Familieberichten Jacques Louis Scholten Dag lieve opa Jaques Scholten Dankbetuiging Jacomina Adriana Dekker-de Doelder Jacques Scholten Echtgenoot van Ina Scholten Westdorp Jacques Scholten OVERTOOM-GROEN H.F. Mallekote Dankbetuiging Martha Dankaart-Sponselee Dankbetuiging Margarietha Adriana Hamelink-Nieuwelink 30 I Zaterdag 6 september 2008 PZC "Na enige jaren leven tussen onzekerheid en hoop, heeft zijn Schepper hem thuisgehaald. Zijn handen hebben voor ons gewerkt, _J[ zijn hart heeft voor ons geklopt, zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Hg) Hij heeft zijn taak volbracht, Ws hij rustin vrede." 1 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve echtgenoot, onze (schoon)vaderen opa op de leeftijd van 69 jaar, na een gelukkig huwelijk van bijna 45 jaar. Goes: Ina Scholten-Westdorp Den Haag: Mike Scholten Sandra Speulstra Goes: Humphrey Scholten Wilma Scholten-Gebraad Sascha &Sjors TilburgAudrey Brouwers-Scholten Rob Brouwers Lars, Gijs& Suzanne Goes: Robin Scholten Wendy Scholten-Moelker Rocco t Goes, 5 september 2008 Middelmeet 8, 4464 AV Goes Hij bedankt iedereen waarvan hij in zijn leven, steun, liefdeen vriendschap heeft ontvangen. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren dinsdag 9 september van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden woensdag 10 september om 10.30 uur in de paro chiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. J- *1 K Het gemis voor ons zal blijven, maar wij voelen ons gesteund door de hartverwarmende belangstelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze (sehoon)moeder en oma Paula van den Berge-van Huffel Wij bewaren er een dankbare herinnering aan. Kees van den Berge kinderen en kleinkinderen DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij ieder een bedanken voor de belang stelling en medeleven na het plotseling overlijden en bij de crematieplechtigheid van mijn partner, partner van onze moeder en opa-Cent Cent de Blaeij Wij zijn getroost door de vele bemoedigende woorden, uw handdruk, kaartjes en de aanwezigheid bij de crematieplechtig heid. M. van Hoeve-de Molennaar Jan en Christien Ab Karin Jamie Hoek, 6 september 2008 05-09-2008 Knuffels en een dikke kus. Rust zacht. Je oogappeltjes Sascha, Sjors, Lars, Gijs, Suzanne en Rocco Diep bedroefd, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, zijn wij bij het overlijden van onze broer, zwageren oom Fam. Scholten neven en nichten Dankbetuiging Voor uw medeleven betoond na het overlijden van onze vader en opa Hendrik Cornelissen willen wij u onze oprechte dank betuigen. Jan Cornelissen Truus Evertse-Cornelissen Joop Evertse Kleinkinderen en achterkleinkinderen September 2008 be Voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn moeder wil ik u langs deze weg oprecht danken. R.M. Dekker September 2008 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Jan Dieleman Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Dien Dieleman-Robijn Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, september 2008 Ons bereikte het droeve bericht dat na een onge lijke strijd tegen zijn ziekte nog vrij onverwacht is overleden onze zwageren oom. Wij wensen Ina de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe de komende tijd om dit verlies te verwerken. Namens de familie Westdorp neven en nichten Tot ons grote verdriet hebben wij moeten ver nemen dat onze voormalige eerste teamspeler en gewaardeerd lid op 4 september 2008 is overleden. Jacques heeft de strijd tegen zijn slopende ziekte helaas niet kunnen winnen. Wij zullen zijn altijd opgewekte aanwezigheid node missen. Wij wensen zijn nabestaanden heel veel sterke en kracht om dit verlies te kunnen verwerken. Tafeltennisvereniging Kapelle Jacques Derksen, voorzitter Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 IN PLAATS VAN KAARTEN Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij je zo verschrikkelijk missen, was er één ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het onverwachte overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Rik Dit heeft ons gesteund in ons verdriet. Je blijft altijd in ons hart. Vergeten doen wij niet Wemeldinge: W. Mallekote G.J.M. Mallekote-Bolderink Rens (in herinnering) Annelies en René Yasmine Jordi De overweldigende belangstelling en uw oprechte medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma hebben ons bijzonder goed gedaan. De ontelbare schriftelijke reacties, de woorden van troost, de prachtige bloemen en de aanwezigheid van zo velen, zowel in de kerk als in het crematorium, waren voor ons een grote steun in deze moeilijke dagen. Wij willen iedereen op deze wijze hartelijk danken. Familie Dankaart Zaamslag, september 2008 Uw medeleven en deelneming na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Terneuzen, september 2008 Uit ons leven, maar zeker niet uit ons hart. Wij dragen hem altijd mee. Een dankwoord is bijna niet uit te drukken in woorden. De vele kaarten, de vele woorden na het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Piet Melse hebben ons geraakt. Wij bedanken u hiervoor. Wil Melse Mariëtte en Leon Remco en Annemieke en de kleinkinderen Goes, september 2008 Wij willen u hartelijk bedanken voor de belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het over lijden van onze broer, zwager en oom Frans de Bruijn Familie De Bruijn Middelburg, september 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78