Stijlvol de winter tegemoet met De Egelantier John's Men Women, sterk in stijl Polderdijk/Alulight Gevelverfraaiing verhuist voorjaar 2009 naar nieuw pand Wèg die tatoeage, met de Q Yag laser behandelingen van Tamara Totaal Verzorging 6 I Donderdag 11 september 2008 PZC Koudekerke - Komend voorjaar verruilt Polderdijk/Alulight Gevelverfraaiing zijr vertrouwde stek in Koudekerke voor een splinternieuw pand aan de Vlissings< Marie Curieweg. Reden: het alsmaar groeiende topassortiment verdient een per fecte presentatie in een ruimere ambiance. Polderdijk/Alulight Gevelverfraaiing doet het opval lend goed in deze economisch toch minder florissan te tijden. 'Zowel particulieren als bedrijven en instel lingen weten ons goed te vinden,' zegt Coen Consemulder, directeur. 'We hebben een goede reputatie opgebouwd door nooit concessies te doen aan kwaliteit, service en betrouwbaarheid. Voor elk vraagstuk, hoe lastig ook, zoeken we een oplossing.' Zonwering vormt de basisactiviteit van Polderdijk/ Alulight Gevelverfraaiing. Maar het bedrijf blinkt ook uit in sectionale garagedeuren, warmte- en geluidi- solerend en onderhoudsvrij. Zoveel mogelijk frisse lucht binnen laten, maar insecten buiten sluiten? Geen probleem, dankzij de in eigen werkplaats gemaakte horren van Polderdijk/ Alulight Gevelverfraai-ing; perfect passend, praktisch in het gebruik en verkrijgbaar voor elk type raam of deur. Nieuw zijn de fraaie zon weringproducten van het Belgische merk Brustor, die onder andere oploss ingen bieden voor grotere breedtes. Heel populair zijn de sfeervolle houten shuttersystemen van Polderdijk/Alulight Gevelverfraaiing. Coen Consemulder toont met genoegen de bouw tekeningen van het toekomstige bedrijfspand. 'Eer bedrijf als het onze verkoopt sfeer- en comfortver hogende producten. In plaats van kiezen uit een bro chure, willen mensen voelen wat een product voo hen kan betekenen. Onze nieuwe showroom bied straks alle ruimte om ons rijke assortiment perfect h presenteren en demonstreren.' Polderdijk/Alulight Gevelverfraaiing, Vlissingsestraat 1, Koudekerke T: 0118 552010 I: www.polderdijkzonweringen.nl Middelburg - De Egelantier is weer in het land! Fraaie traditionele, klassieke en eigentijdse Britse en Ierse kleding van natuurlijke materialen is het handelsmerk van deze typische najaars- en winterwinkel. Dit jaar heeft De Egelantier er een nieuw merk bij, Jerry Williams Finest Country Clothing. De Egelantier - open van 1 september tot 1 maart - presenteert ook voor het komend herfst- en winter seizoen weer truly brilliant Britse en Ierse kleding. De damescollectie van De Egelantier omvat colberts (maat 34 t/m 48) in zijdezachte Ierse Donegal Tweed en de ietwat ruigere Schotse Harris Tweed. Laatstgenoemde variant heeft een meer landelijke uit straling. Er is een ruime keuze in mode van 100% kashmir truitjes, vestjes en pull-overs in talloze kleuren, effen of gedessineerd. Als een van de weinigen in Nederland verkoopt E)e Egelantier bijzondere, op de Shetlandeilanden met de hand gebreide artikelen van Shetlandwol. De toegepaste steken en patronen zijn typerend voor deze eilan den. Net als in voorgaande jaren heeft De Egelantier ook weer een mooie collectie stretchkatoenen truitjes en vestjes. Van het merk Jerry Williams zijn er jasjes, rok ken en bloesjes. Ook de herencollectie is als vanouds enorm veelzijdig. Er zijn jasjes van Donegal en Harris Tweed, soepele gebor stelde katoen en corduroy. Broeken heeft de Egelantier in wol, corduroy en gebor stelde katoen, o.a. van Jerry Williams. Voor zowel de dames als de heren heeft De Egelantier 100% kashmir, merino- en lamswollen truien en vesten laten vervaardigen. Dankzij de fijnere, dunnere