Familieberichten 30 I Donderdag 18 september 2008 PZC Waarom Vol verdriet om de leegte die hij bij mij achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die ik van hem mocht ontvangen, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man Tonnie Grevink - Toon - in de leeftijd van 48 jaar. Jacolien Crevink-Romijn 16 september 2008 Zuiddijk4 4317 NC Schuddebeurs De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 20 september om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn geliefde schoonzoon en onze zwager Tonnie Grevink in de leeftijd van 48 jaar. L.A. Romijn in liefdevolle herinnering C. Romijn-den Hollander Ad en Christy Schuddebeurs, 16 september 2008 Bedroefd geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden onze geliefde neef Tonnie Grevink Nieuwerkerk: M. Mol P.M Mol-Hanse Schuddebeurs: H. Mol J.J. Mol-Wagemaker neven en nichten Schuddebeurs, 16 september 2008 Verslagen zijn wij door het veel te vroege verlies van onze vriend Toon Grevink Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn Wij wensen Jacolien en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Lian Thuur (in herinnering) Peter en Raija Niels en Marja Johan 16 september 2008 Vol verbijstering namen wij kennis van het plotseling over lijden van Toon Grevink Toon heeft voor ons veel betekend in de moeilijke periode, juist nu een jaar geleden. Wij zijn hem hiervoor erg dankbaar. Wij wensen Jacolien en de familie heel veel sterke toe bij dit onvoorstelbare verlies. Familie Verkerk, Ouwerkerk Toon een echte vriend uit het oog in het hart Jaap en Geralda Zomaar uit ons leven. Henken Anja Jan en Jacqueline Toon, altijd in voor een praatje. Verdrietig en verslagen zijn we door het overlijden van Toon Grevink |an en Janny Kort Hans en Lien Kort André en Mieke Liesbeth en Peter Marjolein en Marco Erik-Jan en Colinda Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze collega Toon Grevink Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens directies en medewerkers van Autoschadeteam, Autoschadeteam Kort Autoschadeteam Baarends Autoschadeteam Bergen op Zoom Autoschadeteam Blom Autoschadeteam De Muynck Borssele Autoschadeteam Goeree-Overflakkee Autoschadeteam Meijers Autoschadeteam Rida Selekta Autoschadeteam Steketee Autoschadeteam Van Gils Tot ontsteltenis moeten wij onverwachts afscheid nemen van onze collega Toon Grevink Wij wensen Jacolien, Toon's vader en moeder, broers en verdere familie, veel sterkte toe met dit grote verlies. Hans, André, Cynthia, John, Erik-Jan, Jordy, Willi, Mario, Mary, Cees, William, Nico, Peter, Sam, Sven. Björn, Ronald en Wouter. Tot ons verdriet is van ons heen gegaan, onze gewaardeerde collega Toon Grevink Wij verliezen in Toon een enthousiaste medewerker die zijn werk 28 jaar met plezier en toewijding uitvoerde. Wij wensen Jacolien en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens de directie van Kort Autoschadeteam Zierikzee Toon Grevink Het was helaas zijn eigen wens... Wij wensen Jacolien, ouders, familie en zijn vele vrienden heel veel sterkte toe. André, Ellen Sam Jaap, Rianne Mika Noordgouwe, 16 september 2008 Bedroefd en verslagen zijn we door het overlijden van onze buurman Tonnie Grevink Zijn hulpvaardigheid zullen we nooit vergeten. Co en Lien Hoogmoed Joop en Conny Overbosch Reitse en Corry Keizer Kim en Marjolein Overbosch Luuk en Jacqueline Veening Ane en Conny van der Velde en kinderen Fam. B.K.A. van Ast FamHvan der Tuin Fam. Ch. Coleman Fam. G. Velders Mevr. L.J. de Regt-Baay Fam. D. Deguelle be Beproefd, maar niet gebroken. Veilig in Jezusarmen Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die hij in zijn leven heeft gegeven, geven wij u kennis van het over lijden van mijn allerliefste man en onze lieve vader Richardus Gerardus Kemink - Richard - 4 's-Gravenhage, t Zierikzee, 20 april 1951 17 september 2008 Marijke Kemink-van den Broek Frank Stephan Schouwenbank 103 4301 ZV Zierikzee Richard is thuis. De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden zaterdag 20 september in de "Thomaskerk", St. Domus- straat 35 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. De crematieplechtigheid zal op een later tijdstip plaats vinden. Na de dienst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Café "De Gekroonde Suikerbiet", Nieuwe Haven 141 te Zierikzee. - Geen bloemen Je had nog zoveel plannen Je had nog zoveel energie Maar toch is het anders gelopen Nooit meer kaarten, discussiëren, gezellig wat drinken, maar vol vertrouwen naar wat hierna komt, ben je van ons heengegaan onze zwager en lievelingsoom Richard Kemink Wij wensen Marijke, Frank en Stephan veel kracht en liefde in deze periode. Frans en Joke Dieleman Patrick Wilko en Annemieke Wes, Max Lieve Richard Je bent en blijft voor ons bijzonder! Marijke, Franken Stephan we zijner voor jullie. Erik, Eline en Kim Zierikzee, 17 september 2008 Veel lief en leed samen gedeeld, maar nu van ons heen gegaan onze lieve vriend Richard Kemink Olivier en Elza Chantal en Geert Edmée Heden bereikte ons het bericht van overlijden van onze oud-medewerker en collega Frans de Kooning Vanaf 1971 tot 1987 is Frans werkzaam geweest bij de gemeente Borsele. Wij wensen zijn familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele E.J. Gelok, burgemeester P. Katsman, secretaris Na een ziekteperiode van vele jaren is onze oud-collega Adrianus Langerak -Ad- overleden op 13 september 2008 Wij herinneren Ad als een sterke en gedreven bouwer aan de Deltawateren. Vanuit zijn ruime kennis en ervaring wilde hij graag meehelpen aan allerlei projecten, had hij altijd nieuwe ideeën en was er geen uitdaging onoplosbaar. Hierbij maakt zijn persoonlijke aandacht voor collega's en de ruimte die hij hiervoor nam diepe indruk op ons. Veel eerder dan gewenst hebben we afscheid van hem genomen op het werk, dat hem ook nadien bleef interesseren. alle (oud) collega's van Rijkswaterstaat (Waterdienst, v/h Rijksinstituut voor Kust en Zee en Dienst Zeeland)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58