Sport Nu in de webwinkel! Duel Hansweertse Boys haalt het einde niet Nieuwdorp mist kansen LEZERSEMTRA PZC Vierdeklassers schieten met scherp Willem van Hanegem Chateau Grandis Fietsen op veelzijdig Terschelling! W'Hlf.M fïj Goes gaat onnodig onderuit tegen Roosendaal Kwadendamme scherper in de afronding dan Val Aan. Jong Ambon en Patrijzen raken samen tien keer de roos. SSV'65 krijgt tien man van Oostkapelle niet op de knieën: o-o. 26 I Maandag 8 september 2008 PZC «V (J! HAM til M :I1 1 kbestelsn opwww.pzc.nl/webwinkel Het ultieme boek over zijn voetballeven Het boek Willem van Hanegem is een ontdekkingsreis door het leven van één van de grootste voetballers die Nederland ooit heeft gekend. In 22 hoofdstukken beschrijven negen journalisten, in een met vele foto's prachtig geïllustreerd boekwerk van De Kromme als speler en als trainer. Een 528 bladzijden dik kroniek die u als voetballiefhebber niet mag missen! Lezersprijs 59,- *Excl. 5,95 verzendkosten Haut Médoc Cru Bourgeois AOC 2006 Stijlvolle, karaktervolle, luxe Haut Médoc Cru Bourgeois met veel rood fruit. Uitbundig elegante, rokerige en krachtige smaak met veel impressies van bosbessen en frambozen. 18 maanden lagering op eikenhouten vaten. Drinken vanaf 2009 en op te leggen tot 2020. Van €12,95 voor €7,9511 Bij minder dan 4 dozen, 5,95 verzendkosten per doos van 6 flessen. Nu 30,- voordeel p.p. Drie dagen genieten van zon, zee strand en overnachten in Hotel Golden Tulip Resort Boschrijck. Voor de omschrijving van het arrange ment zie webwinkel, categorie reizen (hotelovernachtingen) U kunt tevens telefonisch boeken bij Marrea Hotelarrangementen tijdens kantooruren op 0571 - 27 77 44. Adviesprijs 119,- Prijs per persoon in een 4-persoonsappartement op basis van 4 personen VLISSINGEN - Geen van de Zeeuw se ploegen in de derde klasse A van het zondagvoetbal begon het seizoen met een overwinning. Zee- landia Goes liet zich verrassen door Roosendaal en Aardenburg, HVY'24 en Zierikzee speelden ge lijk. Zeelandia Middelburg ging op eigen veld onderuit tegen FC Ber gen (1-3). Goes-Roosendaal 1-2: De eerste helft kreeg de thuisploeg de beste kansen, maar het was Barry Perk die namens Roosendaal de score opende na een uitglijer van de doelman (0-1). Nog voor rust bracht Gert-Jan Tierie Goes ver diend op gelijke hoogte: 1-1. Ste ven Fitsch liet vervolgens goede kansen onbenut om zijn ploeg op voorsprong te brengen. Mede hierdoor kon lordi van den Bossche uit een vrije trap van ruim 25 meter, waarbij de doel man er opnieuw niet goed uitzag, Roosendaal de overwinning bezor gen: 1-2. MOC'17-Aardenburg 2-2 (1-2). Niek van Sprundel 0-1, Robert van Lamme ren 1-1, Niek van Sprundel 1-2, Marvin Bedaf 2-2. Halsteren-HW'24 1-1 (0-0). Chris- toph Praet 0-1, Remco van Haeren 1-1. Steen-Zierikzee 1-1 (0-0). Piet van Looij 1-0, Frank van der Helm 1-1. Zeelandia Middelburg-FC Bergen 1-3 (0-1). Robert Belleter 0-1, Jeffrey Ven- drig 0-2, Rick Heijmans 0-3 (straf schop), eigen doelpunt 1-3. VLISSINGEN - In de vijfde klasse B keek Volharding halverwege tegen een 1-4-achterstand aan, maar kwam na rust terug tot 3-4. Het werd uiteindelijk 4-5. Vosmeer te gen Hansweertse Boys werd ge staakt door de scheidsrechter. Dreischor-Lewedorpse Boys 2-2: Halverwege leidde Dreischor com fortabel met 2-0. Na rust waren de rollen omgedraaid. Door twee tref fers van Jeffrey Jansen eindigde de wedstrijd in een 2-2-gelijkspel. Volharding-Lepelstraatse Boys 4-5: Voor rust was de thuisploeg niet bij de les met als gevolg een 1-4-achterstand halverwege. Het doelpunt van Volharding kwam van de voet van John Sommeijer. Dezelfde speler zorgde in de twee de helft ook voor de aansluitings- treffer (3-4), nadat eerder ook Jeroen Goedhart had gescoord. De bezoekers liepen uit naar 3-5, maar via Michael Boonman kwam Vol harding opnieuw terug tot 4-5. Kwadendamme-Val Aan 5-3: Twee treffers van Mariusz Mosiej en één van Erik de Groene, met tussendoor een tegentreffer van de bezoekers, leverden Kwadendam me halverwege een 3-1-voorsprong op. Na rust kwam Val Aan eerst te rug tot 3-2 en na de rake kopbal van Serge Beulens