Titel wordt gevierd in Spakenburg Settler „Kampioenschap komt in voetbaldorp terecht: 'Kwestie van budget'. Toprestaurant Librije, bekend van RTL4's voor Biesbroeck Automation uit Hulst 'Pure Passie", kiest Vanaf dinsdag 5 augustus zendt RTL4 het programma "Pure Passie" uit. In deze realitysoap wordt het echtpaar Jonnie en Thérèse Boer gevolgd. Zij hebben het druk in Zwolle met het runnen van hun driesterren Restaurant de Librijenog een restaurant, een winkel, de bouw van een vijfsterren hotel en een gezin. Biesbroeck Automation speelt een rol in het succes van deze topzaak. Biesbroeck Automation Hulst T. 0114 37 07 07 www.biesbroeck.nl - www.unitouch.eu ,42 Zaterdag 6 september 2008 PZC Op de tribune wordt hartstochtelijk meegeleefd tijdens de dorpsderby tussen Spakenburg en IJsselmeervogels. Spakenburg veroverde de titel in de laatste onderlinge krachtmeting. De hoofdklassetrainers tippen de beide bol werken opnieuw als kanshebbers in dit seizoen. foto Olaf Kraak/ANP door Lex Lammers EDE - Het kampioenschap in de hoofdklasse B van het zaterdag voetbal wordt ook komend jaar ge vierd op een botter in Spakenburg. Het is alleen de vraag of er rode of blauwe vlaggen op het feest wor den meegedragen. Maar IJsselmeer vogels en Spakenburg zijn de to renhoge favorieten voor deze voet baljaargang. Die conclusie is te trekken na een rondgang langs de trainers in de hoofdklasse B. Alle coaches komen uit in hét voetbal dorp van Nederland. „Kwestie van budget", zegt Ad van Seeters, trai ner van Kozakken Boys. Constantijn Schouten, Ajax. Kampioen: „Spakenburg of IJsselmeer vogels. Sparta Nijkerk, CVVV en Dovo zijn outsiders." Degradanten: „Geen idee, maar ik verwacht dat wij het weer moeilijk krijgen. Heeft met budget te maken. Qua accommodatie hebben we het voor elkaar, maar wij verstrekken geen vergoedingen." Bram Braam, Bennekom. Kampioen: „Spakenburg." Degradan ten: „Wij zeker niet. Ik gok op twee van de nieuwkomers. Ton Verkerk, Dovo. Kampioen: „IJsselmeervogels." Degra danten: „Zwaluwen'30 en Volendam." Bert van Sas, Ceinoord. Kampioen: „IJsselmeervogels." Degradanten: „Er is een topzeven, met Vogels, Spakenburg, Dovo, GVW, Sparta Nijkerk, Hoek en Kozakken Boys. De rest komt daar onder. Geinoord de gradeert in elk geval niet." Frans Koenen, GVW. Kampioen: „IJsselmeervogels." Degra danten: „Volendam." Paul Telussa, Hoek. Kampioen: „IJsselmeervogels. Maar dat is een gok. Als ik het zou weten, was ik helderziende." Degradanten: „Het is vooral afwachten hoe de nieuwkomers zich presenteren. Haken die aan, dan weet ik het echt nog niet." Willem den Besten, Jodan Boys. Kampioen: „Spakenburg." Degradanten: „Geinoord en Benne kom." Ad van Seeters, Kozakken Boys. Kampioen: „Spakenburg of IJsselmeer vogels. Het zal er om hangen." Degra danten: „Volendam en Jodan Boys." Richard Karrenbelt, SDC Putten. Kampioen: „Spakenburg. IJsselmeervo gels komt in mijn optiek nog tekort." Degradanten: „Ik reken mijn ploeg daar niet toe." Ton du Chatinier, Spakenburg. Kampioen: „Spakenburg of IJsselmeer vogels." Degradanten: „Daar waag ik me liever niet aan." Henny Lee, Sparta Nijkerk. Kampioen: „IJsselmeervogels of Spa kenburg. Vogels heeft zwaar geïnves teerd." Degradanten: „Ik gok niet. Ik wil niemand tekortdoen." Berry Smit, Volendam. Kampioen: „Spakenburg. Al starten ze natuurlijk slecht in de competitie (van middag tegen Volendam)." Degradan ten: „Jodan Boys en SDC Putten. Roy Wesseling, IJsselmeervogels. Kampioen: „Spakenburg is meer favo riet dan wij." Degradanten: „Volendam en een andere club." Anand Jagdewsing, Zwaluwen'30. Kampioen: „Spakenburg, Sparta Nij kerk en de Vogels zijn voor mij de favo rieten." Degradanten: „Deze klasse is nieuw voor mij. Ik reken Zwaluwen er in elk geval niet bij." Advertentie In In mei 2008 ging er met de opening van hun Librije's Hotel voor het succesvolle horeca-echtpaar Boer een droom in vervulling, alle zaken van het Librije-concern wordt gewerkt met één en hetzelfde afrekensysteem: Settler Unitouch. Daniël Meijers is als controller verantwoordelijk voor het reilen en zeilen als het gaat om voorraad, overzicht en administratie. Voor hem is het systeem een geweldige uitkomst gebleken. We waren voor sommige dingen met dit systeem een soort proefkonijn. Het is niet alledaags om ook een winkel op het systeem aan te sluiten. We hebben het echter met de deskundige hulp van Staf Biesbroeck van Biesbroeck Automation uit Hulst en ook Ronald Haverkort van dealer NKC Zwolle keurig voor elkaar gekregen. Nu draait het bijna allemaal naar wens en is de centrale controle erg handig!" In het hotel, de restaurants en de winkel wordt gewerkt met touchscreens, handheids, printers en het BackOffice-programma. Het is prachtig om op deze manier van alle ondernemingen die het concern heeft het volledige overzicht te hebben. Een druk op de knop en het rolt er allemaal uit. Zeker ook voor de hotelwereld is dit systeem een uitkomst en een verademing. Voor zover ik het kan beoordelen is het voor ons waterdicht tot nu toe. Nooit problemen ermee gehad, nooit storingen. Dat is natuurlijk wel zo prettig. Het personeel werkt er allemaal zonder probleem mee en heeft het zo onder de knie." Door het werken met het Settler Unitouch afrekensysteem is volgens de controller de efficiëntie binnen het bedrijf gestegen. Alles kan veel sneller worden afgehandeld, klanten krijgen wat ze bestellen en het is overzichtelijk. Time is money in deze business en dan is het prettig om met een snel en eenvoudig systeem te kunnen werken." In het hotel zijn de beide 'huisbewaarders Johan Visser en Milena van Bemmel eveneens zeer te spreken over het systeem. Je kunt er op een snelle en adequate manier de klant mee bedienen en rekening houden met diens specifieke wensen. Alles is in te voeren, het overzicht wat er in de zaak gebeurt is daarnaast ook zeer prettig", aldus Milena. Meijers is zo tevreden over het werken met dit Settler systeem, dat hij ondernemers die zoekende zijn naar een dergelijk product, Settler Unitouch ook aanraadt. Voor ons werkt het uitstekend en ik ben dan ook enthousiast naar anderen toe. Als iets goed is, dan mag dat ook worden gezegd."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44