Mr Addicted is verslaafd aan muziek drieduizend euro' Borsele in de prijzen Gemeente doet ook dit jaar niet mee Pasgetrouwd stelletje komt met schrik vrij Goese dj staat in finale van Dancetour producer contest. Eervolle vermelding voor programma Open Monumentendag. Noord-Beveland laat Open Monumentendag al jaren voor wat het is. B PZC Dinsdag 9 September 2008 23 Mr Addicted, alias Johan Boone uit Goes, is een van de finalisten van de landelijke Dancetour producer contest. foto Ronald den Dekker handelsmerk. „Er moet humor in uur per week is hij er mee bezig. Fel op tegen. Hij weigert zelfs te zitten. Je gaat tenslotte uit om een Hij gaat dan zitten achter z'n com- draaien op feesten die bekend leuke avond te hebben." Dat is ook puter, net zo lang tot er wat leuks staan om het vele drugsgebruik, zijn kracht als dj, vindt hij zelf uit komt. Hij heeft de dancetour al Nee, zijn naam is een keer verzon- „De meeste dj's zijn heel koel en eens eerder gewonnen, maar dan nen door een vriend, terwijl ze op terughoudend en hebben eende dj contest. Een echte alleskun- weg waren naar een feest. „Het enorm ego. Zelf ben ik echt aan klonk lekker stoer. En ik ben na- het feesten als ik draai, dat werkt „fi n l.„„0 m marHpc tuurlijk wel verslaafd aan muziek." aanstekelijk." Toch vindt hij het diiuup Kieeg Zijn mooiste ervaring was toen hij produceren van muziek leuker dan dat mensen het oude Roxy moest draaien in een Culemborg- het draaien ervan. „Als je als dj ze discotheek. Er zouden ook wat door wilt breken, moet je vooral en IT gevoel kregen bekende dj's optreden, maar die veel slijmen bij andere plaatjes- hadden afgezegd. Alleen hij stond draaiers. Daar heb ik een hekel ner dus. „De winnaar mocht op achter de draaitafels. „Na afloop aan. Bovendien geeft het een grote- de Grote Markt in Goes draaien, kreeg ik reacties dat mensen het re kick als een ander jouw num- dat gaf een enorme kick." Hij oude Roxy- en IT-gevoel kregen, mer draait in een club, dan wan- hield er flink wat boekingen aan dat was echt fantastisch, neer je zelf iemand muziek van over. een anderdraait." De naam Mr Addicted slaat niet Op www.dancetour.nl kan gestemd Mr Addicted steekt veel tijd in het op drugsgebruik. Daar is hij, van- worden op Mr Addicted voor de pro maken van liedjes. Zeker dertig wege zijn christelijke achtergrond, ducer contest. www.arpas.sanidrome.n Hét adres voor uw nieuwe badkamer, inclusief vakkundige installatie! H VP' S I fi|§£|jgK9Ï|t V - 'i •ijlP'TF' Mortiereboulevard 7, Middelburg, tel. (0118) 55 10 80 door Koen van Bommel GOES - Je staat niet iedere dag in de finale van een landelijke dance contest. Mr Addicted, geboren in Yerseke, nu Goesenaar, heeft het voor elkaar. Hij is een van de vier finalisten van de Dancetour produ cer contest. Mr Addicted, Johan Boone voor in timi, begon zijn muzikale carrière net als Barry White in de kerk. Niet in een koor maar als organist. En hij is ook geen zwaarlijvige soulzanger. Beukende housenum- mers met een vrolijk tintje is meer zijn ding. Dat is ook meteen z'n de Luijsterlaan zijn de revue al ge passeerd, maar Den Haan zegt te hebben vernomen dat omwonen den van die laatste locatie de komst van de vrachtwagens niet zien zitten. Welke plek het ook wordt, de kans is groot dat de ge meente een bijdrage zal vragen van de chauffeurs, bijvoorbeeld in de vorm van een parkeervergun- ning. „Dat zouden we best begrij pen", stelt Den Haan. „Het zou fijn zijn als zo'n nieuwe parkeer plaats wordt verlicht en omheind. Er is niets mis mee dat de gemeen te een deel van de kosten daarvoor terug wil zien. Onze bazen willen best een bijdrage leveren." Toch