Joan van Belzen redt punt voor Hoek Arnemuiden grijpt de macht BenZekernl Veere mist te veel kansen De goedkoopste autoverzekering van Nederland? De Noormannen leider na winst Voetbalsters Smerdiek falen in de afwerking Oostkapelle komt in slotfase naast CSW Zeeuwen komen goed weg in slecht duel met Bennekom: o-o. Serooskerke en Bruse Boys blijven op gelijkspel steken: 1-1. 26 I Maandag 15 september 2008 PZC W GOES - De Noormannen won in de vierde klasse A van het zaterdag voetbal ruim van 's-Heer Arends- kerke: 3-0. Via treffers van Sebasti- aan van der Welle (toe minuut) en Mark Minderhoud (34e) leidde de thuisclub bij rust met 2-0. In de slotminuut tekende Adrie van Bel- zen voor de 3-0-eindstand. Nieuwland-Wemeldinge 2-2: Carsten Feleus zorgde na 27 minu ten voor 1-0. Na rust maakte Wil- co Zuijddijk gelijk waarna Pieter Bolle de Bevelandse ploeg op voor sprong bracht. In de slotfase scoor de Jozias van Belzen de 2-2. MZVC-SVD 5-0: Door een treffer van Martijn de Vries leidde MZVC bij rust met 1-0. Daarna namen de Middelburgers verder afstand via Martijn de Vries, Wouter de Vries, René Kerkhof en Yoram Rijkse. door Klaas Verspoor GOES - FC Dauwendaele en DFS voeren de ranglijst aan in de derde klasse A van het zaterdagvoetbal. Dauwendaele was oppermachtig in Kapelle en won met 5-1. Kapeile-Dauwendaele 1-5: Dau wendaele overklaste Kapelle en leidde bij rust door goals van Peter van Gorsel (2x, 0-1 en 0-3), Gert-Jan van Leiden en Sigrel Bur net al met 0-4. Kapelle begon na rust wat feller en dat leidde nog wel tot de 1-4 van Tim Jacobusse. ]oey Teske hielp Dauwendaele daarna aan een vijfde doelpunt. Veere-SKNWK 1-1: Veere had meer verdiend maar de thuisploeg wist een aantal maal niet om te gaan met de gecreerde mogelijkhe den. Voor rust schoot SKNWK-speler Wesley Goud nog op de lat. In de tweede helft hield doelman Koen de Jonge Ricardo Telussa van de 1-0 af maar na een tikje van Telussa kon Joey van Za len daarna toch voor de 1-0 zor gen. Uit een vrije trap schoot We sley Goud SKNWK naar 1-1. ZSC'62-De Meeuwen 3-2: Eddie Matthijsse bracht De Meeuwen aan de leiding, maar Niels van de Moezel scoorde nog voor rust de 1-1. Na rust hielp de ZSC-speler zijn ploeg nog aan twee goals. Daarna was het De Meeuwen wat de klok sloeg, maar de ploeg kon pas in de slotminuut via Michael Tempelman nog een keer scoren. Heinkenszand-Wolfaartsdijk 1-1. Leon Bek 1-0, Arnold van Gemerden 1-1. Colijnsplaatse Boys - Rillandia 2-1. Bertus Zoeteweij (strafschop) 1 -0, Tom van Elsakker 1-1, Houssein Dogan (ei gen doel) 2-1. DFS-AZW 4-1. Anco van de Linde 1-0, Lennart Padmos 2-0, Vincent Bak ker 3-0, Rene van de Linde 4-0 (penal ty), 90+2. Martijn Bottinga 4-1 (penal ty). HOORNAAR - „Dit is dramatisch", zei Smerdiek-trainer Wim Scher- penisse na afloop van de uitwed strijd tegen Stedoco. De Thoolse voetbalsters versche nen liefst tien keer alleen voor het doel, maar niet één keer leverde het een treffer op. Vooral spits Suus Hopstaken had haar vizier niet op scherp staan. Eersteklasser Stedoco sloeg in de slotfase tweemaal toe: 2-0. OOSTKAPELLE - Eersteklasser Oost kapelle pakte op de valreep een puntje in de thuiswedstrijd tegen CSW. Hoewel de Walcherse voet balsters het betere van het spel hadden keek de ploeg bij rust te gen een 0-2-achterstand aan. Via Wendy Barentsen kwam Oostka pelle terug tot 1-2. De gelijkmaker van Annemiek Roovers kwam te laat om nog aanspraak op de ver diende winst te kunnen maken. Kijk snel op www.pzc.nl/formule1manager door Frits Bakker BENNEKOM - Op een bijveld achter de kleedkamers kreeg Hoek na de barslechte 0-0 tegen Bennekom een kwartier lang bijles. De ont goochelde trainer sprak zijn elftal toe als een meester voor de school klas en doceerde waar het allemaal mis was gegaan. Joan van Belzen, veruit de beste van de klas en op het veld, kwam als laatste binnen. De kritiek was aan hem niet besteed. De formida bele keeper redde tenminste nog een punt voor zijn club. Waar waren de solo's van Ferry Alfons gebleven, wat was er met de pass van Stijn Mahieu en kon Alan Grozdanic ineens geen man meer voorbij? Maar nog meer was het de vraag of Michael Koné wel echt de voetballer is die Hoek als versterking uit België heeft wegge haald. De nieuwe noodaankoop, die al leen na rust mocht spelen, be woog zich over het veld als een tam en bang konijn dat de weken voor de kerst voelt aankomen. „Ik weet niet wat hem mankeerde, maar hij heeft bijna niets goeds ge daan en toch heeft hij zeven keer op zijn adem getrapt", gaf trainer Gaby Demanet aan hoe droevig het gesteld was met de invalbeurt van Koné. De Zeeuwen waren na de veelbelo vende start in hun tweede wed strijd niet