kwaliteit zijn deze het hele jaar door draag baar. En: De Egelantier beschikt over de grootste collectie Viyella overhemden van Nederland. De Egelantier, Herenstraat 5, Middelburg T: 0118 650665; E-mail: egelantier@astra2se.nl Ondernemend Zeeland Oost-Souburg - Bij John's Men Women, de bekende dames- en herenmodezaak in de Oost-Souburgse kanaalstraat, weten ze nog wat persoonlijke service bete kent. John, Janneke en Fenny zorgen er voor dat hun klanten - die van heinde en verre komen - van top tot teen piekfijn gekleed gaan. Gelukkig zijn ze er nog, kwaliteitsmodezaken waar u, ook als u bijzondere wensen heeft, rondom tevreden en dressed to impress de winkel weer verlaat. John's Men Women is er zo één. Er heerst een weldadige rust in deze plezierige, op kleur ingerichte zaak, die uitsluitend de betere merken voert in zowel casual als zakelijke kleding en gelegenheidskleding. Het volledig up-to-date assortiment is afgestemd op de wensen van de trouwe klantenkring, zonder de sfeer van een heidsworst die tegenwoordig zo vaak de boven toon voert. Voor dames heeft John's Men Women merken als Brax, Tenson en Only M, en voor heren Carl Gross, CG, Gant, Brax, State of Art, Tenson, M.e.n.s., Meyer, Ledüb en Seidensticker. Zonodig combineert John's Men Women broeken en jasjes van verschillende maten met elkaar, waardoor dure maatkleding overbodig wordt. Op dit moment zijn de 100% katoenen, strijkvrije overhemden van Seidensticker een hot item. Het hele jaar door verkoopt en ver huurt John's Men Women smo kings, jacquets en rokkostuums. Ook bij John's: Italiaanse schoenen, strop dassen, accessoires, ondergoed en sok ken. Kleding vermaken is bij John's Men Women gratis. Achter de winkel bevindt zich een privé-parkeerterrein. John's Men Women, kanaalstraat 12, Oost-Souburg T: 0118 462158; I: www.johns.nl Zoutelande - Ooit een tatoeage laten zetten en nu spijt als haren op uw hoofd? Niet getreurd, Tamara Totaal Verzorging hanteert vaardig het Q Yag laserpistool en laat uw tatoe in enkele behandelingen verdwijnen als sneeuw voor de zon. Met het Q Yag laserpistool laat het team van Tamara Totaal Verzorging tatoeages geheel verdwijnen of voor ten minste 95% vervagen. Dat geldt voor professione le, maar ook door uzelf aangebrachte tatoeages. Het Q Yag laserlicht dringt in de huid en wordt geabsor beerd door de inkt Die valt uiteen in kleine deeltjes, die door het lichaam worden afgevoerd. Q Yag laserlicht pakt verschillende soorten inkt aan, terwijl de omrin gende huid intact blijft Er zijn, afhankelijk van de toegepaste kleuren, de hoe veelheid en het type inkt tussen de 4 en 10 behande lingen nodig voor een optimaal resultaat. Tijdens een intakegesprek worden de mogelijkheden met u door gesproken, zodat u de behandeling krijgt die bij u past. De korte laserpulsen voelen aan alsof er een elastiekje tegen de huid wordt aangeschoten. Zonodig wordt een verdovende crème aangebracht Overigens is Q Yag laserlicht ook effectief tegen pigmentvlekken. Ook nieuw bij Tamara Totaal Verzorging is T-Away; een supersnelle en praktisch pijnloze techniek waarbij door middel van geluidsgolven onder andere ouderdoms vlekken, couperose, permanente make-up en pig mentvlekken verdwijnen. Najaar en winter zijn de ideale seizoenen voor permanent ontharen. Binnen 6 a 10 behandelingen bent u voorgoed verlost van ongewenste haargroei, dankzij de veelgeprezen IPL lichtflitstechniek. Tamara Totaal Verzorging hanteert superlage prij zen: oksels 35, bikinilijn 50, bovenlip 20, bovenlip+kin 30, en onderbenen 150 euro. Tamara Totaal Verzorging, Ooststraat 19, Zoutelande T: 0118 563630; I: www.tamaratotaalverzoiging.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6