regenten in De Kraankinderen nuftn 60% Verhuizing van huiskamerproject drugsgebruikers wordt voorbereid Palladio Zeelandbrug gaat maandagnacht dicht Kerkzang in Haamstede en Serooskerke INTER BORG EXECUTIEVERKOOP Buurtbeheersplan bijna klaar en aannemer moet planning gaan maken. Tiende Boerenlanddag op Ring in Ouddorp UK - m S PZC Zaterdag 6 september 2008 [27 van Baukje Bijlsma heeft voor alle 96 spelers prachtige kostuums ge maakt. Soms zelfs meer dan één, want er worden ook dubbelrollen vertolkt. En daarbij zijn ook alle ac cessoires gemaakt, zoals paraplu's en hoeden met ruches. „Dat is echt een kunstwerkje op zich." De oogst van tien jaar HISP biedt volgens Möhlmann: „Zes mooie producties, meer besef van de re gionale geschiedenis, verrassend veel creativiteit en groeiende be langstelling voor voorstellingen van anderen." In het voorprogramma van De Kraankinderen worden met enkele liedjes de voorgaande producties in herinnering gebracht. Q www.historischespelen.nl. Theaterspel De Kraankinderen, Zierik zee, Kraanplein, do. 11, vrij. 12, zat. 13, do. 18, vrij. 19 en zat. 20 septem ber, 20.00 uur. ZIERIKZEE - Voor werkzaamheden aan de lichtmasten en waarschu wingssignalen is de Zeelandbrug maandagnacht gesloten. De slui ting duurt van middernacht tot dinsdagmorgen 5.00 uur. Die nacht wordt ook de rails verzet, die wordt gebruikt voor het conser- veringswerk aan de brug. Het ver keer wordt omgeleid over de Oos- terscheldekering. In noodgevallen is het mogelijk ambulances te la ten passeren. ZIERIKZEE - In de Hervormde kerk van Serooskerke is zondag een zangdienst met medewerking van het Hervormd Kerkkoor uit Brui- nisse. Dominee Bos verzorgt de meditatie. Aanvang 19.00 uur. In Haamstede zingt het gospelkoor Leatere tijdens de dienst van de Gereformeerde Kerk aan de Plat- boslaan. De dienst begint om 10.00 uur en wordt geleid door do minee Wijma-Spruit. MEUBELMAKERIJ Wij maken graag uw bijzondere keuken, interieur en meubels op maat. Zin tn een inspirerende afspraak over uw droomkeuken, meubel of intérieur? Wij laten u graag kennis maken met de verschillende mogelijkheden die wij te bieden hebben. BIJZONDER IN VORM Klarinetweg 14 Tel 0118-650004 Middelburg www.inter-borg.nl Industrieterrein Mortiere Genieten van onze opruiming showroom modellen Op dinsdag 9 september 2008 om 11.00 uur vindt een openbare verkoop plaats aan het adres Oosthavendam 1 te Breskens bij Jachthaven Breskens). De ver koop komt voor rekening van P.M.P.M. Uytenhove. Te koop wordt aangeboden: een zeilboot, merk Stuard 26, zonder buiten boordmotor, afmeting bij benade ring 7,77 x 3 meter. Verkoop tegen contante betaling. Geen opgeld. De verkoop vindt plaats in opdracht van: Flanderijn en Wijnhold incasso gerechtsdeurwaarders betalingsbeheer Amnesty internationalweg 3 3318 AZ Dordrecht Tel. 088-2092100 E dordrecht@flanderijn.nl door Miriam van den Broek VLISSINGEN - De aannemer is nog niet begonnen. Toch weet Rosette Wille van Emergis zeker, dat het Huiskamerproject voor Drugsge bruikers (HKPD) vóór 12 decem ber verhuisd zal zijn naar de Dr. Stavermanstraat in Vlissingen. „Het móet gewoon." Drie maanden geleden kocht Emergis het pand aan de Staver manstraat om daar het HKPD te vestigen. De afgelopen drie maan den is achter de schermen al veel werk verzet, zegt Wille. „We heb ben inmiddels geïnventariseerd welke functies in het gebouw moe ten komen. We zitten nu met het architectenbureau om de tafel om de tekeningen te maken. Daarna moeten we met de aannemer een plan van aanpak maken. Wanneer de aannemer aan de slag gaat, kan ik nu nog niet zeggen. Wel is dui delijk dat die vóór 12 december klaar moet zijn met de werkzaam heden. We willen dat alles in één keer klaar is als we verhuizen." Ook het buurtbeheersplan (een nota waarin staat hoe de zorgverle ner, de gemeente, de politie en de buurtbewoners er samen voor zor gen dat er geen overlast komt) is al ver klaar. „Het concept is letterlijk vandaag of morgen klaar", zegt Wille. „Daarna zullen we met het buurtcomité, de gemeente en de politie om de tafel gaan zitten om het plan te bespreken. De uitnodi gingen daarvoor, liggen al klaar. Daarna kan de definitieve versie worden opgesteld." De panden aan de Coosje Busken- straat in Vlissingen, waarin het HKPD nu zit, worden binnenkort te koop gezet. Achter de schermen al hard ge- werkt aan de verhuizing van het HKPD, zegt Rosette Wille van Emergis. Vóór 12 december moet de verhuizing een feit zijn. Dedon, Borek, Tribó, Manutti en andere merken hjr| KORTINGEN TOT buitenmeubelen buitenverlichting Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 215838 www.binnenuit.nl OUDDORP - Demonstraties dorsen, excursies op de platte wagen, oude tractoren en een bloemen- en sier- fruitkeuring. Dat zijn de ingrediën ten van de tiende Boerenlanddag die vandaag vanaf 9.00 wordt ge houden op de Ring van Ouddorp. Verder is er een markt met agrari sche producten en staan er info- stands van het Edudelta College en de kleindierenvereniging. Vv,, v.;., W* o* -0 0 #0$ 5* r De stadsomroeper (Aarnoud de Molenaar) kondigt de komst van de kermis in het Zierikzee van 1845 aan in de voorstelling De Kraankinderen. foto Marijke Folkertsma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 55