Sport Rally vrijwel zeker naar Terneuzen SAR'72 heeft weer een team op landelijk niveau Proef van 28 kilometer bij Zuiddorpe moet het hoogtepunt worden. Audi 0 AUTO POPPE Vrouwen verschijnen in eerste divisie in een andere samenstelling. Hoofdrol voor een invaller 44 I Vrijdag 12 september 2008 PZC TERNEUZEN - Terneuzen wordt naast wieier- nu ook rallystad. Op 1 en 2 mei van volgend jaar zullen op het grondgebied van de Schel- destad - en op dat van Hulst - twee klassementsproeven gereden worden van de Rally Zeeuws- 1 Vlaanderen. Voorwaarde is wel dat de gemeenteraad van Terneuzen akkoord gaat. Dinsdag komt 'de ral ly' in de commissie middelen en op 25 september zal wethouder Adhemar van Waes de gemeente raad een nadere toelichting geven. Organisator Nico Biesheuvel rea geerde gisteren opgetogen. „Het is geweldig dat de gemeente Terneu zen dit evenement zo enthousiast oppakt. Het wegvallen van het Veerplein in Perkpolder zadelde ons met een probleem op. Door de komst van Terneuzen wordt dat nu opgelost." rDe Rally van Zeeuws-Vlaanderen, zoals de opvolger van de Rally van Hulst nu waarschijnlijk gaat heten, kent met Walsoorden (10 kilome ter) en De Vogel (12 kilometer) twee proeven op Hulster grondge bied en met Zuiddorpe (28) en Philippine (17 kilometer) twee in de gemeente Terneuzen. Vooral van de proef om en nabij Zuiddor pe wordt Biesheuvel lyrisch. „Want geen enkele rally in Neder land kent een proef met een leng te van 28 kilometer." SLUISKIL - De eerste caramboles in de nieuwe Sluiskilse biljartzaal rolden in het voordeel van de thuisclub. Meerten Dallinga (rechts op de fo to), invaller in het derde team van Delta, speelde tegen zijn Brabantse tegenstander Ron Luyendijk een formidabele partij en gaf de opening van zijn biljartcentrum glans: 35-28, gemiddeld 0.853. Het Zeeuws-Vlaamse team liet uiteindelijk nog een puntje liggen in de ontmoeting met Aarts- bouw 2 uit Oosterhout. Jean Paul de Kraker, die ver onder zijn niveau bleef (0.423 gemiddeld) en Mathieu Vlerick, geklopt op één carambole met 40-39 in 60 beurten, konden de veelbelovende start geen vervolg geven. Kopman Berry Dallinga sleepte nog een remise uit het vuur door tegenstander Arthur van Schijn- del te verslaan met 40-32 in 57 beurten. Maar bij het fraaie gemiddelde van invaller Meer ten Dallinga kon die avond niemand meer in de buurt komen. foto Camile Schelstraete De nieuwe Audi A4 ziet het, voordat u het ziet. De nieuwe Audi A4 Avant. Bovenzintuiglijke prestaties. De nieuwe Audi A4 Avant behoort tot de meest vernieuwende auto's op de weg. De diverse innovatieve rij-assistent- systemen zoals lane assist, side assist, drive select en adaptieve cruise control zorgen ervoor dat de auto voor u kijkt, denkt en zo nodig ingrijpt. Rijgedrag en comfort zijn van ongekend niveau, mede dankzij het volledig vernieuwde onderstel. De nieuwe Audi A4 Avant beschikt over een zeer riant interieur en een extra ruime bagageruimte van 490 liter. Met neergeklapte achterbank is de bagageruimte zelfs 1.430 liter. Ook is de Audi A4 Avant zuiniger dan ooit. De nieuwe motoren gebruiken gemiddeld 10% minder brandstof en alle diesels zijn voorzien van een roetfilter. Mede daardoor is 75% van de energielabels van de Audi A4 Avant groen, waaronder A-labels voor de beide handge- schakelde 2.0 TFSI-motoren. De Audi A4 Avant is al verkrijgbaar vanaf 37.965,-. U least al een Audi A4 Avant vanaf 725,- per maand*. Kom bij ons langs in de showroom voor meer informatie. Gildeweg 22, Vlissingen, telefoon: 0118 - 42 40 00 Handelspoort 4, Terneuzen, telefoon: 0115 - 64 73 33 www.autopoppe.nl Biandsiofveibruik volgens 1999'100/EG. gemiddeld 5.1 - 9.2 llter/lOOkm II op 10 9 -19.61. C02-emissie 134 - 219g/km. •Leaseleriel Full Operational Lease voorde 1 8TFSI0 b.v 48 mnd en 20.000 km per Jaar. COES - Morgen vindt de aftrap plaats van het nieuwe landelijke ta- feltennisseizoen. Het eerste man- nenteam van Delta/TTC Middel burg, dat uitkomt in de eerste divi sie, zal het seizoen door het ver trek van Wesley Wegman en Jos Verhulst beginnen met twee nieu we spelers. De nieuwe aanwinst John Scott, vorig seizoen in dezelfde klasse goed voor een percentage van ze ventig procent, zal de kar moeten gaan trekken. Wouter van der Mark maakte vorig seizoen zijn de buut op dit niveau en deed dat niet onverdienstelijk, maar zal ook dit seizoen de nodige punten bin nen moeten slepen. Verder is het afwachten hoe de uit de Belgische competitie teruggekeerde Lennard Rodenburg zich gaat weren op dit niveau. De mannen spelen mor gen meteen een belangrijke wed strijd in Klazienaveen tegen DTK. TTCM 2 is teruggekeerd op lande lijk niveau en mikt op handha ving. In de derde divisie moeten )an Steyn, Soren de Witte, Jelle Rhee en Kimberly 't Hooft het Schiedamse Noad 2 en Hilversum 3 onder zich zien te houden. De ploeg begint tegen Belcrum. Ook SAR'72 heeft weer een lande lijk team. Voor Simone de Klerk, Johan en Wim 't Hooft is het doel het verblijf te verlengen, in een derde divisiepoule met teams die aan elkaar gewaagd zijn. De eerste punten moeten morgen in en te gen Heerlen moeten worden verza meld. De vrouwen van SAR verschijnen in de eerste divisie in een andere samenstelling aan de start. Naast de vaste krachten Audrey en Lacey Koole, zal ook Chantal Remorie in het team acteren. Remorie speelt De vrouwen van SAR'72 beginnen het seizoen in Deventer tegen Swift voor het eerst op dit niveau, maar de verwachting is dat ze met haar aparte spelletje het flink wat vrou wen lastig kan maken. Grootste concurrenten voor lijfsbehoud zul len de promovendi Scylla en US zijn. Morgen is het uit de eredivi sie gedegradeerde Swift Deventer de opponent. Het tweede vrouwenteam van SAR hoopt in de middenmoot van de tweede divisie mee te kun nen draaien. Stefanie Fassaert en Lindsey Boerdam zullen de mees te punten moeten pakken, daarbij ondersteund door Liselotte Fassae rt, Sandra van Alphen en Anja van den Vijver.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70