volgens brandweer incidentje Palladio Projectbureau krijgt plek op Scheldeterrein onze WINTERCOLLECTIE DAMES- HERENMODE is compleet! W PZC Donderdag 11 september 2008 27 uenieien van onze upruimmy showroom modellen Dedon, Borek, Tribu, Manutti en andere merken buitenmeubelen buitenverlichting Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 215838 www.binnenuit.nl De uitgebrande woning in de Bonedijkestraat. foto Ruben Oreel MIDDELBURG - De ledenwerfactie van de Vereniging Stadspark Mo lenwater in Middelburg loopt vol gens het bestuur als een trein. De afgelopen week is het bestuur van de vereniging in de omgeving van het Molenwater langs de deur gegaan. „De reacties zijn erg posi tief', zegt voorzitter Caja Olden- burger. „Ze zijn blij dat we door gaan met het ijveren voor een park in het hart van de stad. Veel mensen vragen ook hoe ze kun nen helpen." Komende zaterdag staat de vereni ging bij Miniatuur Walcheren tij dens de Open Monumentendag. „We hopen dan ook van mensen te horen wat zij willen, welke idee ën er leven." Kinderen kunnen die dag geschminkt worden als het diertje of plantje dat zijn in het park willen zijn. Binnenkort zal de vereniging ook de rest van Middelburg bezoeken. „Want het is niet alleen een zaak van de binnenstad. Het moet een stadspark worden voor heel Mid delburg." Maar eerst zal de vereni ging nog een gang naar de drukker moeten maken. Oldenburger: „De bodem van de doos met affiches en aanmeldingsformulieren raakt in zicht." E Since 1995 Baanvelden 13 Postbus 88 4715 ZH Rucphen E-mail: info@skidome.nl Tel.: +31(0)165 - 34 3134 www.skidome.nl/www.kiddieskidsklup.nl door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Het Scheldekwartier en de Kenniswerf zijn zulke grote projecten voor de gemeente Vlis- singen, dat die er een speciale pro jectleider voor heeft aangesteld. Sa men met een team krijgt hij een kantoor op het Scheldeterrein. Even werd gedacht aan de Tim merfabriek, maar dat gaat niet door. De gemeente zoekt een ande re locatie. Het team, dat nu wordt gevormd, zal deels bestaan uit ei gen ambtenaren en deels uit exter nen. Zij gaan de projecten 'trek ken'. Het kantoor is voor iedereen toegankelijk. Mensen kunnen er te recht voor verkoopinformatie, ma quettes en tentoonstellingen. - Markt 73, Middelburg 0118- 650151 Langstraat 11-13, Zoutelande 0118- 566003 elke zondag geopend erken o.a.: V W Tommy Hj/figgr River Woods L'Argen BRAEZ NapajSijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 29