Familieberichten Colofon Familieberichten de Groot-de Kam bv "SSL tel. 0118-612868 28 I Vrijdag 12 september 2008 PZC ZV Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen, wat blijft zijn onze herinneringen. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn man, onze zorgzame vader, opa en overopa Jan van Boven in de leeftijd van 87 jaar. Hansweert: van Boven-Delzenne Nijkerk: M. van Boven Yerseke: L.M. Vleugel-van Boven Vleugel Hansweert: C.J. van Boven C. van Boven-de Witte Yerseke: J.H. van Boven W.M. van Boven-Rijkse Klein- en achterkleinkinderen Hansweert. 10 september 2008 Correspondentieadres: Rozenlaan 39,4401 HE Yerseke Zaterdag 13 september is er van 16.00 - 16.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 15 september om 13.15 uur in Hervormd Kerkelijk Centrum 'De Haven', Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd centrum gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Verzorgingshuis 'Mariaoord' voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa Een laatste groet van ons allemaal. We zullen je missen. Michiel Lisette Tessa en Ivo, Ivana Karlijn Kitty en Jacco, Senna Willeke en Peter Patrick en Linda, Keano Natasja en Jackie, Britt Wesley en Jessica Andrea Ilona en Mitchel Wendy en Benny 10 september 2008 Onze buurman en goede vriend Alistair Heggie is op 8 september aan zijn laatste reis begonnen. Je plaats aan tafel zal voortaan leeg zijn. We zullen je zorgzaamheid en humor node missen, maar de herinnering zal blijven. Jan en Wilma van Eek Gwen Wie nooit heeft geleden, heeft nimmer geleefd. Wie nooit zich vergiste, heeft nimmer gestreefd. Wie nooit heeft gehuild, heeft geen vreugde als hij lacht. Wie nooit heeft getwijfeld, heeft nooit diep nagedacht. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma fohanna Adriana Edmonda Korsuize-Kapitein Weduwe van Jan Korsuize 5 27 augustus 1946 - f 10 september 2008 Marion en Robbert Patrick, Gizmo it Sonja en Edwin Judith Kleinkinderen en achterkleinkind 10 september 2008 Wilsonstraat 2 4463 KE Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 13 september van 16.00-17.00 uur in het Rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 15 september om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes, waarna aan sluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaats vinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Stil ging je heen Ome Bram Rijnhout Het was een dappere strijd. Marco Jolanda Joshua Crielaard Wij zijn bedroefd omdat Aard-Jan Quaak de papa van Daan en Luca is overleden. Wij wensen Daan en Luca en hun familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leerlingen, team, medezeggenschapsraad en ouderraad van cbs De Welle, Kruiningen Bedroefd en met grote verslagenheid hebben wij het droevige bericht ontvangen dat onze collega Aard-Jan Quaak is overleden. Aard-Jan Quaak (1968-2008) Wij zullen hem in onze herinnering bewaren als een fijne, humoristische en poëtische collega. Zijn familie wensen wij veel sterkte toe dit verlies te verwerken. zijn directe collega's Op 9 september 2008 ontvingen wij het droevige bericht dat onze collega Aard-Jan Quaak op 39-jarige leeftijd is overleden. Aard-Jan Quaak (1968-2008) We hebben Aard-Jan leren kennen als een enthousiaste en toegewijde collega. Wij betuigen onze steun aan zijn naasten en wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de directie van de vts Politie Nederland, Co Hoogendoorn en alle medewerkers Bedroefd zijn wij dat toch nog onverwachts is overleden onze buurman Bram Rijnhout Wij wensen Stien en familie veel sterkte toe met dit verlies. Jaap en Pie Adriaan en Jolinda Adryan en Diana Armand en Linda Bastiën en Paola Arjan en Anneke Annet Adriaan en Esther Marco en Tanja Gerard en Joanneke Jo Mart-Jan en Anja Ko en Metta en kinderen Yerseke, 9 september 2008 "je bent pas echt dood als je vergeten bent Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat veel te vroeg is overleden mijn lieve vrouw, dochter, moeder en schoonmoeder, zus, schoonzus en tante Hanja Kalishoek-Adriaansen Middelburg Vlissingen 21 augustus 1947 10 september 2008 Middelburg: J.G. Kalishoek L.A. Bosschaart-Zwartepoorte Spanje: Ron en Patricia Zandberg: Karin en Arno Sander en Linda Oost-Souburg: Willy en Lothar Ilse en Ramon Derco en Zohra Middelburg: Johnny en Corrie Middelburg: Ineke (in gedachten) Jolanda en Mark Kelsey Rubey Oost-Souburg: Cees en Linda Neven en nichten Correspondentieadres: H. de Hasestraat 2 4336 AJ Middelburg De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve man en vader Pieter Gerardus Schrijver echtgenoot van Matty Lakké Goes, 6 april 1927 t Terneuzen, 7 september 2008 Terneuzen: M. Schrijver-Lakké Westdorpe: Elly Plant-Schrijver Alan K. Plant Willem Kloosstraat 27 4532 EL Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Wij ontvingen het droeve bericht, dat onze zwager en oom Piet G. Schrijver is overleden. Wij wensen Matty en kinderen sterkte. Goes: G.W. Lakké (in herinnering) C.A. Lakké-Dijkema en kinderen uitvaartverzorging Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Leg Heer Uw stille dauw van rust op onze duisternis. Neem van ons hart de vrees, de lust en maak ons innerlijk bewust hoe schoon Uw vrede is. Met droefheid geef ik u kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn geliefde broer Cornelis Verton Kees Zanddijk, 11 mei 1939 t Veere, 10 september 2008 VeereJan Verton Sandenburghlaan 24 4351 RM Veere De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 15 september om 11.00 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats te Veere Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemde kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66