Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 11 september 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichlen@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, stiefvader en opa Japie van den Berg echtgenoot van mevrouw Katrien Leloup Overleden op 9 september 2008 in de leeftijd van 62 jaar in de Palliatieve Zorgeenheid van het Minnewater te Brugge. We zullen hem missen. Cadzand: Katrien van den Berg-Leloup Breskens: Johnny van den Berg en Marianne Breskens: Jolanda en Wilfried van den Berg-Steijaert Wesley, Joery Breskens: Stefan en joyce van den Berg-Mookhoek Britt, Mitch Zijn kinderen en kleinkinderen Knokke-Heist: Hilde v en Kurt Savat-Tilleman Birgit Maldegem: Steven Savat en Andra Maldegem: Jan Savat en Kelly Milan Eeklo: Nico Savat Knokke-Heist: Veerle Savat Zijn stiefkinderen en stiefkleinkinderen Vijverstraat 31 4506 AK Cadzand Onze oprechte dank en waardering aan Hilde Savat, Dr. Vanmaele, Dr. Huyghe. Dr. Verbeke. Dr. Callens, Dr. Crombez en het verplegend personeel van Spoedgevallen, D2, Dagkliniek O.L.V. Ter Linden te Knokke en de Pallia tieve Zorg te Brugge. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 13 september om 10.30 uur in de Hervormde Kerk te Cadzand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in café In de Buitenlust te Cadzand. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen johannes 14:2 Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Elizabeth Dieleman Weduwe van Cornelis Leendert van Dis Geboren 11 september 1923 Overleden 9 september 2008 te Wissenkerke te Middelburg Hoogerheide: Ria Dammer-van Dis Jan Dammer Harold en Mariëlle, Sem, esse Roland en Linda, Stijn, Olaf Mirjam en Wiet Kleverskerke: Jannie Gideonse-van Dis (in herinnering) David Gideonse |aap en Monique, Corinda, Dave Corjaan en Carola, joëlle, Coen. Roos Willemien en Marco, Anoek, Chris Bert en Marieke Nieuw- en St. [oosland: Adrie van Dis tin herinnering) Kleverskerke: Annelies Quaak-van Dis Rian Quaak Chantal Julie Middelburg, 9 september 2008 Correspondentieadres: Dorpsstraat 3,4341 NB Kleverskerke De dienst van Woord en Gebed, die geleid wordt door ds. S.N.D. Lrancke, zal gehouden worden D.V. zaterdag 13 september 2008 om 10.30 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Direct na deze dienst vindt de begrafenis in besloten familiekring plaats te Nieuw- en St. Joosland. In de tussentijd kunnen belangstellenden zich begeven naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg waar gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen uitnodiging ontvangen hebt dan verzoeken wij u vriendelijk deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve schoon zuster en tante Liesbeth van Dis-Dieleman Marie Willemse-van Dis (in herinnering) Adrie Willemse tin herinnering) Leen van Dis (in herinnering Cathrien van Dis-Boone lan van Dis (in herinnering) Mina van Dis-Maljaars Adrie van Dis (in herinnering) Saar van Dis-van Maldegem Neven en nichten 9 september 2008 Heden bereikte ons het bericht, dat onze gewezen buurman en vriend Lou Kluijfhout overleden is. Middelburg: David en Coba van Sparrentak Koudekerke: Jo en Leintje van Sluijs Heden is onverwachts van ons weggenomen onze zwager en oom Lourus Kluijfhout in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: T. Besuijen-van Maldegem A. Besuijen Biggekerke: J. van Maldegem t P. van Maldegem-Janse Luttelgeest: P. van Maldegem A. van Maldegem-Bosma Zoutelande: A. van Maldegem P. van Maldegem-van Sluijs t Ulrum: A. van Maldegem G. van Maldegem-Dorenbos Marknesse: J. van Maldegem N. van Maldegem-van der Kuilen neven en nichten Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Lou Kluijfhout Tan Kluijfhout-Vos t Kees Kluijfhout t Dirk Vos Rika Vos-Poppe Neel de Visser-Vos t Ko de Visser Frans Vos Suus Vos-Bierens Nichten en neven Elke herinnering is een kostbaar geschenk. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Lourus Kluijfhout 24 maart 1925 t 9 september 2008 L. Kluijfhout-Vos Nel en Louis Hans en Esther Tessa Ellen en Birgen René Ineke Léonie en Omar Amber en Robbin DeWalestraat 10,4371 CD Koudekerke Lou is thuis. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 11 september van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 13 september om 11.00 uur in de Michaëlskerk aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Huys ter Schelde", Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Wij zijn erg verdrietig nu onze buurman Werner is overleden. Christina en Mauro veel sterkte toegewenst. Johan - Ursula - Clint Erik - Anette - Bas Jan - Janna Lucien - Godelieve Paul - Tiny - Ivo - Anne Ingrid - Tycho - Peter Floris - Femke Nico Richard Cor - Maria Marc - Leontine - Evi - Lars Mw. Lijbaert - Antoin - Rosette lurgen - Els Danny - Marian Op 86-jarige leeftijd is overleden de vriend van onze schoonmoeder/oma M.L. van der Est We wensen haar en zijn familie veel sterkte toe. Familie Kleinepier Heden bereikte ons het droeve Benefit van ha overlijden van de oprichter van ons bedrijf, de fieer A.H.J. van Dongen Wij wensen rijn echtgenote C. van Don^en-Bovemféert veel sterkte om dit verlies te dragen. Harry Lankrcijcr, namens directie en personeel ZVG BV - Zeeuws Vlaamse Gieterij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 76