Modieuze kleding in een tijdloos jasje 18 I Woensdag 17 september 2008 ADVERTENTIE Het pittoreske plaatsje Yerseke heeft meer te bieden dan de welbekende mosselcultuur. In dit dorp is ook de modezaak 'IJsseldijk Modes' gevestigd. De mooie, overzichtelijke en moderne dameswinkel bevindt zich in het hart van het dorp. Al twee generaties lang is de winkel in handen van de familie Van IJsseldijk. Eigenaresse Gerda van IJsseldijk; 'Ik ben hier geboren en getogen'. Vol enthousiasme laat Gerda zien wat ze allemaal in huis heeft en toont de stijlvolle nieuwe wintercollectie. 'We verkopen voornamelijk Duitse toonaangevende merken zoals Hauber, Basler, Attitude, Fuchs en Schmitt en Michelle'. Bij IJsseldijk Modes ligt de nadruk vooral op kwaliteit. Mooie wollen truien en vesten. Perfect gesneden pantalons. Tijdloze jassen met bijzondere details geven de collectie net wat extra's. 'Nederlandse vrouwen hebben in het algemeen geen maatje 34-36. Wij proberen met onze zorgvuldig samengestelde collectie onze clientèle te voorzien van modieuze kleding met een tijdloze twist', aldus Gerda. 'We hebben een vaste klantenkring die we koesteren, maar ook zien we veel vrouwen uit België die hier bij toeval terechtkomen.' Het assortiment is uitgebreid en gericht op een duidelijke doelgroep. Vaste klanten weten wat het aanbod is en vinden hier dan ook de kleding die past bij hun wensen. 'We bevinden ons in een hogere prijsklasse. Onze collectie trekt vrouwen aan die kiezen voor kwaliteit', vertelt Gerda. En dat straalt de winkel ook uit. Naast de winkel houdt Gerda zich ook op andere vlakken met mode bezig. 'Ik maak deel uit van een lokale TV zender. Daar verzorg ik de kleding voor de metamorfoses die de zender verzorgt'. Op de trends voor aankomende winter heeft Gerda een verfrissende kijk. 'We zien veel uiteenlopende kleuren zoals rood, groen, paars en zwart/wit. In combinatie met zwart of grijs geeft dat geen schreeuwend maar juist een sprankelend effect.' En daarmee bevestigd ze dat de combinatie van de verschillende kleuren in de juiste kleding heel goed kan. Voor de foto kwam model Alexandra Langeveld uit Vlissingen als winnares uit de bus. 'Erg leuk om haar nu zo te zien', zegt Gerda. Alexandra kreeg voor de metamorfose niet alleen een perfecte outfit, ook werd haar lange haar gekortwiekt. Gerda bewijst wederom dat ze weet wat ze doet en verstand van mode heeft. De aankleding van de dames is aan haar toevertrouwd. Yerseke mag dan wel bekend staan om de lekkerste mosselen, maar moet op modieus gebied zeker niet onderschat worden. Lepelstraat 1 - 4-401 EB Yerseke door Gerda van IJsseldijk van IJsseldijk Modes Twinset (Vest en pullover): Attidude. Prijs op aanvraag. Pantalon: Michelle. Tas: Basler. Sjaal en sieraden: Eigen Merk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44