AAR V AN DIE Kappers brainstormen voortdurend over de haarmode. De eerste signalen worden vaak opgepikt van de straat waar jongeren de toon zetten. Dat heeft voor de komende winter stoere mannenkapsels opgeleverd. Voor de man die weer een man mag zijn. Die van vissen houdt en een rit op de motor, maar tevens de blits wil maken in een hippe tent. Geen sportieve korte kapsels, maar wel veel haar dat zowel nonchalant als chic gestyled kan worden. -ik Lang haar voor een stoere man Achteloos kapsel Getemde krullen Verlangen naar rust Jongensachtige coupe Eén kapsel, twee looks Gevulde pony Meer mannenhaar -V t. door Ellen Klaasfe HBH Lang haar dat refereert aan de oermens. Het ziet er ongestyled, stoer en ruig uit. Maar geloof het of niet. Ook hier heeft de kapper zijn best gedaan deze stijl te creëren. Een goed geknipte coupe vormt de basis, de rest is een fluitje van een cent. Na het wassen even de handen erdoor en naturel laten drogen. Voor de man die zijn lange lokken koestert, maar een keer iets anders wil, is het juiste haarproduct het sleutelwoord. Het is de truc het kapsel in model te brengen zonder dat het er gelikt uitziet. Geen zware gel, maar een luchtige mousse op vochtig haar aanbrengen en na het föhnen een middelster- ke haarlak. Zo lijkt het alsof je je haren even achte loos naar achter hebt gestreken. Het creatieve team van B creative hair concept, een kapsalonketen waarvan iedere medewerker eigenaar is en zelf een werkplek huurt, is het brein achter deze coupe. foto: b salon In ons kleine landje, waar platteland en stad elkaar bijna raken, ben je niet veroordeeld tot het platte landsleven of louter een bestaan als stadsmens. Je hopt van de ene plek naar de andere en dat vraagt multifunctionele kapsels die aangepast kunnen wor den aan de omgeving waarin je vertoeft. Met een mengsel van wax en gel zijn de krullen van Mathijs getemd tot een plukkerige coupe. Daarmee kan hij gerust een avond in een exentrieke club doorbren- gen. foto: gnk De Haarlijn van de Gezamenlijke Nederlandse Kap pers (GNK) voor het komende herfst- en wintersei zoen is gebaseerd op thema's die passen bij de hui dige levensstijl. Zoals het thema Country Club. Voor mannen die dagelijks in de file staan, op weg naar een baan die veel van hen vergt. Wie verlangt er dan niet naar de rust van het platteland. Strui nen door de natuur met nonchalante krullen. Kinki Kappers is een oer-Hollandse keten van kap salons opgericht door kappers die wilden breken met het traditionele kappersvak. Mark Melief, Crea tive Director bij Kinki, is voortdurend op zoek naar nieuwe stijlen en technieken en zijn creatieve team zet jaarlijks een nieuwe haarmodelijn neer. Voor de haarmode van 2008 fungeerde Napoleon als inspira tiebron en dat laat zich vertalen in The Lord. Een jongensachtige coupe die, geheel in de stijl van Kin ki, op verschillende manieren gedragen kan wor den, foto's: kinki kappers Jeroen bewijst dat een kapsel het uiterlijk totaal kan veranderen. Als zijn natuurlijke krullen, geknipt in gelijke lagen, gestileerd worden met een stijltang, krijgt hij een ware dandylook. Maar daar moet hij wel handigheid in krijgen. De kapper kan het hem leren. fotos: gnk Man, kort haar, wil meegaan met de tijd. Dat kan, als hij er maar voor zorgt dat de pony goed gevuld is. Wordt de rest kort weggeschoren met de tondeu se, dan geeft dat het effect van een block head. Maar dat is absoluut geen must. foto: team kapsalon en hairmaxx Mannen die van korte sportieve kapsels houden, moeten de haarmode even links laten liggen. Meer haar is een must voor de modegevoelige man. Sluik langs het gezicht gedragen of in de vorm van een kuif. foto: keune foto: müfide halacell

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52