De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Familieberichten 14 I Maandag 8 september 2008 PZC Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat is overleden onze lieve moeder en oma Pieternella Nonnekes-den Herder sinds 14 december 2001 weduwe van Gerardus Nicolaas Nonnekes 31 mei 1922 5 september 2008 Wolphaartsdijk Middelburg Kleverskerke: Marja en Char! de Reu Sandra en Danny Tessa Kristel en Niels Leiderdorp: Karin en Edwin Wildschut Björn Vince Middelburg: Irene en Kees van Sorge Mariska en Paul Renate Een woord van dank aan de medewerkers van de thuiszorg en van het SintJans Hospice de Casembroot te Middelburg voorde liefdevolle verzorging die zij van hen kreeg. Correspondentieadres: Oude Kleverskerkseweg 3 4341 PD Kleverskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 9 september van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum aan de Buiten- hovelaan 14337 HJ te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 10 september om 1 3.30 uur in de aula van ae algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havenaijk 3, 4337 PB te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van debegraafplaats. Kleine Oma We zullen je missen, Maar je blijft altijd in ons hart Sandra, Tessa, Kristel de Reu Wij zijn intens verdrietig omdat onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma is overleden. We zullen haar enorm missen. Joke Jobbina Antonia Theresia Spelier-Rijk weduwe van Jacques Spelier 3 oktober 1938 5 september 2008 Ed Spelier Petra Koster Jochem en Femke Barbara Spelier Nick Jansen Sara en Tim Correspondentieadres: Lamsrustlaan 2 3054 VG Rotterdam De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 11 september a.s. om 13.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus, Deken Holtkampstraat 9 te 's-Heerenhoek. Om 15.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van deze plechtigheid is hier gelegenheid om elkaar te ontmoeten en te condoleren. Liever geen bloemen. Een eventuele bijdrage aan het Koningin Wilhelminafonds wordt op prijs gesteld. Fleeft u geen rouwkaart ontvangen, beschouwt u dit dan als een uitnodiging. U bent van harte welkom. Dankbaar dat verder leed en pijn haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat onze schoonzus en tante, weduwe van onze broer Jacques, na een lange strijd uit haar lijden is verlost. J.A.T. Spelier-Rijk 's-Heerenhoek, Vlissingen, 3 oktober 1938 5 september 2008 Goes: R.M. Hoomick-Spelier C.F. Hoomick t Sluis: J.P. Spelier J. Spelier-de Jonge Haarlem: J.T. Spelier P.A. van der Heijden Goes: P.J.M. Spelier t R.C.M. Spelier-Hopmans 's-Heerenhoek: C.J. Spelier J.A. Spelier-de Jonge Vlissingen: N.L.M. Spelier J. Spelier-Grimminck Scheveningen: L.J.M. Spelier t M.S. Spelier-Luijk Neven en nichten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen de kracht toe dit immens grote verlies te dragen. "Haar leed is geleden, de cirkel is rond. Nu krijgt ze de rust, die ze hier niet meer vond Bedroefd hebben wij op 5 september afscheid genomen van onze zus, schoonzus en tante Joke Spelier-Rijk Wij zullen haar missen Tannie en Jan Paree-Rijk Albert en Anja Rijk-Groszewska Rinus en Nellie Rijk-Schrieks Tini en Kees de Graaff-Rijk Marlies en Ben van den Broek-Rijk Neven en nichten wa De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn dierbare man en schoonzoon Ko de Ridder heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Marijke de Ridder-Albers Nel Albers-Jansen en verdere familie Middelburg, september 2008 CÏw Stichting Centrum voor Uitvaart Informatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 14