Familieberichten Voor meer familieberichten zie pagina 40 30 I Donderdag 11 september 2008 PZC be Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotseling overlijden van onze Broer - Zwager en Oom Marinus Jacob van Mourik (Rinus) Zierikzee L.J, van Mourik van Mourik-Hendrikse Zierikzee D. van Mourik M.H, van Mourik-den Haan (in herinnering) Ellemeet j.N. van Mourik T.J. van Mourik-Jonker Cappelle a/d Ifsel P. Kok C.S. Kok-van Mourik 's Gravenpolder, 8 september 2008 Lieve kleine lessie ook al was je nog zo klein één ding weten we zeker in onze gedachten zal je er altijd zijn. Na een zwangerschap van 29 weken hebben wij mogen ontmoeten en afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus, kleindochter en nichtje Jessie Martens Heel even in onze armen, maar voor altijd in ons hart. Oudelande: Nicolette en Manfred Martens-Govers Rick A Meike Kwadendamme: Ria en Wim Govers Martijn en Alina 's-Heerenhoek: Clazien en Toon Martens Jurgen en Jacqueline Goes, 7 september 2008 Leen Evertsenstraat 12 4436 AT Oudelande De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Nellie Luijks-Lockefeir GoesDien en Jo Weezepoel-Luijks Koudekerk a/d Rijn Leni en Bram Goudkuil-Luijks Neven en nichten Goes, 09-09-2008 Het is goed zo... Na een arbeidzaam leven van eenvoud en goedheid voor allen die haar kenden, is op 88-jarige leeftijd heengegaan onze lieve moeder en oma Johanna Wilhelmina van Leeuwen-Scheltinga Kats: Ruud Driessen en Jaantje de Weert Kamperland: Anneke en Joop Coppens Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze Speciale dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum "Cleijenborch"voor de liefdevolle verzorging. Colijnsplaat, Zorgcentrum "Cleijenborch" 9 september 2008 Correspondentieadres: R. Driessen, Dorpsstraat 5,4485 AH Kats U kunt afscheid van haar nemen op zaterdag 13 sep tember van 10.30 tot 10.45 uur in de aula van het crema torium, Westelijke oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend wordt de afscheidsbijeenkomst gehouden om 10.50 uur in bovenvermelde aula. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in het "Nieuw-Zeelandhuis", Kerkstraat 5 te Kats. Zij die geen uitnodiging hebben ontvangen kunnen deze kennisgeving als zodanig beschouwen. In de hoop op een Beter leven na dit léven is van ons heengegaan mijn schoonzus, onze vriendin enpianodocente Anneke VeUekoop in dé leeftijd van 86 jaar. Boxmeer: J.H. van dé Stadt Vfis singen: R. Weyermans Vfissingen: M. Augustijn Oost-Souburq: E. Beekman 10 september 2008 Correspondentieadres: E. Beekman Henri Dunantstraat 7 4388 NH Oost-SouBurg Er is gelegenheid om afscheid van Anneke te nemen op saterdag 13 septemfer van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Disftoeckstraat 620 te Vlissingen. U wordt om 13.00 uur uitgenodigd om samen met ons haar leven te gedenken in dé aula van net crematorium aan dé Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om met elkaar van gedachten te wisselen, iets te drinken en een broodje te eten. Wij hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken. Mochten wij daarin niet geslaagd zijn dan bent u toch van harte uitgenodigd. Getroffen zijn wij door het overlijden van Mw. J. Wisse-de Vos Als vrijwilligster was zij vele jaren actief bij het zingen met de bewoners van Zorgcentrum Cederhof. Wij herinneren haar als een trouw en bescheiden mede mens. Wij wensen haar dochter veel sterkte bij dit grote verlies. Bewoners, vrijwilligers, medewerkers, directie en bestuur Zorgcentrum Cederhof, Kapelle Verslagen en verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve neef Aard-Jan Quaak We wensen Daan en Luca, janny en Adrie, Gerdien, Martin en kinderen en allen die van hem hielden veel kracht en moed toe. Joos en Lein Sinke-Vader Willy en Chris Maas-Sinke Leo en Heieen Sinke-van de Wel Joke en Marijn Verschuure-Sinke Kees en Riny Sinke-Onderwater Nel en Peter t Proost-Sinke Sas en Carolien Sinke-Sandee Dianne en Dick van Zanten-Sinke Neven en nichten Kruiningen, 9 september 2008 Onze lieve neef Aard-Jan is niet meer, "We blijven van je houden! Je ooms en tantes: Koosje en Ambjom Hanstveit-Quaak Dick en Atie Quaak-Maartense Annelies en Joep de Visser-Quaak Theo en Nineke Quaak-van der Meer je neven en nichten We hielden zoveel van je. Afgelopen dinsdag is overleden onze lieve Aard-Jan Adriaan Jan Isaac Quaak geboren 15-9-1968 overleden 9-9-2008 Lieve Papa van: Daan en Luca Zoon van: Adrie Quaak Janny Quaak-Sinke Broer van: Gerdien en Martin Silje, Espen, Simen Désirée Slooter Laura Correspondentieadres: Burg.Elenbaasstraat 11 4416 AN Kruiningen We nemen afscheid van Aard-Jan op_vrijdag 12 september om 14.00 uur in het gebouw van Ons Boeregoed. Burg. Elenbaasstraat 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het gebouw van Óns Boeregoed gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze grote ontsteltenis en tot ons verdriet ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze trouwe collega Bram Rijnhout Bram heeft zich 38 jaar lang ingezet voor ons bedrijf. Gedurende vele jaren heeft hij onze mosselen en andere producten met veel zorg en aandacht bij de klanten afgeleverd. Zijn vrachtwagen was zijn lust en zijn leven en hij verrichtte zijn werk met veel toewijding. De goede contacten met zijn collega's en met zijn klanten stonden bij Bram centraal. Wij verliezen in Bram een zeer gewaardeerde collega en wij zullen hem missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Stien en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit zware verlies. Directie en personeel van Roem van Yerseke B.V. Huub en Els Lacor Wij zijn verdrietig omdat onze goede vriend Bram Rijnhout is overleden. Bedankt voor je vriendschap en steun in moeilijke tijden. Jan en Wilma van Boven en kinderen Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze vriend Bram Rijnhout Wij wensen moeder Rijnhout. Stien, Marcel, Sylvia en kinderen heel veel sterkte toe. Cornelis en Lia van de Plasse Bram en Carolien Zuidweg Dennis en Karin Kosten en kinderen Onze vriend en collega is na een dappere strijd overleden Bram Rijnhout We zullen je missen. Joop en Annelies Jaap en Marianne Kazimier en Renate Rien "stil ging je heen" onze zwager en oom Bram Rijnhout Han en Lieneke de Wee André, Anita, Bowien, Dries Hard gewerkt, moegestreden ging jij slapen voor altijd. Hij weet wat jij hebt geleden in jouw grote dappere strijd. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa en mijn lieve zoon Abraham Johannis Rijnhout - Bram - in de leeftijd van 61 jaar. Stien Rijnhout-Hoebeke Marcel en Sylvia Angie, jay A. Rijnhout-Vleugel 9 september 2008 Beatrixstraat 8 4401 EK Yerseke De afscheidsdienst wordt zaterdag 13 september om 13.30 uur gehouden in "De Haven". Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78