vieren zwanger van een
kind
'Ik zou graag mijn geslacht willen voortzetten. Ik wil mezelf voortplanten.'
Z
O
X
Edward natuurlijke vader van de baby van twee homostellen
PZC Maandag 15 september 2008 39
SBS 6
RTL 7 RTL 8
06:00 Koopjes tv 07:05
De grote verhuizing
08:05 The bold and the
beautiful 08:30 Trauma
NL 09:05 Best of Home-
13:40 RTL Z Nieuws
07:00 Teleshop 7 08:00
RTL Nieuws 08:15
Teleshop: Best direct
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 13:20
shopping 12:05 Hart van Jorritsma blikt vooruit
Nederland - Late edi
tie 12:25 Beckham un
wrapped 12:55 Te dik:
Tieners van meer dan
90 kilo 14:15 Demons to
darlings 14:45 Droom
huis in de zon 15:45 Red
mijn vakantie! 16:40 JAC
17:35 Diagnosis Murder
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 17:15 Oprah
Winfrey show
06:50 Boo! 07:20 Samen-
Wonen 07:55 Strong
medicine 08:50 Het Blok
09:50 TekTVShop 10:50
Astro TV 12:55 Strong
medicine 13:50 Rosean-
ne 14:20 Punk'd 14:50
Disney's Emperor's new
school 15:25 Love, Inc
15:50 Born2Cook 16:25
Smaken verschillen
16:55 Ready steady cook
17:55 Judging Amy
VERONICA
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe Club,
Musti, Bob de Bouwer,
Finley the fire engine, Yo
GabbaGabba, Bobde
Bouwer, Finley the fire
engine, Meteor and the
Mighty Monster Trucks,
Yo Gabba Gabba, Ernst,
Bobbie en de rest, Ham-
taro, De Drieling, Straw
berry Shortcake, Skunk
Fu!, Lib Stitch, Poké-
mon Diamond and
Pearl!, Yin Yang Yo, Puc-
ca, Mega Babies, Tuten-
stein, Carl 2, Team Ga
laxy, Totally spies, Poké-
mon, Timon en Pumbaa,
Fillmore, Totally spies,
Hannah Montana
O
18:30 The bold and the
18:00
The A-Team, ac
18:10 Extreme bruiden, 18:55 Grey's anatomy,
18:00
Sneak, filmupdate
beautiful, soap
tieserie
realityserie
dramaserie
18:05
Everybody hates
18:55
Knight rider, ac
Chris, comedyse
tieserie
rie
18:35
According to Jim,
comedyserie
19:00
Hart van Neder
19:55
Married with
19:05 Het zonnetje in
19:00
Trick Treat,
land -Vroege
children, comedy
huis, comedyserie
candidcamerashow
editie, nieuwspro
serie
19:35 Dr. Phil, talkshow
19:05
Friends, comedy
gramma
serie
19:20
Shownieuws
19:35
Two guys and a
19:55
Trauma NL
girl, comedyserie
20:30
War of the
20:30 Gigli, romantische
20:30 Gooische vrou- 20:00
Smaken verschil
20:05
Two and a half
worlds, sf-actie-
komedie
wen, komische
len, culinair pro
men, comedyserie
film
dramaserie
gramma
20:30
Numb3rs, mis
20:30
Private Practice,
daadserie
dramaserie
21:30 Til death, comedy- 21:25
De co-assistent,
21:30 The border, actie-
serie
dramaserie
serie
22:45
Hart van Neder
22:50
RTL Voetbal: Ju-
22:00
Old Christine, co
22:25
Evelien, dramase
22:25 The kill point, ac
land - Late editie,
piler League, ver
medyserie
rie
tieserie
reportages
slag
22:30
As the world
turns, soapserie
23:00
Piets weerbe
23:20
Oprah Winfrey
23:00
Criminal intent,
23:25 Invasion, drama
richt, weerbericht
show, amusement
dramaserie
serie
23:05
Shownieuws -
(h)
23:55
Smaken verschil
Late editie
len, amusement
23:35
Gevangen en ge
(h)
vaarlijk
00:05
Critical rescue
00:05
RTL Poker: Heads
00:10
Extreme bruiden
00:30
Love my way
00:10 Veronica Poker
01:10
Astro TV Night
up
(h)
01:35
Nachtprogram
01:20 Nachtprogram
02:10
Happy Hour
01:05
Teleshop 7
01:05
Teleshop 8
mering: Relax TV
mering
01:06
Nachtlounge
01:06
Sneak preview
04:00
Hart van Neder
02:00 Poker after dark
03:00
The hotspot
02:00
KamasutraTV
land - Late editie/
02:45 Nachtprogram
05:30
Tel Sell
Shownieuws (h)
mering
oo
o
ID
O
NJ
O
O
N>
O
O
IO
M
O
O
IO
Ui
A A
mijn achternaam" - en bouwt in
korte tijd een hechte band op met
de zwangere Iris, terwijl hij eigen
lijk een oude vriend is van Ma-
non. Als Iris en Edward elkaar kus
sen nadat duidelijk is dat de zwan
gerschap is gelukt, voelen de ande
re twee zich 'n tikje buitengeslo
ten. „Alsof wij niets gedaan heb
ben", zegt Manon.