moet de gemeente volgens Den Haan niet overdrijven. Vol gens hem heeft wethouder Van Dis al eens laten doorschemeren dat het kostendekkend moet zijn. Dat wil zeggen dat alle kosten die de gemeente maakt moeten wor den. „Dan gaat zo'n parkeervergun- ning misschien wel drieduizend euro per jaar kosten", stelt Den Haan. „Dat zijn natuurlijk geen be dragen. Het zou ook niet eerlijk zijn. Er ligt hier in Sint Philipsland ook een haven, die een ton per jaar kost. Nou, dat brengt hij vol gens mij ook niet op." Overigens kregen de chauffeurs on langs met een kleine tegenvaller te maken. De gemeente besloot geen subsidie te verstrekken aan de chauffeursvereniging. „Ach, we hadden op niets gerekend", zegt Den Haan. „Maar ja, nooit gescho ten, is altijd mis." HEINKENSZAND - Borsele is lande lijk in de prijzen gevallen met het programma voor Open Monumen tendag komend weekeinde. Een onafhankelijke jury heeft voor de Bouwfonds Trofee 2008 de pro gramma's in 350 gemeenten beoor deeld. Delft komt als beste uit de bus, wat 2500 euro oplevert. Borse le, Noordenveld en Hoogezand- Sappemeer krijgen een eervolle vermelding a 1000 euro. De jury prijst Borsele voor het gevarieerde programma voor alle leeftijden, en de gratis busdienst door de Zak. Borsele viert monumentendag za terdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Zie voor programma: www.borsele.nl door Luc Oggel WISSENKERKE - Toegegeven, andere gemeenten hebben er veel meer. Toch beschikt ook Noord-Beve land over een aantal bezienswaar dige monumenten. Maar de ge meente doet dit jaar (als enige in Zeeland) wederom niet mee aan Open Monumentendag, aanko mend weekeinde. Er zijn mooie kerkjes, in Kats en Colijnsplaat bijvoorbeeld. Molens ook, twee stuks in Wissenkerke, twee in Colijnsplaat, waaronder de fraai gerestaureerde molen Nooitgedacht. Wissenkerke her bergt tevens een traditioneel Zeeuws woonhuis en oude hou ten wagenschuren. Zelfs Geersdijk heeft een rijksmonument, name lijk het imposante woonhuis met boerenschuur Steen hove aan de Stekeldijk. Toch organiseert Noord-Beveland al jaren geen monumentendag meer. Navraag bij de gemeente leert dat dat in 2003 voor het laatst is geweest. „Er was toen weinig animo vanuit de eigenaren van de monumenten en er waren weinig belangstellenden", aldus een woordvoerster. „Slechts één monu ment was een succes die dag en dat was de kerk van Colijnsplaat. Maar dat kwam omdat de Visserij- dagen in datzelfde weekeinde vie len." „Wij zijn zaterdag gewoon open hoor, we hebben zelfs een tentoon stelling over de geschiedenis van Noord-Beveland", reageert voorzit ter J. Marinissen van de kerken raad van de protestantse gemeente Colijnsplaat. „We zijn een zelfstan dige kerk, dus niet afhankelijk van de gemeente." De protestantse kerk in Kortgene is aanstaand weekeinde eveneens twee dagen open voor publiek, maar ook dat staat feitelijk los van monumentendag, aldus scriba J. Bosselaar. Het kerkgebouw krijgt een naam, te weten Nicolaaskerk. De naam verwijst naar de St. Nicolaaskapel, die ooit in buurtschap 'Die Streke' stond, net buiten 'smalstad Cort- kene'. Bosselaar: „In die zin krijgt de monumentenstatus wat meer cachet." RILLAND - Een vrachtwagenchauf feur is gisteren op de A58, ter hoogte van Rilland, om 13.00 te gen de auto van een pas getrouwd stelletje uit het Poolse Myslowice gereden die op de vluchtstrook stond geparkeerd. De truckchauf feur reed op de rechterrijbaan. Ter wijl hij op zijn tomtom keek, week hij uit en botste tegen de au to. De linkerzijde van de auto werd opengereten. Wonder boven wonder raakte niemand gewond.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 67