Televisie'
om te veranderen
'Lekker eigenwijs die Nederlandse vrouwzo ben ik ook'
Daisy Roliocks
PZC Donderdag 18 september 2008 I 47"
06:00 Koopjes tv 07:00
Little House on the
Prairie 08:00 The Bold
and the Beautiful 08:25
Trauma NL 08:55 Best
of Homeshopping
11:55 Two and a half
Men 12:25 Two Guys an
a Girl 12:50 According
to Jim 13:15 True
Hollywood Story: Hip
hop wives 14:10 Het
beste idee van
Nederland 15:40
Judging Amy 16:35 JAG
17:30 Little House on
the Prairie
08:00 RTL Nieuws 07:00 Teleshop 8 07:01
08:15Teleshop 7: Best Tel Sell 17:1SOprah
direct 08:45 RTL Nieuws Winfrey show
09:00 RTL Z Nieuws
10:20 Jorritsma blikt
vooruit 10:40 RTL Z
Nieuws
06:50 Punk'd 07:20
SamenWonen 07:50
Hotel 08:25 Born2Cook
08:55 Ready steady
cook 09:55 TekTvShop
10:55 Happy Hour
12:55 Grey's anatomy
13:50 Roseanne 14:20
Punk'd 14:50 Disney's
Phineas Ferb 15:20
Everybody hates Chris
15:45 Born2cook 16:25
Smaken verschillen
17:00 Ready steady
cook
VERONICA
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe Club,
Musti, Bobde Bouwer,
Finley the fire engine, Yo
GabbaGabba, Bobde
Bouwer, Finley the fire
engine, Meteor and the
Mighty Monster Trucks,
Yo Gabba Gabba, Ernst,
Bobbie en de rest, Ham-
taro, De Drieling, Straw
berry Shortcake, Skunk
Ful, Lilo Stitch, Poké-
mon Diamond and
Pearl!, Yin Yang Yo, Puc-
ca, Mega Babies, Tuten-
stein, Carl 2, Team Ga
laxy, Totally spies, Poké-
mon, Timon en Pumbaa,
Fillmore, Totally spies,
Hannah Montana
18:30 The bold and the
beautiful, soap
18:00 The A-Team, ac- 18:10 Extreme bruiden, 18:00 Judging Amy, dra-
tieserie realityserie maserie
18:55 Knight rider, ac- 18:55 Grey's anatomy,
tieserie dramaserie
18:00 Sneak, filmupdate
18:05 Everybody hates
Chris, comedyse
rie
18:30 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder- 19:55
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws-
Vroege editie
Married with
children, comedy
serie
19:05 Het zonnetje in 19:50
huis, comedyserie
19:35 Dr. Phil, talkshow
Smaken verschil
len, culinair pro
gramma
19:00 Trick Treat,
candidcamerashow
19:05 Friends, comedy
serie
19:35 Two guys and a
girl, comedyserie
20:00 Trauma NL, reali
tyserie
20:30 House, ziekenhuis
serie
20:30 The 6th day, sf-
thriller
20:30 De naakte waar
heid, make-over-
programma
20:30 The wedding
date, romantische
komedie
20:05 Two and a half
men, comedyserie
20:30 Hollandse krij
gers, rea I ity pro
gram rna
21:30 Medical exami
ners, misdaadserie
21:30 Irish matchma
ker, datingpro-
gramma
21:30 Gezocht: Politie,
zoektocht
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:50 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws
22:45 Timecop2:The
Berlin decision,
sf-film
22:00 Fashion trix, mo
de program ma
22:30 As the world
turns, soapserie
22:10 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
22:30 Oplichters ont
maskerd, serie re
portages
23:20 Trauma Team:
23:20 Oprah Winfrey
23:00
Law Order:
23:05
Brainiac, weten
E.R. Live, realityse
show, amusement
Special Victims
schap
rie
(h)
Unit, dramaserie
23:40
Fear Factor, spel-
23:55
Smaken verschil
len, amusement
(h)
programma
00:30 Airline USA
00:20
RTL Poker: Heads
00:10
Extreme bruiden
00:30
Notes from the
00:45
Nachtprogram
up
01:05
Teleshop 8
underbelly
mering
01:20
Teleshop 7
01:11
Sneak preview
01:05
Nachtprogram
02:00
Poker after dark
01:21
Nachtlounge
02:00
KamasutraTV
mering: Relax TV
02:45
Nachtprogram
03:00
The hotspot
05:30
Tel Sell
04:00
Hart van Neder
land - Late editie/
Shownieuws (h)
mering
eens iets anders. We hebben maar
één leven, dit programma geeft
hen het lef en de wil om compleet
te veranderen."