die 4-2 beteken de, even later ook weer tot 4-3. Jac- co Zuidhof maakte aan alle span ning een einde door de 5-3 binnen te schieten. Vosmeer-Hansweertse Boys 2-3 (gestaakt): In een pittig duel was het halverwege 2-2 door doelpun ten van Ritchy Wahlbrinck en Jac- co Vaders namens de thuisploeg en Alex Veljanoski (2x) namens de Boys. De tweede helft speelde zich veelal op de helft van Vosmeer af en een kwartier voor tijd scoorde Veljanoski 2-3. Even later leidde een overtreding op een Vos meer-speler tot een opstootje. Scheidsrechter Bakker voelde zich dermate belaagd door een begelei der van de bezoekers dat hij de wedstrijd kort voor tijd staakte. VLISSINGEN - De competitiestart in de vierde klasse A van het zondag voetbal leverde maar liefst 33 doel punten op in zes duels. Jong Am- bon-Patrijzen spande de kroon met een 6-4-eindstand na een 5-1-voorsprong voor de Middelbur gers kort na rust. In de vierde klas se B eindigde Walcheren-Robur in 3-1. Jong Ambon-Patrijzen 6-4: Een vliegende start van Jong Ambon le verde een 3-0-voorsprong op via treffers van Tim van der Vlies en Martin Waisapy (2x). Een (te snel genomen?) vrije trap van Ouassim Hamoudi leverde kort voor rust de 3-1 op, maar na een kwartier in de tweede helft stond het alweer 5-1 via Tim van der Vlies en Remco Felius. Weer vijftien minuten later stond er echter ineens een 5-4-stand op het bord na doelpun ten van Edwin Capello (zx) en Faouzy Hamoudi. Het werd hier door nog even spannend, maar in de 82e minuut zorgde Richard Har- denbol met een eigen doelpunt voor de beslissing: 6-4. Luctor'88-Zeeland Sport 0-1: Met name het eerste halfuur dicteer den de Vlissingers de wedstrijd te gen Luctor'88 dat vooral met lange halen de spitsen probeerde te bereiken. In deze fase leverde dit de openingstreffer op van Jo- ren Lammers: 0-1. Ook in de twee de helft probeerde de thuisploeg met opportunistisch spel de ba kens te verzetten. Dit leverde welis waar enkele mogelijkheden op, maar geen doelpunten: 0-1 de eind stand. Walcheren-Robur 4-1: Na de ope ningstreffer van Rick Hopmans in de eerste minuut (0-1) verzuimde Robur de wedstrijd nog voor rust te beslissen. Hierdoor kon Nigel Holmes in de 45e minuut tegen de verhouding in de 1-1 aantekenen. In de tweede helft was het duel meer in evenwicht, maar al snel zorgde Vincent de Rijke met twee treffers voor een 3-1-voorsprong voor de Vlissingers. Kort voor tijd bepaalde Boban Martinovic de eindstand geflateerd op 4-1. door Marco Puik GOES - Nieuwdorp is slecht gestart aan de competitie van de tweede klasse. De ploeg kreeg met 3-0 klop bij Serooskerke. Oostkapelle-SSV '65 0-0: In de eerste helft probeerden beide ploe gen verzorgd voetbal te spelen. De hevige wind maakte dit echter las tig. Halverwege de tweede helft kreeg het duel een belangrijke wending. Maarten van Maldegem beging een grove overtreding op Mansour Gader en moest met een rode kaart vroegtijdig naar de kant. Ondanks het ondertal was de beste kans in de slotfase nog voor de thuisclub. Arjen Pattenier zag zijn inzet echter op katachtige wijze gered worden door de SSV-keeper, waarna de bal ook nog de lat toucheerde. Serooskerke-Nieuwdorp 3-0: In de eerste helft waren de ploegen aan elkaar gewaagd. Na 17 minu ten bracht Marvin Etsburg de thuisclub op voorsprong. Vervol gens kreeg Nieuwdorp twee goede kansen, maar dankzij sterk keeperswerk van Milad Oghabian hield Serooskerke het doel schoon. Vijf minuten voor rust zorgde Alex de Visser zelfs voor 2-0. De tweede helft bracht weinig mooie j momenten met zich mee, behalve in de 62e minuut. Na een schitte rende crossbal van David Dekker tekende Alex de Visser met zijn tweede treffer voor de 3-0-eind- stand. j VCK-Bruse Boys 0-1 (0-0). Mats Wil- lemse 0-1. Seolto-Duiveland 2-4 (1-2). Jaap van Dam 1-0, Barry Steenpoorte 1-1, Den- nie Ie Comte 1-2, Jaap van Dam 2-2. Dennie Ie Comte 2-3, Barry Steenpoor te 2-4. Arnemuiden-Dinteloord 2-0 (1-0). Leon van Belzen (strafschop) 1 -0, Cor- jan Marijs 2-0. Bijzonderheid: Rode kaart voor Aries Nieuwkerk (Dinte- loord).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50