Familieberichten Colofon Familieberichten Werner Bisschop 24 I Dinsdag 9 september 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Voorbij is lief en leed Voorbij ook alle zorgen Al wat hij streed en deed Is in de dood geborgen Intens verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze fijne collega Hij zal altijd in onze gedachten blijven. Wij wensen Christina, Mauro en verdere familie heel veel sterkte toe. l-'ortis Bank Kantoor Hulst Nicole, Luc, Fons, Maarten, Martien, Lisette, Claudine, Peter, Sandra, Manjella, Marianne, Margo, Fanny Zo dapper heb je gestreden En zo moedig heb je het aanvaard. Tot groot verdriet is van ons heengegaan, onze collega Werner Bisschop Werner heeft bij ons een onuitwisbare indruk achtergelaten. Belangstelling voor collega's en klanten, plezier in zijn werk en permanent oog voor rechtvaardigheid, zijn eigen schappen die ons aan Werner doen terugdenken. Wij wensen zijn echtgenote Christina, zoontje Mauro, familieleden en vrienden heel veel sterkte en kracht bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's van de Fords Bank Sluis Wij ontvingen het droevige bericht dat Werner Bisschop pappa van Mauro uit groep 6 en echtgenoot van ons zeer gewaardeerd ouderraadslid Christina na een ongelijke strijd tegen zijn ziekte, is overleden. We wensen Mauro, Christina en verdere familieleden heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Leerlingen, team. ouderraad en medezeggenschapsraad Escaldaschool OBS De Schuttershoek te fizendijke Omringd door liefde hebben wij veel te vroeg, na een strijd tegen zijn ziekte, onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Paul Anthony John Cummins -Paul- in de leeftijd van 34 jaar. Axel: Marcella van Aken Lannoy Hulst: Lucas Axel: G.Ryan C.Cummins-Toussaint Vlaardingen: A.A. van Aken M. van Aken-Slingerland Sheffield (GB): M.Warren C.Warren Eindhoven: 1.Cummins K.Schaffer Axel: D.Cummins I.Cummins-Beltrami Jennifer Vlaardingen: R. van Aken en verdere familie 7 september 2008 Bankertstraat 14 4571 BT Axel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 11 september om 15.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Indien u nog afscheid van Paul wilt nemen, wordt u verzocht om 15.15 uur in genoemd crematorium aanwezig te zijn. Als wij u vergeten zijn een kaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Kloet P.C. de Graaf-Kloet J.J, Braam Neven en nichten Bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede dat ik van hem mocht ontvangen, geef ik kennis dat, na een langdurige liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Stelle" te Oostburg van mij is heengegaan mijn lieve broer Izaak de Hullu in de leeftijd van 81 jaar. Mijn dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis De Stellevoor alle liefdevolle zorgen aan hem gegeven. Nieuwvliet: J. de Hullu Oostburg, 7 september 2008 Correspondentieadres: St. [ansdijk 10 4504 PB Nieuwvliet De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 12 september om 14.00 uur in dorpshuis "De Heerlijckheid" aan de Dorpsstraat te Nieuwvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd dorpshuis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Paul Cummins Wij wisten dat je erg ziek was. Toch is het plotseling zo snel gegaan. Wij zullen je missen. We wensen zijn vriendin en familie veel sterkte. Collega's SRD-ploeg Hago food industry Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Paul Cummins Paul was een warme persoonlijkheid en een zeer met volle overtuiging gewaardeerde collega. Hij heeft zich ruim 4 jaar voor de afdeling Speciale Reinigingsdiensten van Hago food industry ingezet. Ons medeleven gaat uit naar zijn vriendin en familie Directie en medewerkers Hago food industry zv Wederom hebben wij afscheid moeten nemen van een geliefde zus, schoonzus en tante Corrie Goudswaard-Schot 28-7-1926 Hillegom 5-9-2008 E.A. Kleyne-Schot J. Kleyne t A.E. van Urk-Schot t van Urk f H.J. v.d. Hoek-Schot G. v.d. Hoek J.C. Schot A. Verjaal t D. Schot t J. Schot-de Klerk Neven en nichten Zierikzee Ie stoel is leeg, je stem is stil. Na een arbeidzaam leven, is omringd door degenen die haar lief waren, van ons heengegaan onze lieve zorgzame mama, oma en overoma Petronella Franse- Vreeke - Nellie - sinds 1988 weduwe van Franciscus Adriaiius Franse 's-Heerenhoek, f Lewedorp, 19 november 1916 7 september 2008 Vlissingen: )oke en Piet Boonman-Franse Vlissingen: Mark en Kitty, Danny, Lisa Vlissingen: Yvo en Nathalie, Senna, Lois Terneuzen: Margriet en Ton Overbeek-Franse Berkel en Rodenrijs: Petra en Ad, Jasper, Karlijn Utrecht: Teun en Danielle Vlissingen: Frans en Rita Franse-Luitwieler Delfgauw: Frank en Martine, Julius, Isabelle Vlissingen: Gaby en Marcel, Bo, Fe, Luca Vlissingen: Rinus en Gerda Franse-Kikkert Nieuwerkerk a/d IJssel: Wilco en Paskal, Thijmen, Silvijn Middelburg: Renate en Arnold, Zoë Lewedorp: Eddy en Anja Franse-Spruijt Tilburg: Jordy Lewedorp: Marcel Met respect en dankbaarheid denken wij aan de uitermate liefdevolle verzorging van onze moeder tijdens haar verblijf in Zorgcentrum "De Kraayert Tevens een woord van dank aan de artsen, in het bijzonder dokter Aernoutse. Zorgcentrum "De Kraayert" (kamer 110) Correspondentieadres: Veersemeerstraat 29,4456 AX Lewedorp De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 12 september om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewe dorp, waarna aansluitend om 15.00 uur de crematieplech tigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige kennisgeving Toch nog onverwacht is overleden mijn lieve zoon en onze neef Russell John van der Linden in de leeftijd van 53 jaar. Vlissingen: Henk van der Linden Yerseke: Bas en Paula Ekelaar Vlissingen, 4 september 2008 Correspondentieadres: Coosje Buskenstraat 228 438 i LX Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgehad. Russell geheel onverwacht, weer samen met je moeder. Farewell Eric, Marieke, Jasper en Martijn Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Russell van der Linden Russell heeft zich gedurende meer dan 30 jaar vol overgave voor onze bank ingezet. Wij verliezen in hem een bijzonder toegewijde en loyale collega. Wij wensen de nabestaanden van Russell sterkte toe bij de verwerking van dit onverwachte verlies. Directie, medewerkers en Raad van Commissarissen Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58