V Familieberichten 'uM De Uitvaart Informatie Hulplijn jt fWM, fT1ensenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 40 I Donderdag 11 september 2008 PZC Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Ie wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Ie wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Na een geduldig gedragen lijden is tot onze droefheid van ons heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader, opa, zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom Walther Adelinus Marie Verstraete echtgenoot van Ani Lampaert Maldegem 25 februari 1946 t 9 september 2008 Eede: Ani Verstraete-Lampaert zijn echtgenote Eede: Kurt en Katleen Verstraete-Beelaert Anouk Aardenburg: Peteren Carla Verstraete-Wijffels Lore zijn kinderen en kleinkinderen Eede: Edegard en Agnes Verstraete-Dhondt Aalter: Andre t en (ulia Lampaert-Braeckevelt zijn ouders en schoonouders Eede: Alex en Ann Verstraete-Degraeve kinderen en kleinkind Maldegem: Christian t en Liliane Verstraete-Verhegge Felix Taverne De families Verstraete, Lampaert, Dhondt, Braeckevelt Eede, 9 september 2008 4529 GS, Mgrde Backerestraat 18 Met dank aan dokter Jongsma en Thuiszorg voor de liefde volle verzorging. De uitvaartviering waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op zaterdag 13 september 2008 om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Ten Hemelopneming te Eede, waarna de crematie in stilte plaats vind. Samenkomst van de familie om 9.45 uur achter in de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de uitvaart viering achter in de kerk. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lieve dappere buurmeisje Ineke de Visser Wij wensen haar ouders veel sterkte toe met dit grote verlies. Stefan, Christel en Isabel Burggraaf Han en Hanny Dekker fna Gideonse Piet Peter en John Maas Jan, Jannie en kinderen van der Maas mevr. Rooze fam. P.C. Sanderse Oskar, Annemieke en kinderen Schwitter fam. W.J. van Strien Buurman Willem Sint Laurens, 7 september 2008 UJ In Memoriam 11-09-2006 11-09-2008 Elizabeth Geertruida de Vos-de Pooter - Loes - Jou te moeten missen zorgt nog voor veel verdriet, want de tijd heelt alle wonden niet. Het scheelt misschien in tranen en wat een ander aan ons ziet. Maar de tijd heelt alle wonden niet. Cees de Vos Kinderen en kleinkinderen Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu d opzegdienst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42