M rami!§eber§chlen F* /^hdflSLiiwi vj- Colofon Familieberichten t Werner. P" i -.1' JL 8 I Maandag 8 september 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Blij en trots zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Adan Lewi Adan is geboren op 3 september lwan, lolanda en Nima de Pagter Laan van Popkensburgh 10 4333 LM Sint Laurens Wij willen graag iedereen bedanken voor alle belangstelling, felicitaties en attenties, die onze 50-JARIGE BRUILOFT tot een onvergetelijke dag gemaakt hebben. J. Riemens-De Bakker Van papa en mama 's armen naar je Vaders armen Verdrietig vernamen wij dat onze vrienden Johnny en Sara Bliek hun zoontje Daniel maar zo kort bij zich konden hebben. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd en zullen in gedachten en gebed bij hen zijn. Rien, Jenette, Rinco, Gea, Remco, Wendy, Wouter, Marleen, Johannes, Susette, Pauline, Jan Bart, Ernst-Jan, Leto, Hili Geboren: Agata Aleid Luis Aguilar Vasquez Aleid Cappenberg Vlissingen.6 september 2008 Ondanks zijn positieve instelling en enorme vechtlust heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Wij zijn trots op mijn lieve man, papa, onze zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom Werner Theodorus Rosalia Bisschop echtgenoot van Christina Bisschop-Scherbeijn papa van Mauro Hij is 42 jaar geworden. IJzendijke: Christina Bisschop-Scherbeijn Mauro Huist: Jo t en )osé Bisschop-Bisschop Terneuzen: Marco Bisschop en Carina Vonk IJzendijke: Rinus en Mientje Scherbeijn-de Jong IJzendijke: Paula Scherbeijn IJzendijke: Erik Scherbeijn en Carola Nieskens Esmee, Yvo 5 september 2008 Boulevard 20,4515 BR Ilzendijke U kunt afscheid nemen van Werner in het Rouwcentrum Monuta Terneuzen, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op dinsdag 9 september van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 11 september om 10.00 uur in de R.K. kerk, Koninginnestraat te Ilzendijke, gevolgd door de begrafenis op de begraaf plaats aldaar. Graag alleen schriftelijke condoleance. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. dag lieve papa l'CKro-e. u, UI NU ||||lt\\\\\\mjiimiiir mam De strijd is gestreden, met telkens goede moed. Verbazingwekkend krachtig. 't Is op. Zo is het goed! Intens verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve vriend Werner Bisschop Nenad en Ingrid Marissa en Jarno Lieve broer, Als tweevoudig winnaar van de zilveren schoen heb je heel wat gewonnen, maar deze strijd kon je niet winnen. Marco en Carina Zo jong, Zo gevochten, Toch verloren. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve en dappere neef Werner echtgenoot van ons nichtje Christina en papa van Mauro Ie ooms en tantes Miel en Ria Joke en Theo t Jos Sjaaken Marijke t Ineke en Aloys Marlies en George Remie en Jeannine IJzendijke, 5 september 2008 Langzaam ben je van ons weggegleden elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen dat deed jou en ons zo zeer. Het is een gemis, een stille pijn datje nooit meer bij ons zult zijn. Wij wensen Christina en Mauro ontzettend veel sterkte met dit zware verlies. Jos en Marita. Mariskat, Nico, Nigel, Kaylan-Nicole. Peter en Gerlinda. Camiel. Ingeborg en Arthur, Michael, Corné. Daniël en Cindy. Jean-Paul en Miranda, Anne, Isabel. Mario en Sigrid, Yvette. Nancy en Marco, Carsten. Jordy. Jamie. Angie. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Werner man van onze vriendin Christina en vader van ons vriendje Mauro We wensen Christina, Mauro en familie veel sterkte toe. Hans, Carina, Nico, Peter, Tom en Sofie Guido, Chantal, Alain en Valérie Arjan, Lucienne, Björn en Kirsha Lieve Werner Als topscoorder bij voetbal won je eens de Zilveren Schoen, maar vorig jaar begon je aan een strijd die je helemaal alleen moest doen. We weten dat je alles hebt gedaan wat je kon. maar helaas was het nu je ziekte die overwon. Werner: jij hebt de strijd verloren, totaal niet verdiend, wij hebben iemand verloren: een hele lieve vriend Werner, we houden van je, rust nu maar uit. We wensen Christina, Mauro en verdere familie heel veel sterkte toe. Robbie, Ankie. Rebecca, Vincent, Hans, Marian, Carlo, Sandra, Nathalie, Dominique, Sandra, Herman, Anouk, Ron, Natalie. Megan, Paul, Petra. Danielle, Anouk, Michelle Zeer verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij heden geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn moeder, onze zus, nicht en tante Francisca van Dee ze mocht maar 60 jaar worden. Alex de Gast en verdere familie Gerrit Rietveldstraat 42 Vlissingen Correspondentieadres: Alex de Gast Bavelselaan 291a, 4834 TC Breda De afscheidsbijeenkomst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden dinsdag 9 september om 10.00 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8