Sport Nu in de webwinkel! Nederlaag en flink wat LE RSEMTRA PZC Ottens en Arnemuiden openen de competitie met zege op Dinteloord f Willem van Hanegem Chateau Grandis L\ Fietsen op veelzijdig Terschelling! SSV'65 blijft steken op een gelijkspel tegen tiental Oostkapelle. 26 I Maandag 8 september 2008 pzc H beste opwww.pzc.nl/webwinkel Het ultieme boek over zijn voetballeven Het boek Willem van Hanegem is een ontdekkingsreis door het leven van één van de grootste voetballers die Nederland ooit heeft gekend. In 22 hoofdstukken beschrijven negen journalisten, in een met vele foto's prachtig geïllustreerd boekwerk van De Kromme als speler en als trainer. Een 528 bladzijden dik kroniek die u als voetballiefhebber niet mag missen! Lezersprijs 59,- ♦Excl. 5,95 verzendkosten Haut Médoc Cru Bourgeois AOC 2006 Stijlvolle, karaktervolle, luxe Haut Médoc Cru Bourgeois met veel rood fruit. Uitbundig elegante, rokerige en krachtige smaak met veel impressies van bosbessen en frambozen. 18 maanden lagering op eikenhouten vaten. Drinken vanaf 2009 en op te leggen tot 2020. Van €12,95 voor €7,95* Bij minder dan 4 dozen, 5,95 verzendkosten per doos van 6 flessen. Nu 30,- voordeel p.p. Drie dagen genieten van zon, zee strand en overnachten in Hotel Golden Tulip Resort Boschrijck. Voor de omschrijving van het arrange ment zie webwinkel, categorie reizen (hotelovernachtingen) U kunt tevens telefonisch boeken bij Marrea Hotelarrangementen tijdens kantooruren op 0571 - 27 77 44. Adviesprijs fPPMHMSPg UammIJjLLH Prijs per persoon in een 4-persoonsappartement op basis van 4 personen 119,- 89,-* 1 c ■71 Zaamslag-spits Peter Dieleman (rechts) belaagt de doelman van LRC, Roland Stout. foto Camile Schelstraete door Marco Puik arnemuiden - Henk Ottens kende met Arnemuiden een prima start in de tweede klasse E van het za terdagvoetbal. Op eigen veld won de ploeg van de Zeeuws-Vlaamse trainer met 2-0 van Dinteloord. Ook Serooskerke (3-0-winst op Nieuwdorp), Duiveland (4-2-zege bij Seolto) en Bruse Boys (0-1 op bezoek bij VCK) kwamen tot winst. Het duel tussen Oostkapel le en SSV'65 bleef verstoken van doelpunten. De thuisploeg speelde de laatste twintig minuten met tien man na een rode kaart voor Maarten van Maldegem. Arnemuiden-Dinteloord 2-0: In de eerste helft had de thuisclub het betere van het spel. Na 31 mi nuten mocht Leon van Belzen aan leggen voor een strafschop, nadat Corné van Belzen naar de grond was gewerkt. Van Belzen faalde niet: 1-0. In de slotfase werd het duel beslist. Corjan Marijs schoot de bal vanaf 25 meter op schitte rende wijze in de kruising: 2-0. Oostkapelle-SSV '65 0-0: Halver wege de tweede helft kreeg het duel een belangrijke wending. Maarten van Maldegem beging een grove overtreding op Mansour Gader en moest met een rode kaart vroegtijdig naar de kant. On danks het ondertal was de beste kans in de slotfase nog voor de thuisclub. Arjen Pattenier zag zijn inzet van dichtbij echter op katach tige wijze gered worden door SSV-keeper Rini van de Perk. Serooskerke-Nieuwdorp 3-0: Na zeventien minuten bracht Marvin Etsburg de thuisclub op voor sprong. Vijf minuten voor rust zorgde Alex de Visser zelfs voor 2-0. In de 62e minuut tekende De Visser met zijn tweede treffer voor de 3-0-eindstand. VCK-Bruse Boys 0-1: Bruse Boys had het initiatief in handen, maar was vaak slordig in de passing. Vijf minuten voor tijd viel de beslis sing. Na een uitstekende actie van Olaf Willemse kwam de bal via Thomas Groeneveld voor de voe ten van Mats Willemse, die met een diagonaal schot voor de 0-1 zorgde. Seolto-Duiveland 2-4: Na de 1-0 van Seolto maakte Barry Steen- poorte gelijk. Vier minuten voor rust zorgde Dennie ie Comte er voor dat Duiveland met een 1-2-voorsprong ging rusten. Vlak na de pauze profiteerde Van Dam van een verdedigingsfout bij Duive land (2-2). Dankzij Le Comte en Steenpoorte boekten de Oosterlan- ders een verdiende overwinning.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68