Mode Najaar 2008 door Ruud Bosers van Bogers XL Mannenmode It is a pleasure to meet you MOLENSTRAAT 5, 4701 JK ROOSENDAAL 14 I Woensdag 17 september 2008 advertentie Sinds 1970 is Bogers XL een begrip in Roosendaal en omstreken voor de stijlvol, sportieve, modieuze man met een afwijkende maat. Als je bedenkt dat 95% van de Nederlanders een afwijkende maat heeft dan de gebruikelijke confectiematen dan is de keuze snel gemaakt. Bogers XL is groots in tailor made kostuums. Normaal gesproken is het op maat laten maken van een pak een behoorlijk aan de prijs. Zo niet bij Bogers XL. Voor een aantrekkelijke prijs maakt men in de daarvoor geselecteerde ateliers, die door hun ervaring tot de top horen, een pak perfect op maat. U kiest uiteraard zelf het model en de stoffen. Komt het u ook regelmatig voor dat broeken wel iswaar qua lengte perfect passen maar rond uw middel of buik nèt wat te strak zit? Een andere maat is niet de oplossing. Bij Bogers XL hebben ze daar een goede oplossing voor gevonden. De merken Gardeur, ook wel bekend als de ergoline van dit merk, en de relax-collectie van Hitl en Eurex by Brax hebben het draagcomfort dusdanig geoptimaliseerd dat u gewoon uw maat past zonder dat de pantalon, of het colbert vermaakt hoeft te worden. Voor mannen die kiezen voor casual sportief ver tegenwoordigt deze herenmodezaak merken als Camil Active, Kitaro, Haft, Casa Moda, Signum en tegenwoordig ook Paul&Shark. De sportieve look van deze merken onderscheiden zich door de sportieve details en aansprekende modieuze kleuren. Kleuren en details die doen denken aan avontuur en nauti sche sporten. Deze winter zien we de ruit weer terug in het straatbeeld verschijnen en men moet er niet voor terug deinzen om verschillende dessins met elkaar te combineren. Door de jarenlange ervaring van Bogers XL kunt u verzekert zijn van een uitstekend advies. Bogers XL heeft niet voor niets het begrip 'It is a pleasure to meet you' al decennia lang hoog in het vaandel staan. Wie wil weten wat de komende wintermode gaat worden doet er goed aan om eens een kijkje te gaan nemen achter de witte gevel in de Molenstraat. Regenjas: Eres Colbert: Atelier Torino Jeans: Camel Vest: Signum Schoenen: Kenzo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 40