Familieberichten 1 26 I Dinsdag 9 september 2008 PZC be Als ik dan toch sterven moet, wees dan zo goed laat mij dan rusten in de grond van het stadje dat ik het liefste vond. Verdrietig delen wij u mee dat van ons is heengegaan mijn dierbare moeder, onze schoonmoeder en lieve oma Dina Maria Keijmel weduwe van Marinus Adriaan van Liere 17 juni 1929, Sluis 6 september 2008, Oostburg VogelwaardeJan van Liere Christian van Liere-van Vooren Petra en Walter Marjolijn en Niels Robin en Bianca Philippine f Rini van Liere Annemarie van Liere-Maas Ricardo Alyssa en Dennis Familie Keijmel Familie van Liere Sluis, 7 september 2008 4524 AN Dinsdagstraat 22a Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Dini op woens dag 10 september om 19.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 11 september a.s. om 14.00 uur in het kerkje van St.Anna ter Muiden. Waarna wij haar te ruste leggen naast haar man op de begraafplaats te Sluis. Na afloop kunt u de familie condoleren in "de Kogge", Lange Wolstraat te Sluis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enigszins voorbereid maar toch geschrokken, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van 'onze' vrijwilligster Dina van Liere-Keijmel Zij was voor ons een vertrouwd gezicht als vrijwilligster. We zullen haar aanwezigheid en bijdrage missen. Personeel en bewoners van: Woonzorgcentrum Rozenoord Sluis Het Rondeel Toren van Bourgondië Directie en management Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen Het doek is gevallenin dankbaarheid gedenken wij Dina van Liere die tot het laatst vol enthousiasme en inzet, altijd zeer betrokken is geweest bij onze vereniging en samen met ons op het toneel heeft gestaan. Wij zullen haar warme persoonlijkheid dan ook missen. Haar familie wensen wij sterkte tijdens en na deze moeilijke dagen. De ZOMA Oostburg BM d - - 'V*. ,7' -v< HHHHHHBMHmHI Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van de heer E. Post echtgenoot van onze collega Sylvia. Wij wensen Sylvia, haar zoon, schoondochter en verdere familie veel kracht toe om dit verlies te dragen. Namens Annie )oosse, locatiemanager SVRZ - 't Gasthuis en Vliedberg Collega's, cliënten en vrijwilligers van Verpleeghuis Vliedberg 'k Zou even bij je willen zijn; ik zou alleen je hand vasthouden. Als we zo samen zwijgen zouden dan deelden we verdriet en pijn, en wat ik niet in woorden zei dat bad ik voor ons allebei. Nel Benschop Bedroefd, maar met fijne herinneringen en dankbaar wat ze voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, zacht en kalm, is overleden mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Adriana Siesse-Fokker A drie in de leeftijd van 61 jaar. Gert Siesse Leo Mariska 7 september 2008 Bergstraat 8 4311 GX Bruinisse De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 12 september in de kerk van de Hervormde gemeente te Bruinisse, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Herv. verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. - Liever geen bloemen - Liever geen bezoek aan huis Als de draad wordt doorgeknipt voel je pas de diepte van verbonden zijn. Zeer bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan haar leven moeten wij in korte tijd weer afscheid nemen van een lieve dochter, zus, schoonzus en tante Adrie Siesse-Fokker Zierikzee, G.M. Fokker Fokker-de Graaf -in herinnering- Bruinisse, Lena Hanse-Fokker -in herinnering- )an Hanse Wamel, Rinus Fokker Gerrie Fokker-Sodoor Nieuwerkerk, Annie Huisman-Fokker Teus Huisman Sommelsdijk, Peter Fokker Anja Fokker-Verbrugge neven en nichten achterneven en achternichten Bruinisse, 7 september 2008 Zeer bedroefd zijn wij door het toch nog onverwachte overlijden van mijn zus, schoonzus en tante Adrie Siesse-Fokker Jack en Corry Hendriks René en Miranda Berrevoets Heieen en Wouter Verwoert Gert, Leo en Mariska veel sterkte toegewenst. Met verdriet hebben wij kennis genomen dat na een kortstondige ernstige ziekte is overleden onze geliefde schoonzus, tante en oudtante Adrie Siesse-Fokker Scharendijke, Hans f en Corrie Haamstede, Mari en Rina Zierikzee, Janny t en loop Burgh, Willem en Jannie neven en nichten achterneefjes en achternichtjes Bruinisse, 7 september 2008 Nooit meer samen praten Nooit meer samen lachen Nooit meer samen huilen Nooit meer samen kerst inkopen doen Wat zullen wij jou missen... Voor altijd in ons hart Op 7 september is onze vriendin Adrie Siesse veel te vroeg overleden. Wij zullen je nooit vergeten. Leo en Ina Verspoor Kees Milou Marjan Marijn Linda Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriendin Adrie Siesse-Fokker Wij wensen Gerrit, Leo en Mariska veel sterke toe dit verlies te dragen. Luuk en Aafje Ottens Bruinisse, 7 september 2008 Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons trouw lid, Mevrouw A. Siesse-Fokker De Heer vertrooste en sterke de familie. Bestuur en leden, H.V.G. Bruinisse Veilig in Jezus' armen. Verdrietig laten wij u weten dat ons lieve en dappere nichtje Ineke de Visser na een lange ziekteperiode is overleden. Wij zullen haar erg missen. Wij wensen Sam en Nee veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Aagtekerke:L. Wisse-de Visser S.J. Wisse Anneke en Erik Piet enElma Corien Nieuw en St. Joosland: Chr. de Visser M. de Visser-Cappon Martinaen Gerard Piet en Marjolein Joke en Ary Koudekerke: J. Poppe-de Visser J. Poppe Peter Jolanda en Herbert Leo en Wendy Chris en Rian Marjolein en Sjef Aagtekerke: C. de Visser C.C. de Visser-Blaas Pedro en Yvonne Eelco en Aukje Joel Ivo Aagtekerke, 7 september 2008 Ik gas/apen, ik ben moe. Sluit mijn beide oogjes toe. Here houd ook deze nach t o ver mij ge trouw de wach t. Intens verdrietig delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen, na een lange ziekteperiode, van onze zeer geliefde en dappere dochter Ineke Francina Neeltje de Visser *24 juli 1955 17 september 2008 Papa S. de Visser Mama N. de Visser-de Visser Onze dank gaat uit naar alle verzorgenden en doktoren die Ineke de afgelopen tijd hebben verzorgd. Noordweg 430 4333 KL Middelburg Ineke is thuis. Gelegenheid om afscheid te nemen woensdag 10 septem ber a.s. van 15.00 tot 17.00 uur en voorafgaand aan de kerkdienst vrijdag 12 september van 13.00 tot 13.15 uur. De afscheidsdienst, geleid door Ds. Hagoort, zal worden gehouden op vrijdag 12 september om 13.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Aagtekerke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Aagtekerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in Amicitia, Agathastraat 1 te Aagtekerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70