scherp, aanvallend on machtig, hadden geen vleugels, haalden de achterlijn niet en kwa men bijna nooit voor de goal. De manet gaf het na afloop allemaal ruiterlijk toe en legde in zijn analy se de vinger op zere plekken. Behalve Koné spaarde hij ook de andere spelers op de flanken niet. Tim Mechelink, die overigens nog wel de enige kans van Hoek (43e minuut) tegen de onderkant van de lat schoot, raakte de bal te vaak kwijt, net als Bert den Hamer op de andere flank. Ferry Alfons liep zonder steun voorin verloren rond, Stijn Ma hieu vond geen aanspeelpunten in zijn omgeving, Gideon Imagbudu kon niet anders dan puin ruimen en Alan Grozdanic raakte vaak ver dwaald tussen de linies. De thuisclub, die in geldnood wat spelers heeft zien vertrekken, was heer en meester en schiep zich minstens een handvol goede kan sen. Joan van Belzen verijdelde de beste twee, met snelle reacties op schoten van Clint van der Wal en Lennart van de Peppel. „We stonden tactisch goed, in een symmetrische speelstijl die de te genstander ook hanteerde", opper de Demanet. Hoe kon het dan toch dat er zo veel onbalans was in het elftal? De trainer: „We waren te weinig explosief op het middenveld, er was te veel twijfel in de opbouw, zodat we het spel niet open kon den gooien. In kwaliteit hadden NV Hoek speelt een barslechte wedstrijd en komt goed weg tegen Bennekom (0-0). Keeper Joan van Belzen is de grote uitblinker. we minstens zo veel op het veld als de tegenstander, maar we wer den op scherpte afgetroefd." Zoals Bram Braam, zijn collega van Bennekom na afloop orakelde, was ook weer overdreven. „Wij speelden héél goed voetbal en heb ben Hoek afgemat", zei hij. Maar zo indrukwekkend was het niet wat de thuisclub liet zien. Het voetbal was wel beter verzorgd, maar voorin is na het vertrek van de alom gevreesde Dennis van Meegdenburg geen schutter van al lure meer te vinden. Toch, in alle treurnis, was er niet alleen wanhoop bij Hoek. „Waar praten we over, we hebben vier punten uit twee wedstrijden", sprak Demanet zijn club weer moed in. En zo is het maar net. Zaterdag thuis winnen van het grote Spa kenburg en die ene slechte wed strijd is gelijk vergeten. Bennekom-Hoek 0-0. Scheidsrech ter: W. Jansen (Zwolle). Gele kaart: Tom Verhaar, Mamoudou Kaba (beide Bennekom). Aantal toeschouwers: 500. GOES - Van de Zeeuwse ploegen in de tweede klasse E van het zater dagvoetbal is Arnemuiden als eni ge ploeg nog zonder puntenver lies. De Walchenaren wonnen za terdag met 0-3 van SSV'65. De ont moeting tussen Bruse Boys en Serooskerke eindigde in een gelijk spel: 1-1. SSV'65-Arnemuiden 0-3: In het eerste half uur bood SSV'65 de Walcherse bezoekers prima partij, maar het duel kantelde toen Maar ten Brasser voor 0-1 zorgde. Nog voor rust tekende Patrick Siereveld voor de 0-2. In de tweede helft liep Arnemuiden verder uit, toen Mitchell van Belzen de bal in ei gen doel schoot. SSV'65-trainer Jos van Belzen werd vanwege com mentaar op de leiding achter de hekken gestuurd. Dinteloord-VCK 3-2: Na een ge- lijkopgaand duel stapte de geluk kigste ploeg met drie punten van het veld. Uit een strafschop zorgde Aries Nieuwkerk voor 1-0, waarna Michel Meulmeester de ruststand op 1-1 bepaalde. Na de pauze kwam VCK via Erik Goudt aan de leiding, maar twee minuten later was het alweer gelijk door een tref fer van John Kats. Twintig minu ten voor tijd viel de beslissing toen Erik van der Giessen de 3-2 in de netten schoot. Duiveland-Oostkapelle 2-2: Al na vier minuten tekende Arjen Pat- tenier voor 0-1. Via Ronald Zwa- Bruse Boys-speler Thomas Groeneveld zet Eddy de Loof van Serooskerke de voet dwars. foto Marijke Folkertsma ger kwam de thuisclub na een kwartier langszij. In de 37e minuut beging Duiveland-speler Marcel Zwager een overtreding in zijn ei gen zestienmetergebied, waarna Harold Vermeulen vanaf elf meter voor 1-2 zorgde. Na de pauze raak te Oostkapelle via Arjen Pattenier en Wilco van Eijzeren tweemaal de lat. In de 83e minuut werd het via Ronald Zwager 2-2 en daarmee kreeg het duel een terechte eind stand. Bruse Boys-Serooskerke 1-1: Bru se Boys startte goed en kwam al na zeven minuten op een t-o-voor- sprong. Uit een voorzet van Dimit- ri Hooftman trof Marco Ketting doel. Frank Allaart profiteerde daarna van een misverstand tus sen doelman Rick Postema en Ru- di van der Bijl en dat betekende de 1-1. Daarna zakte in een mannelijk duel het spelpeil ver terug, maar nam de spanning en strijd alleen maar toe. Nieuwdorp-Oranje Wit 4-1 (1-1). Niels Mulder 1-0, Eelco de Lange 1-1, Ralf Kole 2-1, Yanick van As 3-1, Turan Dogan 4-1 (strafschop). BenZeker.nl vergelijkt en helpt u op weg!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28