Familieberichten SESMsÉttsi Frans Plasschaert 1 30 I Woensdag 17 september 2008 PZC Wij zijn verdrietig omdat onze zwager Wim Meulblok van ons is heengegaan. Wij zullen hem missen. Familie de Jonge Wij hebben afscheid moeten nemen van onze buurman Wim Meulblok Zijn vriendschap en behulpzaamheid zal altijd in onze herinnering blijven. Fam. Van Eykeren Fam. Petersen Heden bereikte ons het droeve bericht dat onze oud medewerker en oud-collega Willem Meulblok is overleden. Wij zullen ons Willem herinneren als een toegewijd en gewaardeerd medewerker en een zeer prettige collega. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers Thermphos International B.V. Geschokt door het zeer plotselinge overlijden van de door ons zeer gewaardeerde oud-medewerker en vriend Willem Meulblok wensen wij zijn familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Johan J. Ab G. tin herinnering) Edwin B. Piet S. Eddy H. Richard E. LeoK. Ko K. Jan F. Jan L. Theo F. Piet B. Ad B. Peter G. AdS. Jan D. Martijn P. Rob N. Zijn collega's van de onderhoudsploeg Sinterfabriek Thermphos Vlissingen Tot onze grote ontsteltenis ontvingen wij het bericht van het toch nog plotseling overlijden van Frans Peeraer medegebruiker van ons vliegveld. Wij zullen hem herinneren als een zeer enthousiaste en gedreven vlieger. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Medewerkers, directie, commissarissen en aandeelhouders van Zeeland Airport BV Arnemuiden, 15 september 2008 Heden bereikte ons het droevige nieuws van het overlijden van oud"-voorzitter-penningmeester en erelid Sinds 1951 was Frans lid van EHBO-vereniging "St.Bernardus" in Clinge. Wij blijven hem herinneren als een oprecht en behulpzaam medemens, die mede door zijn inzet en bestuurlijke ervaring veel heeft bij gedragen aan het welzijn van onze EHBO-vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Bestuur en leden EHBO-vereniging "St.Bernardus" Clinge Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer C.A. Potter voormalig directeur gemeentewerken van de gemeente Kapelle Sinds 1988 drager van de erepenning in zilver vanwege zijn verdiensten voor de gemeente Kapelle Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en overige familie veel kracht en sterkte toe dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Kapelle, De secretaris, De burgemeester, mevrouw ir. M. Quapp S.W.G.M. Kramer Ga nooit heen zonder te groeten, ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten, kan het morgen niet meer doen. Ga nooit weg zonder te praten, dat doet soms een hart zo 'n pijn. Wat je 's avonds hebt verlaten, kan er 's morgens niet meer zijn. Verdrietig maar vol liefde hebben wij abrupt afscheid moeten nemen van onze vader en opa Ton Thoben weduwnaar van Riek Thoben-van der Steen 30-08-1927 t 14-09-2008 Henny en Loek Rovers-Thoben Youri en Brent Christa Eddy en Ingeborg Thoben-Platteeuw Daan en Siem Oude Singel 68, Goes Correspondentieadres: Martinus Nijhofflaan 57 4481 DH Kloetinge Ton is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar u afscheid van hem kunt nemen op vrijdag 19 september van 11.30 uur tot 12.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal aan sluitend om 12.30 uur worden gehouden in de r.-k. Maria Magdalenakerk, te Goes, waarna om 14.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes, Geldeloozepad 30. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in genoemd uitvaartcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zoon, broer, zwager, oom en achteroom And ré ter Weele A.H. ter Weele t B.M. ter Weele-Vreugdenhil Karin en Luud Augustinus Esther Ruben Renee Lieke lot Liane Peter Barry en Peer Biersma Hans Rob Richard en Rika ter Weele Yari Esli Een lieve Vriend is van ons heegegaan! Sterkte toegewenst voor de gehele familie. "Ella, we zijn er voor jou". Hans, Elma, Hans jr en Thom Carpentras Onze buurman en goede vriend And ré ter Weele is op 15 september van ons heengegaan. André we missen je warmte en betrokkenheid nu al, je zult echter altijd in ons hart blijven. Wij wensen Ella, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Piet en Riet Kint Jde Pagter PatrickMoreau-Loura Bosselaar Fam. van Loon Astrid en Rens Kesteloo Fam. Daane Riet en Anton Duson Fam. Hoogendoorn Inez en Arie Dingemanse Bedroefd nemen we afscheid van ons clublid en goede vriend André ter Weele We hebben veel korter dan ons lief is van zijn brede lach en zijn vriendschap kunnen genieten. André was recht door zee en daadkrachtig en de manier waarop hij met zijn ziekte omging was indrukwekkend. We zullen André enorm missen, maar we zullen hem niet vergeten. Onze gedachten gaan uit naar Ella, Maaike en Martijn. De leden van Lions Club Vlissingen sd Gevallen bladeren neer liggend aan de voet kale boomtoppen naar boven reikende handen. Neer liggen de bladeren Hun taak zit erop. In zich de belofte aan een volgende zomer Stil en ontroerd hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jacob Dignus van Willegen Sjaak echtgenoot van Aaltje van Willegen-van Gurp Kapelle, 10 mei 1938 t Middelburg, 16 september 2008 Middelburg: Aaltje van Willegen-van Gurp Hulst: Johan van Willegen Marion van Willegen-van Kouteren Julie, Loïc Middelburg: Walter van Willegen en Priscilla de Haan Simon van Beaumontstraat 19 4336 DP Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 19 september om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. llfHP - - Uw belangstelling na het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader Izaak Marinus Koole was voor ons een grote steun. Hiervoor onze oprechte dank. Uit aller naam: Familie Koole Abdu Hey vriend, Hoe gaat het daar boven. Ik mis je nog steeds als de dag van gisteren. Het gevoel voelt zelfs nog vers. Het leven is zo veranderd. Mijn denkwijze zal nooit meer hetzelfde zijn. Ik haal het dubbele uit mijn leven, en de dromen die wij samen hadden. Ik weet dat je zo trots op mij bent. Blijf over me waken, en help me bij de moeilijke keuzes die het leven biedt. Beloof me één ding Doe jij de deur open als ik daar eenmaal sta. Wij zullen elkaar weer zien mijn vriend, alleen nu nog niet. Je beste vriend Nick Fieman 1981-2006 Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 112