Iris wordt bezitteriger over haar
kind naarmate haar zwangerschap
vordert. De voortekenen dat een
van de relaties schipbreuk lijdt,
zijn er al. Hoe Patrick na de beval
ling van de roze wolk afduikelt, is
te zien in de tweede aflevering van
deze fascinerende documentaire,
volgende week maandag.
NCRV Dokument: De roze wolk, Nederland
2 22.50 uur. De tweede aflevering is op
i ii
- fot°CPD
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:18 Zomer 08
18:22 Regioned
19:00 Herhalingen
1 BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:15
De rode loper. 12:35 De pre
miejagers. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Man bijt
hond. 14:00 Dogs with jobs.
14:25 Thuis. 14:55 Clips. 15:00
Vlaanderen vakantieland. 15:50
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Spanje. 18:00 Het journaal.
18:10 De rode loper. 18:30
Blokken. 19:00 Het journaal.
19:40 Man bijt hond. 20:05
Het weer. 20:10 Thuis. 20:40
Voorbij de grens. 21:30 Hal
leluja! 22:00 De laatste show.
22:50 Studio 1.23:15 Het
journaal laat. 23:36 KENO-uit-
slagen. 23:37 Het weer. 23:40
Man bijt hond. 00:05 De rode
loper. 00:25 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer.
België 2
07:00 Piet Piraat. 07:10 Missy
Mila. 07:15 Disney Phineas
and Ferb. 07:30 Disney's Kim
Possible. 07:50 Missy Mila.
08:00 Sprookjesboom. 08:05
Samson en Gert. 08:30 Smos.
08:45 Mijn sport is top. 08:55
De week van Karrewiet. 09:04
CANVAS. 09:05 De zevende
dag. 10:00 Zomerbeelden.
15:29 KETNET. 15:30 Musti.
15:35 Symfollies. 15:40 Po-
coyo. 15:50 Kabaal in de stal.
16:05 Mijn liefste vriendjes
Teigetje en Poeh. 16:25
Samson en Gert. 16:50 Smos.
17:05 Disney's Kim Possible.
17:30 Missy Mila. 17:40 Disney
Phineas and Ferb. 17:55 Bel's
boys. 18:10 Karrewiet. 18:20
Spring. 18:35 6tien. 18:55
W817.19:10 Mijn sport is top.
19:20 Karrewiet. 19:30 Mor
tified.^^ CANVAS. 20:00
Terzake. 20:40 De canvascrack.
21:10 Top gear. 22:05 Die
WehrmachtEine Bilanz. 23:00
Comedy casino. 23:25 The
staircase. 00:20 Doorlopende
herhaling van Terzake.
RTBF1
09:15 Télétourisme. 09:25
Affaires a suivre. 09:50 Une
brique dans Ie ventre. 10:20
Stauffenberg, l'attentat. 11:57
Questions d'argent. 12:00
Table des terroirs. 12:05 Les
feux de l'amour. 12:51 Nieuws
overzicht. 12:52 Weerbericht.
12:57 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weer
bericht. 13:40 Télétourisme.
13:50 Derrick. 14:50 Mer belle
a agitée. 16:50 Boston Legal.
17:35 Everwood. 18:30 Le
6 minutes. 18:35 Weerbe
richt. 18:45 Au quotidien.
19:21 Chauddevant. 19:22
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:15
Poseidon. 21:55 Intermedias.
22:50 Affaires a suivre. 23:24
Questions d'argent. 23:25 50°
nord. 00:15 Le 12 minutes.
