,Z\ Zeeland Bezwaren winkels bij skihal afgewezen weer tot leven gebracht Palladio uit Omleiding door wegwerk Sluis \lN0ENSt\ N O E N S Dm nsn f, EXECUTIEVERKOOP Deuren of kozijnen in stijl Aluminium of kunststof in alle kleuren en modellen. Bel of kom langs voor een vrijblijvende offerte. Al meer dan 80 jaar ervaring en marktleider in Zeeuws-Vlaanderen. Meekrapweg 26, Axel T: (0115) 56 22 38 Genieten van onze opruiming showroom modellen üedon, Screk, ïribü, Manutti en andere merken KORTINGEN TOT buitenmeubelen buitenverlichting Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 215838 www.binnenuit.nl Op dinsdag 9 september 2008 om 11.00 uur vindt een openbare verkoop plaats aan het adres Oosthavendam 1 te Breskens bij Jachthaven Breskens). De ver koop komt voor rekening van P.M.P.M. Uytenhove. Te koop wordt aangeboden: een zeilboot, merk Stuard 26, zonder buiten boordmotor, afmeting bij benade ring 7,77 x 3 meter. Verkoop tegen contante betaling. Geen opgeld. De verkoop vindt plaats in opdracht van: Flanderijn en Wijnhold incasso gerechtsdeurwaarders betalingsbeheer Amnesty Internationalweg 3 3318 AZ Dordrecht Tel. 088-2092100 E dordrecht@flanderijn.nl Z PZC Zaterdag 6 september 2008 27 door Eugène Verstraeten TERNEUZEN - Burgemeester en wet houders van Terneuzen stellen de gemeenteraad voor de bezwaren van de gemeente Hulst en Morres Wonen tegen grootschalige detail handel bij de skihal in de Koegors- polder af te wijzen. Hulst ziet het Terneuzense plan voor meer dan 13.000 vierkante meter winkeloppervlakte in de Koegorspolder als een bedreiging voor de eigen plannen. Volgens B en W van Hulst is het door de raad genomen voorbereidingsbe- sluit zonder zorgvuldige afweging is genomen, ondeugdelijk gemoti veerd en bovendien feitelijk on juist. Het zou ook strijdig zijn met bestaande regionale visies en af spraken in Zeeuws-Vlaanderen. B en W van Terneuzen wijzen ech ter op de eigen Structuurvisie De tailhandel. Daarin werpt Terneu zen zich op als de belangrijkste winkelstad voor de regio. De Koe gorspolder wordt aangewezen aan als ideale locatie voor grootschali ge detailhandel. Het aanbod van woninginrichting zal volgens het college relatief klein zijn. Het college weerlegt het verwijt dat er geen onderzoek is gedaan naar de integriteit van de ontwik kelaar van het Leisurecenter. Zo'n onderzoek is niet verplicht en er was volgens het college ook geen aanleiding voor. Stijn en Nathalie Guilliet hebben de vervallen dokterswoning in Zuidzande, die in de volksmond bekend stond als het spookhuis of Villa Kakelbont, in oude luister hersteld. „Het is natuurlijk wel een voordeel dat wij beiden reuzehandige vaders hebben." foto's Peter Nicolai keer toen ze in een weekeinde be zig waren de vloer van de woonka mer eruit te halen. Die moest er uit, want maandag zou er beton ge stort worden. Onder de vloer zat een kruipruimte van twintig centi meter. Dachten ze. Bleek het om een kel der van anderhalve meter te gaan. En zo stond Nathalie op het laat ste moment nog in de stromende regen met een drilboor puin te hakken om de kelder mee vol te storten. Je moet er wel wat voor over hebben. Op de voormalige vrijstaande gara ge na, is de restauratie van de voor malige dokterswoning nu klaar. 'Villa Kakelbont' is nu iets uit een grijs verleden. SLUIS - De provincie voert vanaf maandag renovatiewerkzaamhe den uit bij de rotonde Heille in Sluis op de weg N253 Sint Anna ter Muiden-Draaibrug. Het weg- vak krijgt nieuw asfalt en nieuwe verkeersgeleiders. Vanwege deze werkzaamheden worden verkeersmaatregelen geno men. Het verkeer op de rondweg Sluis en vanuit Sluis wordt gere geld met verkeerslichten. Voor dit verkeer wordt een tijdelijke rij baan aangelegd. Het verkeer vanuit Heille en de (brom-)fietsers moeten een omlei dingsroute volgen. De omleidingsroutes worden met borden aangegeven. KINDEROPVANG eügójivefig 0 bót 4 jèaf Builènschóótse cpVftng 12 lèöf 12 jaar Tel ÖïlS-öÖèiêö köéatfês: Axel Hulst Zuiddorpe Terneuzen SchoondIJke Philippine »arwi§ maandag f/fft ionêëg if

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 65