opzegaienst Familieberichten s> Hlensenlinq.nl V Van der Hooft Leon van Waesberghe ARENSMAN Uitvaartzorg Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeldHierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. \\S*. mUu#S/ Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 30 I Vrijdag 12 september 2008 PZC "Ik ga naar mijn zoon toe... Wanneer de tijd het leven niet meer vast kan houden, dan is het tijd voor verder- en voortleven. Om nooit te vergeten. Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omring de, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan Iwan Wilhelmus Antonius van Thienen -Iwan- Soerabaja Vlissingen 28 maart 1947 9 september 2008 Vlissingen: Winnie van Thienen-Chatten Sergé Igor (in gedachten) Aalbersestraat 5 4348 HM Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 15 september van 15.00 tot 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend staan wij stil bij het leven van Iwan, waarna de crematie zal plaatsvinden. Hierna is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. In plaats van een boeket graag een zonnebloem. Wij ontvingen het droevige bericht dat ex-collega en lid van onze vereniging I.W.A. van Thienen (Iwan) is overleden. Wij wensen zijn vrouw Winnie, zijn zoon Sergé en verdere familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Mastenbroek, voorzitter Ook de langste reis begint met de eerste stap Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze broer en zwager Lea en Roger Cyriel en Rosa t Ivonne en Jo Jo en Kitty Irene en Guust Maurice en Vera Tilly en Jacques Astrid en Danny Jetty en Eugène Maria en Fred Gerarda en paul Annie en Willy Fonny en Patricia Robbie en Marlies Neven en nichten Dankbetuiging Het heeft ons erg goed gedaan zoveel blijken van belang stelling en medeleven te hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze pa, schoonpa en opa Paul Paree De vele brieven, kaarten en warme woorden waren voor ons allen een grote troost en het doet ons goed te weten dat hij ook voor zoveel andere mensen veel betekend heeft. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor uw medeleven en steun. Kinderen en kleinkinderen Hulst, September 2008 uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mail: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega I.W.A. van Thienen (Iwan) Wij wensen zijn echtgenote, zoon, overige familieleden en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-61261 7 Fax:0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58