00:25 Nieuws.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 10:10 Théa-
tre Wallon. 11:34 Questions
d'argent. 11:35 Plus belle la
vie. 12:05 Toute une histoire.
12:58 Tekenfilms. 13:40 Afro-
pub. 14:40 Toute une histoire.
15:35 C'est pas sorcier. 16:00
Tekenfilms. 17:16 Chaotic.
17:40 Les niouzz. 17:51 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la vie.
19:25 La vie de familie. 19:50
Un gars, une fille. 19:55 Beurs
berichten. 20:05 Studio 1
22:05,22:15 Un gars, une fille.
22:16 D'artd'art. 22:21 KENO.
22:22 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:44 Beursbe
richten. 22:45 Le meilleur
du classique: Le martyre des
Macchabées. 23:40 Autosport:
Formule 100:10 Doorlopende
herhaling.
BBC t
07:00 Breakfast. 10:15
Helicopter heroes. 11:00
Homes under the hammer.
12:00 Open house. 12:30 Car
booty. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht.
LazyTown. 16:30 Bear behaving
badly. 16:50 Eliot Kid. 17:03
The owl. 17:05 Get 100.17:30
Bernard. 17:35 Grange Hill.
18:00 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 My
family. 20:57 Nieuws en regio
naal nieuws. 21:00 EastEnders.
21:30 Panorama. 22:00
New tricks. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
The dark side of fame with Piers
Morgan. 00:20 Needful things.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Dogstar.
08:25 Newsround. 08:30
Batfink. 08:35 Trapped. 09:05
Mortified. 09:30 Bob the
builder. 09:40 Boogie Beebies.
10:00 Mister maker. 10:20
Something special - Out and
about. 10:40 Little red tractor.
10:55 Pingu. 11:00 In the night
garden. 11:30 Big barn farm.
11:45 Get squiggling. 12:00
Fun with phonics. 12:10 Prima
ry geography. 12:20 Big slam
poetry. 12:40 China stories.
13:00 The daily politics. 14:00
Out of the blue. 14:25 Coast.
14:30 Working lunch. 15:00
Sun, sea and bargain spotting.
16:00 Murder, she wrote.
16:45 Flog it! 17:30 Step up to
the plate. 18:15 Wanted down
under. 19:00 Eggheads. 19:30
Masterchef: The professionals.
20:00 Paralympics. 21:00 Uni
versity challenge. 21:30 What
to eat now. 22:00 Amazon with
Bruce Parry. 23:00 Harry and
Paul. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Today at
conference.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 Das Herbstfest der
Volksmusik. 12:00 Tagesschau
urn zwölf. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 Paralympics Peking
2008.15:00 Tagesschau. 15:10
Sturm der Liebe. 16:00 Tages
schau. 16:10 Elefant, Tiger
Co. 17:00 Tagesschau urn fünf.
17:15 Brisant. 18:00 ARDvor
acht. 18:50 Paralympics Peking
2008.19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:52 Tor der Wo-
che/des Monats. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Erlebnis Erde. 21:00 Der
Tag, als die Grube explodierte.
21:45 Report München. 22:15
Tagesthemen. 22:43 Das Wet
ter im Ersten. 22:45 Beckmann.
00:00 Nachtmagazin. 00:20
Krömer- Die internationale
Show.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zumGlück. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 Tages
schau urn zwölf. 12:15 dreh-
scheibe Deutschland. 13:00
ARD-Mittagsmagazin. 14:00
heute - in Deutschland. 14:15
Die Küchenschlacht. 15:00
heute - Sport. 15:15 Tierisch
Kölsch. 16:00 heute - in Eu
ropa. 16:15 Wege zum Glück.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:45 Leute
heute. 18:00 S0K0 5113.
19:00 heute. 19:20 Weerbe
richt. 19:25 WISO. 20:15 Die
Lüge. 21:45 heute-journal.
22:12 Weerbericht. 22:15
The Hole - Gefangen in der
Dunkelheit. 23:50 heute nacht.
00:05 Ein Ort der Hoffnung -
Benedikt XVI. in Lourdes. 00:20
Day night day night.
Discovery
07:40 Rides: Darkside. 08:30
Campervan crisis. 08:55
Wrecks to riches. 09:25 Brai-
niac. 10:15 Ultimate biker chal
lenge: Holland. 10:40 Junkyard
mega-wars: Snowmobiles.
