Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 18 september 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. LI kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail n7cfamilieherichten@wenenernienwsmeriia nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Verdrietig maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is, hebben wij kort na zijn 93e verjaardag afscheid genomen van onze prachtige man, vader, opa en overgroot vader Jan Barendrecht Rotterdam, 2 september 1915 Goes, 12 september 2008 De mooie herinneringen die hij achterlaat zullen wij voor altijd koesteren. In ons verdere leven zal hij een voorbeeld blijven. Wij zijn bijzonder dankbaar voor de warmte en het respect waarmee het team van woning 406 van Verpleeghuis Ter Valcke hem heeft begeleid en verzorgd. Hij heeft hier door nog mooie maanden met mama mogen beleven. Goes: f.P. Barendrecht-van de Linde Kamperland: Conny Bremmer-Barendrecht t Frank Bremmer en Dorith Kools Marieke en )ohn Mika fantien en Arjen Ulvenhout: André en Annemieke Barendrecht-Jonker Lieke en André Ulvenhout: Marja en Ruurd Dijkman-Barendrecht Lotte en Koen Correspondentieadres: Strijbeekseweg 18B 4851 SL Ulvenhout De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaats gevonden. 1 Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Dina Crucq-Westveer weduwe van Pieter Crucq in de leeftijd van bijna 80 jaar. Wilhelminadorp: Mattie en Jack Dianne en Franqois, Fenne, Inde Marc en Miriam, Sem Michel en Jolien Koudekerke: Ko en Netty Martin en Veronique Yvonne en Eddy, Sanne Vlissingen: Aarnout en Carine Remco Erwin Oost-Souburg: Peter en Wilma Naomi Tim Onze dank gaat uit naar het personeel van het Streekziekenhuis Walcheren, "afdeling Noord 3voor de liefdevolle verzorging. "Nieuw Bachtenpoorte" Oranjeplein Oost-Souburg Correspondentie-adres: Evertsenstraat 30,4371 BE Koudekerke Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar u afscheid van haar kunt nemen op zaterdag 20 septembervan 19.00 uur tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 22 september om 12.00 uur in het kerkgebouw "De Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost- Souburg. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in verenigingsgebouw "de Ark" naast de kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? Na een lange periode van afnemende gezondheid is, op 15 september 2008 in woonzorgcentrum "De Hooge Platen" te Breskens, in volle vrede overleden onze broer, zwager en oom Eduardus van Heese weduwnaar van M.K. Effer Hontenisse, t Breskens, 9 oktober 1922 15 september 2008 Hoofddorp: A. Stolwijk-van Heese Hoofddorp: E. van Gellekom-van Heese Hoofddorp: M. van Heese-de Ruyter Aalsmeer: J.J. van der Hoorn P. van der Hoorn-van Heese Norf (D): Veronika Rapior t Neven en nichten Correspondentieadres: Hortensialaan 90 1431 VD Aalsmeer De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 19 sep tember om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis "De Stellete Oostburg en "De Hooge Platente Breskens voor alle goede zorgen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid is van ons heengegaan mijn partner, de partner van onze moeder en oma J.C. de Fouw Mevr. J. Meerman-Brunke Kinderen en kleinkinderen Door God gekend, in Hem geborgen. Bedroefd maar dankbaar is van ons heengegaan onze zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Dijke-v.d. Berge Yerseke: C. v.d. Berge E. v.d. Berge-Dingemanse (in herinnering) Krabbendijke: A. v.d. Berge (in herinnering) M. v.d. Berge-Kunst Kruiningen: M. v.d. Berge L. v.d. Berge-Kloosterman Goes: M. v.d. Berge J. v.d. Berge-Jille Neven en nichten Bedroefd zijn wij door het heengaan van onze lieve zwager en oom Jan Barendrecht echtgenoot van Jo Barendrecht-van de Linde in de leeftijd van 93 jaar. Kortgene: Jans van de Linde Kapelle: To Bauer-van de Linde Adri Bauer Nichten en neven Een week voor haar 92e verjaardag is op 13 september 2008 rustig en in haar vertrouwde omgeving ingeslapen onze allerliefste moeder, oma en overgrootmoeder Maria Adriana Bouwense-van Rosevelt (Mies) Burgemeester Dregmansstraat 9 4371 EE Koudekerke Wij. de kinderen en kleinkinderen, hebben haar volgens haar wens op woensdag 17 september naar haar laatste rustplaats gebracht. Vol verdriet om de leegte die hij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Willem Dekker 7 januari 1928 t 16 september 2008 Goes: J.P. Verwoerd-Dekker J.H. Verwoerd Jürgen en Andrea Malissa Correspondentieadres: Fam. Verwoerd Gerbrandyhof 9 4463 TR Goes De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 19 september om 10.30 uur in het Dorpshuis te Dreischor, Mr. P. Mogge- straat 5, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Dreischor. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd Dorpshuis. Jezus zeide tot haar: Ik ben de Opstanding en het Leven; die in Mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestowen; Joh. 11 ;25 Met groot verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze broer en zwager Willem Dekker Vlissingen: L.H. Dekker-Dommisse Groningen: L.A. Bosman-Dekker Middelburg: J.L. Dekker Schagen: P.Brands-Dekker Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit mijn midden weggegleden. En na een moeilijke strijd uit je lijden bevrijd. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat zij nu geen pijn meer heeft, deel ik u mede dat mijn lieve levens partner is overleden in de leeftijd van 72 jaar. Anna Cornelia Jacoba Heezius Ans Levenspartner van Cees van Schie 22 december 1935 t 17 september 2008 Terneuzen: C. H. van Schie Nieuwediepstraat 58 4531 BP Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 19 septem ber van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 20 september om 15.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30