Familieberichten Colofon Familieberichten tel. 0118-612868 24 I Dinsdag 16 september 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@wegenemieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze werknemer David de Feijter Hij was vele jaren werkzaam binnen ons bedrijf al combine chauffeur en kraanmachinist. Wij wensen Lia, Ingeborg, Han en Anne-Claire, familie leden en vrienden veel sterkte toe. Loonbedrijf Baert BV Mark en Monique en kinderen Paul en Tamara en kinderen en personeel Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega David de Feijter Wij wensen Lia, Ingeborg, Han, Anne-Claire, familieleden en vrienden veel sterkte. Personeelsvereniging Loonbedrijf Baert BV Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Grietje Koetse-Kruger 1 december 1911 - f 14 september 2008 Luuk en An Koetse Klein- en achterkleinkinderen Deborah Eyke en Dennis de Vilder Goes, Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: Brandemaat 59, 7943 EV Meppel Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 18 september van 11.00 tot 12.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 13.00 uur worden gehouden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Op 18 september 2008 vieren wij het 60-jarige huwelijk van C. Schellevis en A.K. Schellevis-Schmitt Kinderen en kleinkinderen Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje: Jesper Willem Geboren: 13 september 2008 William, Alice en Fleur Dorrepaal-Openeer Keeten 24 4417 CD Hansweert L"1 'upn.' "PK Geheel onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die hem omring den, overleden mijn zorgzame man, onze zwager en oom Bartel Thonis Boot Bartel in de leeftijd van 79 jaar. Renesse: Adri Boot-de Zwarte Renesse: loop de Wit Coos de Wit-Dorreman Haarlem: Nol van Doorn Mies van Doorn-de Zwarte Loenen a/d Vecht: Jan Splinter Ria Splinter-de Zwarte Neven en nichten 13 September 2008 Constantijnweg 23 4325 AP Renesse De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats hebben. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Ons bereikte het bericht van overlijden van Mevrouw M.L.A. Mabesoone Als vrijwilliger bij Radio Delta te Oostburg werkte ze mee aan de uitzendingen van de verzoekprogramma's voor ZorgSaam Ziekenhuis en Woonzorg. Wij wensen haar familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Raad van Bestuur, medewerkers en vrijwilligers Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze zwager en oom Frans de Kooning Wij wensen Marietje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. 's-Heerenhoek: Wim t en Koos )anse Kloosterzande: Ria Janse Fred Goosens Neven en nichten Intens verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze broer, zwager en oom Frans de Kooning Wij wensen Marietje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie de Kooning Neven en nichten Lewedorp, 14 september 2008 Je was een man om van te houden Je was een pa om op te bouwen Je was een opa om mee te spelen Je was een vriend van velen Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan en dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mee dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en superopa Franciscus Cornelis de Kooning echtgenoot van Maria Wilhelmina Janse in de leeftijd van 73 jaar. Lewedorp: Marietje de Kooning-Janse Walsoorden: Sonja en Rudie Roderick en Ankie Orlando 's-Heer Abtskerke: Wilma en Wim Marcello Wesley en Kim Robin Lewedorp: Alfred en Tessa Yannick Celine 14 september 2008 Sloestraat 30,4456 AP Lewedorp Woensdag 17 september is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Frans te nemen in het mortua rium van Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 18 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie ais zodanig te beschouwen. Enige en Algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in Woonzorgcentrum Rozenoord te Sluis is in de leeftijd van 83 jaar rustig ingeslapen ons familielid Maria Lucina Adriana Suijkerbuijk weduwe van Levinus Josephus de Neve Familie Suijkerbuijk Familie de Neve Sluis, 14 september 2008 Correspondentieadres: Mw. A. Rombouts Beeklaan 32 4702 JL Roosendaal De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 18 september om 11.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Psalm 4 3 Terwijl wij hem vasthielden, is mijn allerliefste man, onze lieve, dappere vader en opa overleden Adrianus Langerak - Ad~ Rotterdam t Zierikzee 30 april 1946 i 3 september 2008 Krachtig, zorgzaam, direct, eigenwijs en dapper. Doorzetter tot het eind. Zierikzee, Gerda Langerak-van der Ent Los Angeles, Mark en Anna-Maria Langerak Rotterdam, Natasja Langerak en Martin Broekema Vos en Melanie Mans Maaike en Nils Rotterdam, Hans den Hartog en Bianca Haaksema Naomi Cynthia Oude Haven 26-28 4301 CK Zierikzee Ad is thuis. Donderdag 18 september willen we Ad gedenken tijdens een dienst in de kerk van de Evangelisch Lutherse Gemeente, Gat van West Noordwest 1 te Zierikzee, aanvang 12.00 uur. Parkeergelegenheid op parkeerplaats Hoofdpoortstraat. Aansluitend zullen we hem begraven op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 13.15 uur. Na het afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in restaurant "De Zeelandbrug", Weg naar de Val 10 te Zierikzee. Bedroefd geven wij u kennis dat op 62-jarige leeftijd is overleden onze gerespecteerde neef Ad Langerak Middelburg: H. Langerak Burgh-Haamstede: M. van Westen-Langerak Ermelo: C.J. van Westen "Wij zullen hem missen".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48