Nederlanders kunnen wel wat
hulp gebruiken, vindt Daisy, zelf
woonachtig in België.
„De Nederlandse vrouw kleedt
zich veel gewoner. De Belgen doen
in het
dagelijks leven ontzettend hard
hun best. Terwijl Nederlandse
vrouwen zoiets hebben van: ik ga
mezelf niet met mijn uiterlijk ver
kopen. Zij vinden dat ze het niet
van hun uiterlijk, maar van hun
brein moeten hebben. Dat wordt
dus een topuitdaging! Lekker ei
genwijs die Nederlandse vrouw,
zo ben ik ook."
Fashion Trix, vanavond, RTL 8, 22.00 uur
00
O
10
KJ
O
O
KJ
KJ
KJ
O
O
KJ
W
O
O
Daisy Roliocks, alias Daisy Dee, van het RTL 8-programma Fashion Trix.
foto Frank Dursthoff/GPD
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:18 Zomer 08
18:22 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLANDSS
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 De
premiejagers. 13:00 Het jour
naal. 13:30 Het weer. 13:35
Man bijt hond. 14:00 Dogs
with jobs. 14:25 Thuis. 14:55
Clips. 15:00 Heartbeat. 15:50
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Spanje. 18:00 Het journaal.
18:10 De rode loper. 18:30
Blokken. 19:00 Het journaal.
19:40 Man bijt hond. 20:05
Het weer. 20:10 Thuis. 20:40
Deadline. 21:30 Koppen. 22:05
De laatste show. 22:55 Het
journaal laat. 23:16 KENO-uit-
slagen. 23:17 Het weer. 23:20
De collega's. 00:00 Man bijt
hond. 00:25 De rode loper.
België 2
07:00 Piet Piraat. 07:10 Missy
Mila. 07:15 Disney Phineas
and Ferb. 07:30 Disney's Kim
Possible. 07:50 Missy Mila.
08:00 Sprookjesboom. 08:05
Samson en Gert. 08:30 Smos.
08:45 Mijn sport is top. 08:55
Karrewiet. 09:04 CANVAS.
09:05 Terzake. 09:40 Zomer-
beelden. 15:29 KETNET. 15:30
Musti. 15:35 Symfollies. 15:40
Pocoyo. 15:50 Kabaal in de stal.
16:05 Mijn liefste vriendjes Tei-
getje en Poeh. 16:25 Samson
en Gert. 16:50 Smos. 17:05
Disney's Kim Possible. 17:30
Missy Mila. 17:40 Disney Phi
neas and Ferb. 17:55 Bel's boys.
18:10 Karrewiet. 18:20 Spring.
18:35 6tien. 18:55 W817.
19:10 Mijn sport is top. 19:20
Karrewiet. 19:30 Mortified.
19:59 CANVAS. 20:00 Terzake.
20:40 De canvascrack. 21:10
Reynebeau Rotten. 21:55
Adventures in architecture.
22:45 Monty Python's flying
circus. 23:15 Live from Abbey
Road. 00:05 Doorlopende
herhaling van Terzake.
RTBF1
09:20,09:25 Télétourisme.
09:55 C'est du Beige. 10:20
Familie d'accueil. 11:56 Ques
tions d'argent. 12:00 Table
des terroirs. 12:05 Les feux
de I'amour. 12:50 Nieuws
overzicht. 12:51 Weerbericht.
12:56 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weer
bericht. 13:40 Télétourisme.
13:50 Derrick. 14:50 Traum-
schiff Australien - Traumschiff
Samoa. 16:50 Boston Legal.
17:40 Everwood. 18:30 Le
6 minutes. 18:35 Weerbe
richt. 18:45 Au quotidien.
19:21 Chauddevant. 19:22
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:14 Weerbericht. 20:20 Julie
Lescaut: Jamais deux sans trois.
21:55 Eva Braun dans l'intimité
d'Hitler. 23:12 Questions
d'argent. 23:15 La clef des
champs. 23:40 50° nord. 00:25
Le 12 minutes.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 09:00 Les ni-
ouzz. 09:10 Tekenfilms. 11:37
Questions d'argent. 11:40 Plus
belle la vie. 12:05 Toute une
histoire. 12:55 Tekenfilms.
