Eerste zege voor aanvallend Vlissingen krijgt te weinig tegen IFC Robur geeft tegen Grenswachters Kruiningen met tien 2-0-voorsprong uit handen man langs Krabbendijke Walcherse ploeg toont veerkracht na achterstand. Patrijzen is in vierde klasse op schot tegen Biervliet: 5-2. 28 Maandag 15 september 2008 p2c B goes - Zondag-tweedeklasser Vlis singen bood het publiek gisteren een mooie middag, maar hield er zelf maar één punt aan over. Te gen het Zuid-Hollandse IFC werd het 4-4. Vlissingen stond, ondanks het be tere van het spel, na dertig minu ten door Ufuk Akkanoglu (2x) 0-2 achter. Op slag van rust scoorde Peter de Jong de aansluitingstreffer voor de thuisploeg. Wat volgde was een spannende tweede helft met zes doelpunten. Eerst was het Reinder van der Vel de die 1-3 maakte, waarna Besar Xhoxhaj Vlissingen na een uur te rug in de wedstrijd bracht. Tien minuten voor tijd maakte Akka noglu zijn derde van de middag en leek de wedstrijd gespeeld. Via Randy de Dreu (90) en Peter de long (90+1) pakte Vlissingen als nog een punt. Trainer Ruud Pen- nings: „Qua niveauverschil had den we moeten winnen. Wij wa ren beter, alleen hadden pech met de tegengoals. Toch heb ik de jon gens een compliment gemaakt, omdat ze tot drie keer toe een ach terstand van twee goals goed maakten. We hebben veerkracht getoond." Terneuzen boekte de eerste over winning. De Zeeuws-Vlamingen namen na rust afstand van Steen bergen: 1-3. De formatie van Ar- dian Lekaj nestelde zich door de zege in het spoor van de koplopers Oosterhout en SC 't Zand. De rood-zwarten hadden na een 0-0 ruststand aan een sterk laatste half uur voldoende om het gepromo veerde Steenbergen over de knie te leggen. Steenbergen-Terneuzen 1-3. jarno Waebeke 0-1, Sinan Coban 0-2, Klaas van der Spoel 1-2, Eric-jan Naudts 1-3. Alwin van Ham (rechts) schiet op het doel van Unitas. foto Lex de Meester door Jos van Belzen vlissingen - Robur gaf in de vier de klasse B van het zondagvoetbal tegen Grenswachters een 2-o-voor- sprong uit handen. De wedstrijd eindigde nu in een gelijkspel: 2-2. Na twee wedstrijden is Clinge dankzij een 3-0-zege bij Zeeland Sport in de vierde klasse A van het zondagvoetbal nog de enige ploeg zonder puntenverlies. VIERDE KLASSE A Patrijzen-Biervliet 5-2: Pas in de 41e minuut vöör rust opende Edwin Capello de score (1-0), maar in dezelfde minuut maakte Tim Boogaart alweer gelijk: 1-1. Toch begon Patrijzen met een 2-1-voorsprong aan de tweede helft, omdat Ferry Bordui kort voor de pauze de 2-1 binnenkopte. Via twee treffers van Edwin Capel lo, met tussendoor een tegentref fer van Ben Ongenae werd het 4-2, waarna Mario Mulder in bles suretijd de eindstand op 5-2 be paalde. Oostburg-Breskens 1-0. Davy Maes 1-0. RIA W.-Axel 1-1. Ivo Verstraeten 0-1, Daryl Rawidjan 1 -1 (strafschop). Zeeland Sport-Clinge 0-3. Thomas Leegwater 0-1, Davy van Puijvelde 0-2, John Slis 0-3. Domburg-Luctor'88 4-4. Maurice Ber nard 1-0, Martijn Minderhoud 2-0 (strafschop), Jason Warman 2-1, Jurgen van Maldegem 2-2, Chiel Maranus 3-2, Rutger van Rossum 3-3 en 3-4, Robin Ceelen 4-4. Hontenisse-Jong Ambon 2-2. Remco Felius 0-1Daniël Pattinama 0-2, Peter van Dijk 1 -2 (strafschop), Wilco Broek hoven 2-2. VIERDE KLASSE B Robur-Grenswachters 2-2: Voor rust was de thuisploeg sterker, het geen via treffers van Roy Haer- kens en Dennis Weijers leidde tot een 2-o-voorsprong halverwege. Omdat Robur had verzuimd voor rust verder uit te lopen bracht de tegentreffer van Roel Veldhuis in de 55e minuut de spanning weer terug: 2-1. Vijf minuten voor tijd bezorgde Martin van Broekhoven de Brabanders het tweede gelijk spel op rij door de 2-2 aan te teke nen. Odio-Walcheren 0-3: De Vlissin- gers hadden aan een helft genoeg om de wedstrijd in hun voordeel te beslissen. Halverwege stónd Tiet al 0-3 door doelpunten van Robin van de Velde, Roy Verkerk en Vincent de Rijke. Na rust lukte het Odio niet om een bres te slaan in de verdediging van Walcheren dat de wedstrijd simpel kon uitspe len. GOES - Met zes punten uit twee duels is Kruiningen koploper in de vierde klasse B. De ploeg won, on danks dat het ruim een halfuur met een man minder speelde, met 4-2 bij Krabbendijke. Smerdiek-Mevo 2-3: Thomas Vos hielp Mevo aan een 3-0-voor- sprong. Jelle Rinses en Erik van Haaften brachten Smerdiek daarna nog terug, maar een gelijkspel zat er nooit in. Krabbendijke-Kruiningen 2-4: Edwin van Houte opende de score en Elco Jansen zorgde voor de 1-1. Na rust zette Ard Lokerse,Kruinin gen, dat met tien man speelde na een rode kaart van Urvin van He kelen, voorsprong. Martin Bal zorg de nog wel voor de 2-2, maar door goals van Gert-Jan van de Pol en Lokerse werd het 2-4, Vosmeer-Brouwershaven 6-4: Na vier minuten stond het al 2-0 door goals van Mourad Tihani en Rachid Bouhoudane. Door een ei gen goal bij Vosmeer en een tref fer van Clement van Splunder stond het 2-2 bij rust. Na de hervat ting zorgde Bouhoudane (2x) en Tariq Zakriti er voor dat het 5-2 werd. Peter van Mourik en Patrick Berrevoets brachten Brouw nog wel terug tot 5-4, maar in de slot minuut scoorde Bouhoudane op nieuw. Waarde-SPS 3-5: Drie goals van Henk-Jan Stok konden Waarde niet aan een goed resultaat helpen. Yerseke-WIK'57 6-1: Jarno van de Kreeke was de grote man bij Yerse- ke want hij scoorde drie keer. Ray mond Rovers (3-0), Joey Zoeteweij (5-0) en Elco de Schipper (6-0) te kenden voor de andere goals van de thuisploeg. Na rust scoorde Ar jen Berrevoets nog 6-1. ZPR'84-Stavenisse 4-0: Stavenis- se kwam er niet aan te pas.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60