11:35 Man made marvels Asia:
Petronas towers. 12:30 How
do they do it?: Forest fires/Car
exhaust/Space station. 13:00
How do they do it?: Family car/
Titanium/Letter. 13:25 Dirty
jobs: Fuel Tank cleaner. 14:20
Deadliest catch special: Behind
the scenes. 15:15 American
chopper: Flowjetbike. 16:10
American hotrod: '63 Corvette.
17:05,17:35 5th Gear. 18:00
Miami Ink: Rock 'n' roll all
night. 19:00 Mythbusters:
Steam cannon. 20:00 Dirty
jobs: Coal miner. 21:00 Fight
quest: Mexico. 22:00 Dirty
jobs. 23:00 Future weapons:
First strike. 00:00 Deadliest
catch: Greenhorns.
National Geographic^
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Air crash inves
tigation: Blow out. 13:00 Planet
mechanics: Electric watertaxi.
14:00 Killer cats. 15:00 Earth
investigated: Lightning strike.
16:00 Inside 9/11Osama ri
sing. 17:00 Seconds from disas
ter: Fire on the ski slope. 18:00
Cheating death: Ocean Inferno.
19:00 Remarkable vets. 19:30
Planet mechanics: Surf power.
20:30 Air crash investigation:
Southern storm. 21:30 The Ko
ran. 23:30 Battlefront: D-Day.
00:00 Megafactories: Tanks.
TMF
07:15 Wakker worden met
Sascha. 07:45 Hits Headlines.
08:00 Wakker worden met
Sascha. 08:30 Hits St Headlines.
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF Su-
perchart. 14:00 De videotheek.
15:00 Fouradi serveert. 15:30
Yoursuperchart. 16:30 Reac
tion live. 17:30 Zeg sorry met
Nikkie. 18:00 De videotheek.
20:00 Your superchart. 21:00
Jeroen van der Boom serveert.
21:30 De videotheek. 22:00
TMF Pure. 23:00 De video
theek. 00:00 Midnight.
MTV
10:10 Breakfast club MTV top
10.11:00 M is for music. 14:00
Euro top 20.15:00 Boiling
points. 15:35 Made. 16:3ffW,A
super sweet 16 UK. 17:00 Dis
missed. 17:30 Real world/Road
rules challenge. 17:55 Pimp
my ride. 18:25 The Osbournes.
18:50 Driven. 19:45 Dismis
sed. 20:15 Made. 21:10 My
super sweet 16.21:35 Real
world/Road rules challenge.
22:05 True life. 23:00 Fur TV.
23:25 Gametrailers. 23:55
After hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Les escapades de Petitrenaud.
09:00 Cöté maison. 09:20
Profession voyageur. 09:50
Legrand raid desgnous.
10:45 Des chiffres et des
lettres. 11:15 Tout Ie monde
veut prendre sa place. 12:Q0
TV5Monde I'info. 12:05
Pour l'amourdu goüt. 12:30
Plus belle la vie. 13:00 Le
coeur a ses raisons. 13:20
Rèves d'hötels. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Sous le soleil.
15:00 360° - GEO: Sur les toits
du Caire. 16:00 Foudre. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Le point. 18:00 Nieuws.
18:20 Le journal de l'éco. 18:25
Viens chez moi, j'habite chez
une copine. 19:45 Les Parallè-
les. 20:30 Frans nieuws. 20:35
25ème image. 21:00 Jour de
foot. 21:55 Central nuit. 22:40
L'art des jardins. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:45
Vie privée vie publique.
Eurosport
08:30 Autosport: Rally. 08^5.
Motorsports weekend. 09:15
Autosport. 10:00 Motorsport.
10:45 Schansspringen. 12:00
Paralympics: Rolstoelbasketbal.
13:15,14:00 Atletiek. 15:30,
16:00 Wielrennen: Ronde van
Spanje. 17:30 Schansspringen.
18:00 Eurogoals. 18:45 Schans
springen. 20:00 Vechtsport:
Fight club. 23:00 Eurogoals.
23:45 Schansspringen.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 Inside Africa.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
15:00 World's untold stories.
15:30 World business todzy*
16:00 Your world today. 17:30
World sport. 18:00 Your world
today. 19:30 i Report for CNN.
20:00 Business international.
21:00 World news Europe.
22:00 News special. 22:30
World sport. 23:00 World
news Europe. 00:00 The situa
tion room.