t Familieberichten 26 Dinsdag 16 september 2008 PZC be Toch nog onverwacht is van ons heen gegaan mijn man, onze vader, schoonvader, opa en opa-opa Jacobus Marijs Ko Ritthem, 10 mei 1924 t Vlissingen, 14 september 2008 Oost-Souburg: N. Marijs-van Waarde West-Souburg: Corrie en Tonny Ursula en Hans Flynn Oost-Souburg: Kees en Wilma Vivian en Mario Vlissingen: Peter Van Steveninckstraat 21 4388 CE Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 17 september om 13.45 uur in Uitvaartcentrum H. |obse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaande aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te condoleren van 13.00 tot 13.40 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Na een langzaam afnemende gezondheid is overleden onze zwager Ko Marijs Nieuw- en Sint Joosland: Henk en Corry Rob en Simone Lieve, Tessel Marijke en Patrick Niet beseffend wat ons is overkomen delen wij u bedroefd mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Wilhelmus Franciscus Johannes Meulblok echtgenoot van Petronella Johanna de Jonge 17 september 1942 t 14 september 2008 Nellie Meulblok-de Jonge Bianca 'O en Marco Wesley Carlinda Perry Pluimpot 7,4417 CH Hansweert Er is gelegenheid tot afscheid nemen van mijn man, onze vader en opa op donderdag 18 september van 19.30 tot 20.00 uur in de 24-uurs familiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 19 september om 10.15 uur in de parochiekerk van 'Onze Lieve Vrouwe Onbevlekt Ontvangen' te Hansweert. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij dat plotseling is overleden, onze broer, zwager en oom Wim Meulblok GoesWilly en Jan t Sarina,Rob,Sven Lars Nieuwdorp Frank en Vera Veroline en Francois Wij wensen Nellie en de kinderen veel sterkte toe. Onverwachts hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wim Meulblok De echtgenoot van onze nicht en lieve vriendin. Nelly en Cees Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en schoonzus Paula Irma van Avermaete weduwe van Bernardus Franciscus van Opdorp *26-05-1925 t 13-09-2008 St. Jansteen Temeuzen Philippine: Werner van Opdorp, Manon en Dennis Marina van Opdorp-Van Wijnsberghe, Randy Philippine: Vera Herman-van Opdorp Hans Herman Jens Sas van Gent: George van Opdorp Jenny van Opdorp-Castelijn Familie van Avermaete Familie van Opdorp Philippine, 13 september 2008 CotT.adres: Jacob Hobeinstraat 7,4553 AT Philippine De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 18 september om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. Samenkomst in de kerk. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren, hiervoor kunt u het condoleanceregister tekenen, vooraf gaand aan de dienst, in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve Oma Onderweg naar Opa Rust Zacht Liefs, Manon De directie en medewerkers van de Van Opdorp Transport groep hebben met grote verslagenheid kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Paula van Opdorp-van Avermaete Haar jarenlange grote betrokkenheid bij het bedrijf en haar medewerkers zullen als herinnering in onze gedachten voortleven. Wij wensen haar familie, vrienden en overige nabestaanden veel kracht toe bij de verwerking van dit verlies. Van Opdorp Transportgroep Directie en medewerkers Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van Frans J.L. Peeraer Frans werkte de laatste jaren voor het Ministerie van Defensie bij onze Veiligheidsregio. Hij heeft ervoor gezorgd dat Defensie binnen Veiligheidsregio Zeeland een geaccepteerde en gewaardeerde veiligheidspartner is geworden. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Bestuur, Veiligheidsdirectie en medewerkers Veiligheidsregio Zeeland Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van ons golflid Frans J.L. Peeraer Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club Dust in the wind all we are is dust in the wind dust in the wind everything is dust in the wind. Verdrietig geven wij u kennis dat na een korte periode van ziek zijn, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, dochter, zus en tante Maria Josepha Theodora de Smit Marjo Geknokt maar toch verloren. Vlissingen 26 april 1961 t Vlissingen 14 september 2008 Sarah Drost Naomi Drost F.P. de Smit M.L. de Smit-Theune Frans en Sonja Veronique en Arno Matthieu Brigitte Peter en Tamara Petula Michael Correspondentieadres: Singel 40 4382 LB Vlissingen De uitvaartdienst zal gehouden worden vrijdag 19 september om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. When you're down and troubled And you need a helping hand And nothing, whoa nothing is going right. Close your eyes and think of me And soon I will be there, to brighten up even your darkest nights. If the sky above you, should turn dark and full of clouds And that old north wind should begin to blow Keep your head together and call my name out loud and soon I will be knocking upon your door. Mel groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa André ter Weele 31 maart 1958 15 september 2008 Ella Kruit Martijn Maaike en Dennis Nickjayden Schubertlaan 3 4384 LL Vlissingen Wij willen André herdenken op donderdag 1 8 september om 13.00 uur in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38/40 te Koudekerke. Aansluitend wordt hij in besloten kring begraven te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Huys ter Schelde. André hield van rode rozen. Zeer verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom André ter Weele W. Kruit t en L. Kruit-Mommaas Tjakske en Peet Marleen Josephine t Neven en nichten Vlissingen 1 5 september 2008 Lieve André Het gemis zal blijven De lege plek, het doet zo'n pijn. In gedachten zul je altijd bij ons zijn. Ons medeleven gaat uit naar Ella, de kinderen, kleinkinderen en familieleden. Ad, Astrid Lisa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70