14:35 Toute une histoire.
15:35 C'est pas sorcier. 16:00
Tekenfilms. 17:17 Chaotic.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air de
familie. 17:55 Toute une histoi
re. 18:55 Plus belle la vie. 19:25
La vie de familie. 19:50 Un gars,
une fille. 19:55 Beursberichten.
20:05 Le meilleurde I'humour
(Les Vamps). 22:00 Un gars,
une fille. 22:15 Matière grise
express. 22:25 KENO. 22:26
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:44 Beursberichten.
22:45 D6bels: Superbus live a
Paris. 23:40 Tout court. 00:00
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15
Helicopter heroes. 11:00
Homes under the hammer.
12:00 Open house. 12:30 Car
booty. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
LazyTown. 16:30 Bear behaving
badly. 16:50 Eliot Kid. 17:03
The owl. 17:05 Young Dracula.
17:35 Beat the boss. 18:00
Newsround. 18:15 The weakest
link. 19:00 Nieuws en weerbe
richt. 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 EastEnders. 20:57
Nieuws en weerbericht. 21:00
The planners are coming. 21:30
Accidental heroes. 22:00 Mo
torway cops. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Question time.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Dogstar.
08:25 Newsround. 08:30
Batfink. 08:35 Best of friends.
09:05 Mortified. 09:30 Bob the
builder. 09:45 Boogie Beebies.
10:00 Mister maker. 10:20
Something special - Out and
about. 10:40 Little red tractor.
10:55 Pingu. 11:00 In the night
garden. 11:30 Big barn farm.
11:45 Get squiggling. 12:00
The maths channel. 12:10 Let's
write a story. 12:30 Something
special. 12:45 What? Where?
When? Why? 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:00 Out of the blue. 14:25
Coast. 14:30 Open gardens.
15:00 Sun, sea and bargain
spotting. 16:00 Murder, she
wrote. 16:45 Flog it! 17:30
Step up to the plate. 18:15
Wanted down under. 19:00
Eggheads. 19:30 Masterchef:
The professionals. 20:00 Who
do you think you are? 21:00
The restaurant. 22:00 Mock
the week. 22:30 The cup.
23:00 Never mind the Buzz-
cocks. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Amazon
with Bruce Parry.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Elefant, Tiger Co. 09:55
ARD-Wetterschau. 10:00
Tagesschau. 10:03 Brisant.
10:30 Mit einem Schlag. 12:00
Tagesschau urn zwölf. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin. 14:00 Tages
schau. 14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Elefant, Tiger Co. 17:00
Tagesschau urn fünf. 17:15
Brisant. 18:00 ARD vor acht.
19:45 Wissen vor acht. 19:50
Das Wetter im Ersten. 19:52
Tor der Woche/des Monats.
19:55 Börse im Ersten. 20:00
Tagesschau. 20:15 Die grofêe
Show der Naturwunder. 21:45
Panorama. 22:15 Tagesthemen.
22:43 Das Wetter im Ersten.
22:45 Die Stunde des Jagers.
00:05 Nachtmagazin. 00:25
TreffpunktTodesbrücke.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 Tages
schau urn zwölf. 12:15 dreh-
scheibe Deutschland. 13:00
ARD-Mittagsmagazin. 14:00
heute - in Deutschland. 14:15
Die Küchenschlacht. 15:00
heute - Sport. 15:15 Tierisch
Kölsch. 16:00 heute - in Eu
ropa. 16:15 Wege zum Glück.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:40 Leute
heute. 17:50 Ein Fall für zwei.
19:00 heute. 19:20 Weerbe
richt. 19:25 Notruf Hafenkante.
20:15 Fünf Sterne. 21:00 ZDF.
reporter. 21:45 heute-journal.
22:12 Weerbericht. 22:15
Maybrit Miner. 23:15 Johannes
B. Kerner. 00:20 heute nacht.
Discovery
07:40 Rides: Raging bull. 08:30
World biker build-off. 09:25
Brainiac. 10:15 Mean machi
nes: Trains. 10:40 Junkyard
mega-wars: Combat harvester.
