jort notoire pechvogel Nieuwe impuls voorStrandcross Topcrossers komen schitteren op het Vlissingse strand. C VERKOOPBEMIDDELING pzc Woensdag 17 september 2008 41 door Frits Bakker vlissingen - Het opgewaaide zand, de springschansen en scher pe bochten staan zondag in Vlis singen garant voor een extreem zware Strandcross. In de 23e editie van het evenement komen natio nale toppers als Mare de Reuver, Coen van Hout, Rob van Vijfeij- ken en de plaatselijke favoriet Ri- nus van de Ven in actie. „We belo ven veel spektakel en in de eerste plaats ook veiligheid voor de cros sers", verzekert Erik Weug, de voorzitter van de organiserende MSV De Uitlaat. Het tij is gunstig, het badstrand ligt er hoog en glooiend bij. Weug en zijn 120 medewerkers zullen de ruim 250 crossers een parkoers voorschotelen waarop snelheid en techniek de selectie zullen maken. „We hebben een andere formule dan Scheveningen", verduidelijkt de Vlissingse voorzitter. „Daar is het strand veel langer, jagen ze zo'n vijfhonderd crossers de baan op. Er wordt na een uur een selec tie gemaakt, zodat de beste cros sers overblijven. Wij kiezen voor Strandcross Vlissingen de opzet in klassen, ook al omdat we nooit kunnen uitgroeien naar zo veel deelnemers." De komst van Mare de Reuver, dit jaar winnaar van twee internatio nale Grand Prix-wedstrijden, en andere nationale toppers geeft een injectie aan de kwaliteit. Erik Weug: „Dankzij Red Buil, dat sponsort bij ons en hoofdsponsor is van de Scheveningse cross, is on ze wedstrijd aantrekkelijker ge maakt. De eerste vijf in Vlissingen krijgen een vooraanstaande start plaats in Scheveningen. Daarom willen de toprijders wel naar onze cross komen." Het prijzengeld is net zo beschei den als in voorgaande jaren. De winnaars per klasse krijgen een bo nus van driehonderd euro. „Verder hebben we vijftig euro premie uit geloofd voor de snelste ronde per manche." Het deelnemersveld bestaat vooral uit Nederlandse crossers. „De Bel gen hebben zondag hun nationale kampioenschap, die krijgen we niet aan de start." Op de deelne merslijst staan wel zeven Franse en een paar Duitse rijders. De wedstrijden beginnen om 12.30 uur en eindigen rond 16.30 uur. In alle klassen worden twee manches gereden. De Strandcross op het Vlissingse badstrand wordt voor de 23e keer verre den. Deelnemers komen uit in drie klassen: de Regioklasse, de MX 1 en 3 en de MX 2. De wedstrijd is bedoeld voor rijders van de KNMV, maar ook crossers van andere bonden mogen deelnemen. De voorinschrijving voor de Strandcross is gesloten. Op de wedstrijddag kunnen crossers in de MX 1, 2 en 3 zich nog aanmelden. Tot nu toe zijn 250 crossers ingeschreven. Deelnemers kunnen overnachten op de rennerskwartieren Nollenbos en Kenau Hasselaarstraat. Vanaf zaterdagavond 18.00 uur zijn plaatsen be schikbaar. De overnachtingen kosten tien euro. Het wedstrijdschema van de Strandcross: 12.30: 1e manche regioklasse; 13.00: 1e manche MX 2; 13.10: 1e manche MX 1 en 3; 14.00: pauze; 14.30: 2e manche regioklasse; 15.00: 2e manche MX 2, 15.30: 2e man che MX 1 en 3; 16.30: Prijsuitreiking. Trainingen worden niet verreden, er is wel een opwarmronde voor elke manche. De winnaars per klasse krijgen een premie van 300 euro, de nummers twee van 200 euro en de nummers drie van 100 euro. Voor de snelste ronde per manche en per klasse is 50 euro te verdienen. Het totale prij zengeld bedraagt zo'n tweeduizend euro. Het strand is gedurende het wedstrijdprogramma uitsluitend toeganke lijk voor officials, organisatie, terreinmedewerkers, baancommissarissen, Rode Kruis, dokter en rijders. Mare de Reuver, in actie op het Eurocircuit in Valkenswaard, doet na zijn overwinning in de Strandcross in Scheven ingen een gooi naar de zege in Vlissingen. foto Robin Utrecht/ANP JC VASTGOED 'Daarom isJC Vastgoed de aangewezen makelaar om uw huls te verkopen' Waarom JC Vastgoed? Als u JC Vastgoed inschakelt voor de verkoop van uw huis kunt u rekenen op een persoonlijke bege leiding. Ik adviseer een reëele vraagprijs, begeleid de bezichtigingen en voer onderhandelingen om de maximale prijs er voor u uit te halen. U kunt met al uw vragen 6 dagen én avonden bij mij terecht. Ook na de koop wordt alles voor u geregeld en na de overdracht van het huis kunt u bij vragen nog bij mij terecht. Kortom, u krijgt de uitgebreide service van een professional die gedreven is om uw huis goed en snel te verkopen Wat kost dat? JC Vastgoed gaat écht actief aan de slag met de verkoop van uw huis. Hiervoor betaalt u één prijs. De courtagekosten bedragen 1,35% van de verkoopprijs (excl. BTW) Wat krijgt u voor dit bedrag? Optimale en intensieve persoonlijke begeleiding. Directe plaatsing van uw huis op de veel bezochte websites: www.jcvastgoed.nl, www.huislijn.nl,jaap.nl en funda.nl Een gratis 'virtuele tour' Een prachtige full-colour brochure. Professionele plattegronden van het huis. Iedere twee weken een advertentie in Woonnieuws Midden-Zeeland. En Het benodigde energiecertificaat van uw woning! No cure, no pay JC Vastgoed doet zaken op basis van: Geen zaken, geen kosten. U gaat een bemiddelingsovereenkomst aan voor een termijn van 4 maanden. Als uw huis daarna niet verkocht is, kunt u zonder kosten stoppen. Kennismaken? Informeer eens naar de mogelijkheden of maak gewoon vrijblijvend een afspraak. Bel 0118-591000 of mail naar info@jcvastgoed.nl JC Vastgoed Schoolstraat 3a 4354.AJ Vrouwenpolder 1,0118 5910:60 F.OU8 59 34.10 E jcvastgoedC®jcvastgoed.nl www.jcvastgoed.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 77