t Familieberichten Colofon Familieberichten iiüUEbn sjaak van de walle gedenksteenstilist 28 I Woensdag 17 september 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail D2Cfamrlieberichtent8weaenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl i Zeer bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die vij samen mochten beleven, geven wij kennis van het over lijden van mijn lieve vrouw, moederen oma Jacomina Dellebeke-Schipper echtgenote van Kees Dellebeke Nieuwdorp t Vlissingen 13 juni 1931 16 september 2008 Nieuwen Sint )oosland: C. Dellebeke Rinus Dellebeke Oost-Souburg: Corrie Moens-Dellebeke Ton Moens Middelburg: Marjolijn Daniëlle en Marvin Garderen: Piet Dellebeke Alan Dellebeke-Gras in herinnering Rintje 1339 AN Nieuw en Sint Joosland Achter de Kerk 16 Sr is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 19 september van 10.30 tot 1 1.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg. \ansluitend zal er een rouwdienst gehouden worden. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de j \lgemene Begraafplaats te Nieuw en Sint Joosland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn I n bovengenoemd uitvaartcentrum. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Jacomina Dellebeke-Schipper in de leeftijd van 77 jaar. P. Dellebeke (in herinnering) F.P. Dellebeke-janse J. Dellebeke G. Dellebeke M. van Waarde-Dellebeke (in herinnering) M. Dellebeke P. Dellebeke-de Meulmeester Neven en nichten Nieuw- en Sint Joosland, 16 september 2008 Aan een vriendschap van meer dan 60 jaar is een einde gekomen door het overlijden van Mien Dellebeke-Schipper Wij zullen haar erg missen en wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte. Co van Eenennaam Mien van Eenennaam-van Belzen Nieuw en Sint Joosland, 16 september 2008 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom J.C. de Fouw weduwnaar van Klasina Simonse Familie Simonse Neven en nichten Heinkenszand, september 2008 Hiermede vervullen wij de droeve plicht u mede te delen, dat voorzien van het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze vader en schoonvader Jacob Cornelis de Fouw weduwnaar sinds 4 februari 1990 van Klazina Simonse in de leeftijd van 82 jaar. Goes: Conny en Leen Colijnsplaat: Joop en Lenneke Colijnsplaat: Koen Middelburg, 15 september 2008 Correspondentieadres: Vivaldipad 19 4462 JA Goes Onze vader en schoonvader is opgebaard in het uitvaart centrum van 'Monuta', Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op vrijdag 19 september van 9.30 tot 10.00 uur. Aansluitend vindt om 10.30 uur de uitvaartdienst plaats in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes, waama de begrafenis plaatsvindt op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis om plm. 12.45 uur in het stiltecentrum van 'Monuta', Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. johannes 14 Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mede dat rustig van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Wilhelmina van den Berge echtgenote van Pieter Dijke in de gezegende leeftijd van 90 jaar Kruiningen, Krabbendijke, 17 augustus 1918 16 september 2008 Krabbendijke: P. Dijke Oldenzaal: Nelly en Henk Kruiningen: Maatje en Izak Kruiningen: Marie en Kees Kruiningen: Elsje (in liefdevolle herinnering) Hellevoetsluis: Joke en Jan Kruiningen: Rinus (in liefdevolle herinnering) Terneuzen: Andre en Wanda Middelburg: Willie Klein- en achterkleinkinderen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Nieulande voor de liefdevolle verzorging en aandacht. 16 september 2008 Willem Kosterlaan 1kamer 273 4413 CP Krabbendijke De dankdienst, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt gehouden op zaterdag 20 september om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. wa Na een langen goed leven, is zacht en kalm overleden, mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa Maarten Gijzel Biezelinge f Kapelle 26 juli 1917 16 september 2008 Kapelle: Chr. Gijzel-van Nieuwenhuizen Kapelle: Els en Kees Eversdijk Kapelle: Ko Gijzel Oosterland: Desyen Jan van Damme 's-Gravenpolder: Tony Gijzel Kapelle: Addy en Ed Kats (in herinnering) Anna Paulowna: Connie en Willem in 't Ven Dordrecht: Maarten en Alien Gijzel Klein- en achterkleinkinderen Cederlaan 9, kamer 103 4421 BZ Kapelle Onze welgemeende dank gaat uit naar allen die hebben bijgedragen aan de liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Cederhof". De dankdienst voor zijn leven, zal worden gehouden op vrijdag 19 september om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Vandaag moeten wij afscheid nemen van onze lieve opa en overopa Maarten Gijzel Kees Dorothy flores merlijn Christl Jan lisa irene pim Martin Janine mare kim lars Louise Sjaak ilse mariska niek Corien Marcel daphne marsha Cynthia Marnix Madeleen jan krista rianne niek inge Danmar Angelique torn rody Arnojacobine kirsty Christiaan Angela C Christy Menno teun Eddy Monique lieke Mike Kirsten Freekjasper Liesbeth Oskar Bedroefd geven we u kennis van het overlijden van mijn broer, zwager, oom, oudoom en neef Simon Janse Geboren Nieuw Sint Joosland Overleden te Breda 27-03-1931 15-09-2008 Uit aller naam: R. de Lange-Janse Adelaarstraat 77 4335 CK Middelburg Piet Leendertse Vlissingen Middelburg 15 juni 1922 12 september 2008 Zo, ik ben er tussenuit gepiept. Het was mooi geweest. Ik ben als stof gekomen En zo ben ik ook gegaan. Piet Rust zacht Piet, papa, oom Piet, opi Mw. Corry Keydeniers-van Schenk Wanda, Olgerde Lange-van Schenck Freek en Roel Their Tonny, Maris van Schenck Shirley en Danny Jimmy, Connie Keydeniers Daisy, Ruben en Darleen t Richard, t Etty Keydeniers Michael, William, Rina, Remco Correspondentieadres: Wanda de Lange-van Schenck Vlissingsesingel 10,4535 GA Middelburg Zorgcentrum 'Swerfrust' Dr. Wortelboer Janneke den Besten Bedankt voor alles! Gij hebt geleefd gelijk gij hebt geloofd: vol was uw dag van daden en gedachten; gij hebt gewerkt met hart en hand en hoofd. Uw lief en leed getorst bij volle vrachten G. Gezette Wij ontvingen bericht dat op 11 september is over leden mw. Maria Leonida Alice Mabesoone Vrijwilligster Zij was een gewaardeerd en toegewijd vrijwilligster binnen ons verpleeghuis. Haar geloof was een kracht waardoor zij lang heeft mogen helpen bij de kerkdiensten binnen de Stelle. Namens Raad van Bestuur, Raad van Toezicht, vrijwilligers, bewoners en medewerkers van Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen, locatie de Stelle ontvangt u graag op de jurydag International Funeral Awards crematorium Bergen op Zoom zaterdag 20 september van 10:00 tot 16:00 uur www.vandewalle.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 64