11:35 Extreme engineering:
Tokyo's sky city. 12:30 How
do they do it?: Panama C
anal/Landfill. 13:00 How do
they do it?: Knives/Diamonds/
Bricks. 13:25 Dirty jobs: Alpaca
shearer. 14:20 Deadliest catch:
Lady luck. 15:15 American
chopper: Peavey. 16:10
American hotrod: Bud light car.
17:05,17:35 Wheeler dealers:
Mazda MX5.18:00 Miami Ink:
Five friends. 19:00 Mythbus-
ters: Crimes and mythdeme-
anours. 20:00 Dirty jobs: Mon
key caretaker. 21:00 NASA's
greatest missions: Ordinary
superman. 22:00 True crime
scene: Deadly dance. 23:00
Future weapons: Close quarter
combat. 00:00 Deadliest catch:
Beat the clock.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Air crash
investigation: Deadly glide.
13:00 Richard Hammond's
engineering connections:
Airbus A380.14:00 The dark
side of chimps. 15:00 Earth
investigated: Stonehenge.
16:00 Inside 9/11End game.
17:00 Seconds from disaster:
Eruption on Montserrat. 18:00
Mysteries of the tornado.
19:00 Remarkable vets. 19:30
Richard Hammond's enginee
ring connections: Taipei tower.
20:30 Air crash investigation:
Who's at the controls? 21:30
Megastructures: Millau bridge.
22:30 Long way down: Sudan
to Ethiopia. 23:30 Battlefront:
Liberation of the Philippines.
00:00 Megafactories: Harley-
Davidson.
TMF
07:15 Wakker worden met
Sascha. 07:45 Hits Headlines.
08:00 Wakker worden met
Sascha. 08:30 Hits Headlines.
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF NL.
13:00 10 X Anouk. 14:00 De
videotheek. 15:00 Serveert.
15:30 Your superchart. 16:30
Reaction live. 17:30 Valerio
duikt onder. 18:00 Wakker
worden op vakantie. 18:30 De
videotheek. 20:00 Your super
chart. 21:00 Darryl serveert.
21:30 Valerio duikt onder.
22:00 TMF Dance. 23:00 De
videotheek. 00:00 Midnight.
MTV
10:10 Breakfast club MTV
top 10.11:00 M is for music.
14:00 Base chart. 15:00 Boiling
points. 15:35 Made. 16:30 My
super sweet 16 UK. 17:00 Dis
missed. 17:30 Pageant place.
17:55 Pimp my ride UK. 18:25
The Osbournes. 18:50 The
rise rise of. 19:45 Dismissed.
20:15 Made. 21:10 My super
sweet 16.21:35 Real world/
Road rules challenge. 22:05
True life. 23:00 Boiling points.
23:25 Celebrity deathmatch.
23:55 After hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws.
08:30 Escapade gourmande.
09:00 Jardins et loisirs. 09:20
Chroniques d'en haut. 09:50
Sounou Sénégal. 10:45 Des
chiffres et des lettres. 11:15
Tout le monde veut prendre sa
place. 12:00 TV5Monde l'info.
12:05 A la Di Stasio. 12:30 Plus
belle la vie. 13:00 Le coeur
a ses raisons. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Sous le soleil.
15:00 Voyageur. 16:00 Fou-
dre. 16:30 Questions pour un
champion. 17:00 Le debat TSR.
18:00 Nieuws. 18:25 Le journal
de l'éco. 18:30 Vie privée vie
publique. 20:25 25ème image.
20:30 Frans nieuws. 21:00 La
jeune fille et les loups. 22:50
Rio. 23:00 Nieuws. 23:10 Zwit
sers nieuws. 23:40 Francofolies
2008 - Grégory Charles.
Eurosport
08:30 Voetbal: UEFA Cup.
10:00 Volleybal. 12:00 WATTS.
12:15 Volleybal. 14:15 WATTS.
14:30 Volleybal. 16:30
Wielrennen: Ronde van Spanje.
17:30 Volleybal. 18:00 Euro
goals flash. 18:15 Volleybal.
19:00,20:00 Biljarten. 21:00
Boksen. 23:00 Voetbal. 00:00
Voetbal: UEFA Champions
League.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 News special.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
15:00 MainSail. 15:30 World
business today. 16:00 Your
world today. 17:30 World
sport. 18:00 Your world today.
19:30 MainSail. 20:00 Business
international. 21:00 World
news Europe. 22:00 News spe
cial. 22:30 World sport. 23:00
World news Europe. 00:00 The
situation room.