in de eerste klasse. Kloetinge CPC Vlissingen Kloetinge 15.00 uur VLISSINGEN Seizoen 1997/1998 Kloetinge-Oostkapelle 1-1 Arnemuiden-Kloetinge 2-4 Kloetinge-Veere 2-2 Oostkapelle-Kloetinge 0-3 Kloetinge-Amemuiden 2-1 Veere-Kloetinge 1 -3 Seizoen 2004/2005 Oostkapelle-Kloetinge Kloetinge-SSV'65 Rillandia-Kloetinge Kloetinge-Oostkapelle vSSV'65-Kloetinge Kloetinge-Rillandia Seizoen 2007/2008 SSV65-GPC Vlissingen 2-2 CPC Vlissingen-SSV'65 3-1 Totaal winst CPC Vlissingen 1 gelijkspel 1 doelcijfers 5-3 Totaal ^winst Kloetinge 6 gelijkspel 6 ^doelcijfers 27-13 door Ron de Waal VLISSINGEN - De verwachting dat GPC Vlissingen dit jaar geen pot ten gaat breken in de eerste klasse is volgens Wessel Leijer niet meer dan terecht. De aanvaller is dan ook reëel in zijn prognose. „Een klassering tussen de zesde en acht ste plaats zou heel mooi zijn." Ontevreden over de seizoensope ning is hij zeker niet. Zowel tegen Terneuzense Boys als tegen Achil les Veen speelde GPC met t-t ge lijk. „Ik ben tevreden met deze re sultaten", vertelt de 23-jarige Leijer over de twee wedstrijden die vol gens het ergste scenario misschien wel eens zijn enige twee duels van het seizoen zouden kunnen zijn. Afgelopen dinsdagavond op de training liep de spits, zoals het zich laat aanzien, een ernstige knie blessure op. „Er was niemand in de buurt toen ik plotseling door mijn rechterknie zakte. Ik voelde een knak en verging meteen van de pijn. Mijn eerste gedachte was direct of mijn opleiding tot golfin- structeur in gevaar zou komen en dat mijn voetbalseizoen direct afge lopen zou zijn", zegt Leijer als hij van de eerste schrik bekomen lijkt. De eerste diagnose van fysiothera peut Arjen Kats klonk ook niet al te bemoedigend voor de onfortuin Wessel Leijer: „Een klassering tussen de zesde en achtste plaats zou heel mooi zijn." foto Ruben Oreel lijke speler. Leijer: „Dat mijn bui tenmeniscus beschadigd is lijkt ze ker, maar het vermoeden bestaat bovendien dat er schade aan de kruisband is. Ik heb inmiddels een afspraak in Knokke bij een specia list gemaakt die mij op 29 septem ber meer kan vertellen. Wellicht zal er ook een scan gemaakt wor den om de definitieve diagnose vast te stellen. In het meest gunsti ge geval, als het dus alleen de me niscus is, zal ik er een week of zes uit liggen. Maar zoals ik nu uit mijn bed kom, vrees ik toch het ergste. Ik kan er niet eens op steunen. Mijn seizoen kan dus heel goed nu al voorbij zijn." Het is een nieuwe te genvaller voor GPC, dat toch al niet al te ruim in de spelers zit. De ploeg heeft zich daarom ook niets anders dan handhaving ten doel gesteld. „Veel hoger mogen we ons doel niet stellen. Er zijn flink wat spe lers vertrokken en er is eigenlijk niets bijgekomen. Vooral in verde digend opzicht zijn we nogal wat jongens kwijtgeraakt, dus daar was het zeker aanpassen. De opengeval len plaatsen hebben we op moe ten vullen met spelers uit het twee de team. Het feit dat wij er kwalita tief niet op vooruit zijn gegaan en de komst van sterke ploegen als Hoekkeuken met kaderdeur in de kleur vanille (in meerdere kleuren zonder meerprijs leverbaar). Deze keuken is voorzien van Siemens apparatuur. Lokkerdreef 10, 4879 ND Etten-Leur. Tel 076-5048800 Openingstijden Ma gesloten, di t/m do 9.30-17.30 uur vrijdag 9.30-21.00 uur, za 9.30-17.00 uur www.janvansundert.nl *Actie geldig t/m 4 oktober 2008*Artikel- en prijswijzigingen voorbehouden. *Vraag naar de actievoorwaarden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46