Familieberichten Jacques Scholten 10 I Maandag 8 september 2008 PZC Wij zijn bedroefd, maar treuren niet. Ceestelijk bent u tot het einde bij ons gebleven, een voorbeeld hebt u ons meegegeven. Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan, vader, u hebt het goed gedaan. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat toch nog plotseling, in het Oosterscheldeziekenhuis te Goes is overleden onze lieve, zorgzame vader en opa Pieter Kloet sinds 6 december 1998 weduwnaar van Theuntje Kloet-Goossen *26-11-1919 17-9-2008 A. Korstanje-Kioet L. Korstanje H. Kloet T. Kloet-van Houte en kleinkinderen Correspondentieadres: Kerkweg 30 4414 AC Waarde De gedachtenisdienst, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt donderdag 11 september om 10.30 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum, Koninginneweg 2 te Waarde, Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde, Na de begrafenis is er in het Hervormd centrum gelegen heid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een moeilijke laatste levensperiode is overleden onze zorgzame moeder, oma en overoma Johanna Pieternella Mellegers-van Houte sinds 17 augustus 1975 weduwe van Nicolaas Cornelis Mellegers Terneuzen, 18 december 1919 Krabbendijke, 6 september 2008 Krabbendijke: Han Mellegers Marian Mellegers-Modderkreke Krabbendijke: Sjaak Mellegers Tiny Mellegers-van der Sar 's-Gravenzande: Henk Mellegers Anneke Mellegers-Goedegebuur Nieuwegein: Pieter|an Mellegers Nelleke Metz Klein- en achterkleinkinderen Ter Weel, Krabbendijke Correspondentieadres: Hinkelingestraat 12 4413 AG Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt donderdag 11 september om 13.30 uur gehouden in "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Meiboom" gelegenheid tot condoleren. In plaats van kaarten Groot was zijn liefde, diep het verdriet. Mooi de herinneringen, die hij achterliet. Met al zijn wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Veel te vroeg is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader en schoonvader Elisabert Post - Bertus - Middelburg, t Vlissingen, 10 april 1948 5 september 2008 Koudekerke: S. Post-Patty Amsterdam: Peter en Ruby Misty Cithershillsingel 40 4371 AS Koudekerke Bertus is thuis. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van hem te nemen op dinsdag 9 september om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bloemen. We staan niet altijd stil bij het woord 'samen', maar het is een groot gemis als 'samen'uit je leven is. Bert we zullen je ontzettend missen. Koudekerke: Moeder Patty Koudekerke: Dinah Lucy Ricardo, Alyssia, Sarah-Lee, Rafael Franklin Meivin Middelburg: Daan en Ineke Wendy |ohan Leroy Femke Joël Rebecca Daniël Middelburg: Max en Hanneke lonah Shari lerome Raymon Esther Vlissingen: Noes en Ellen Noah Marlon Manon Bart Middelburg: Nonna en Cees Rachelle Alex, Wessel, Milan, Viënne Eli Eline Middelburg: Hans Middelburg: Henk Vlissingen: Arie Michael Nathalie Vlissingen: Jopie Justin Charmayne Middelburg: Hannie en Hans Shanna Kiara Middelburg: Laura en John Samen praten Samen lachen Samen kaarten Samen lezen Samen skiën Zoveel dingen samen Bert Bedankt voor alles wat we samen konden doen. We zullen je missen. Hans, Hannie, Shanna en Kiara Lieve Bert Midden in het leven Nog zoveel te geven Ideeën en plannen te over In één keer voorbij Voor ons was je een kei Enig in je soort We zetten ons leven volgens jouw gedachten voort Cees en Nonna wa Met droefheid geven wij u kennis, dat na een korstondig ziekbed is overleden, op 60-jarige leeftijd onze broer, zwager en oom Elisabert Post Bertus Goes: Nel Snoek-Post Jan Snoek (in herinnering) Vlissingen: Joop Post Annie Post-de Visser Neven en nichten Ik zal je missen Bert Laura Onze oom Onze oom was Onze oom blijft Onze oom die er niet meer is Onze oom die er altijd zal zijn Kiara Shanna Ome Bert we zullen je heel erg missen Rachelle Alex Eli Eline Salut Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze oom Bertus Post Diana en Wim Piet en Els Sterker dan de dood is de herinnering.... en die blijft. Rust zacht Bertus Jan en Anne Sterkte voor Syl, Peter en Ruby Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Bertus Post Bertus was vanaf 1985 bij ons bedrijf in dienst. Hij wilde nog 1 jaar doorwerken voordat hij van zijn welverdiende prepensioen zou gaan genieten. Helaas is deze tijd hem niet gegund. Wij zullen Bertus herinneren als een echte vakman en bovenal een fijne, enthousiaste collega die altijd fluitend zijn werk verrichtte. Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit zware verlies. Directie en collega's Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. Op 5 september is onze activiteitenleider en bridgevriend vrij plotseling overleden. Wij zullen hem erg missen en wensen Ina, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Wijkcentrum en bridgeclub Goes Oost

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10