/TXAutoTeam Waar kunnen Opel-rijders nu het beste terecht? voel je v r i j officieel Opel Dealer Goes Vlissingen Krabbendijke Bergen op Zoom Roosendaal Steenbergen 1. Wie is de officiële Opel Dealer? De AutoTeam-vestigingen in Zuidwest-Nederland zijn door Opel Nederland als enige officiële Opel Dealer aangesteld. De kans is dan ook heel groot dat uw gebruikte of nieuwe Opel destijds door ons nieuw werd afgeleverd. Elke Opel beschouwen wij dan ook een beetje als "onze" Opel. Wij willen alle Opel-rijders bedanken voor hun vertrouwen en laten weten dat wij in de toekomst altijd voor hen klaar zullen staan. 2. Waarom roepen we dit nu opeens? Een gebruikte Opel en zijn chauffeur zijn het beste af bij hun officiële dealer. Wij kennen de hartslag van elke Opel, weten exact waar hij ooit vandaan kwam en maken hem indien nodig weer helemaal vitaal. Dat is onze passie voor Opel: dat zit in onze genen. Dit scheelt tijd, geld en resulteert in meer mobiel plezier. 3. Wat mag u van ons verwachten? AutoTeam is de afgelopen jaren flink gegroeid. Niet omdat wij "groot" willen zijn. Integendeel, wij willen juist overal dicht naast onze klanten staan. En als u bij ons een nieuwe of gebruikte Opel aanschaft, krijgt u er een gedreven en professionele organisatie gratis bij, ook op de lange termijn. Wij kiezen niet voor snel gewin, maar voor een duurzame relatie en dat is altijd in uw voordeel. Een organisatie met een gezicht, met mensen die het Opel-bloed in hun aderen voelen stromen en die u graag helpen. Onze dienst- en hulpverlening kan ons nooit te ver gaan. Daarbij zijn wij in Zuidwest-Nederland altijd dicht in de buurt! 4. Een Opel kopen? Onze verkopers kennen alle ins en outs en adviseren u deskundig en oprecht. Zij helpen u graag de juiste keuze te maken, waardoor u bent verzekerd van jarenlang plezier van uw Opel. Alleen in onze showrooms vindt u dan ook alle nieuwe Opel-modellen in diverse uitvoeringen en kleuren. Er staan altijd speciale Opel- actiemodellen en een proefrit is snel geregeld. Ook kunt u kiezen uit een voorraad van maar liefst meer dan 400 gebruikte Opeis: nergens anders vindt u een vergelijkbaar aanbod! Wat u ook zoekt, wij hebben uw droom-Opel staan. Als officiële Opel Dealer bieden wij u als enige de Opel G2 Garantie. Elke Opel G2-Occasion heeft bij ons een uitgebreide G2-Kwaliteitscheck ondergaan. Op een groot aantal essentiële onderdelen zijn de auto's goedgekeurd door onze vakspecialisten. Met een Opel G2 koopt u daarom de zekerheid van een betrouwbare occasion. In elke leeftijdsklasse! Voel je vrij bij AutoTeam: 1. Exclusieve Officiële Opel Dealer 2. Uw mobiliteit altijd verzekerd 3. Professionele organisatie 4. Grootste assortiment occasions 5. Exclusieve Opel G2 Garantie 6. Eerlijk advies, eerlijke prijzen 7. Gecertificeerde Opel-monteurs 8. Passie voor uw Opel 5. Goede inruilprijzen? Wij kennen de lokale en regionale markt als geen ander en weten wat uw Opel waard is. Die reële waarde bieden wij u graag bij de inruil van uw Opel. Als officiële Opel Dealer helpen wij u graag bij een weloverwogen en verstandige aanschaf. Bij de aankoopvan een andere auto spelen verschillende factoren een rol. De inruilprijs is daar één van. Handel nooit te snel en geloof niet in mooie beloftes, maar kies voor transparantie. Wij hanteren eerlijke vraagprijzen en eerlijke inruilprijzen, zodat u altijd een goede deal maakt. 6. De beste werkplaats? De kennis van onze officiële Opel-monteurs wordt door Opel Nederland constant getoetst. Regelmatig ontvangen zij bijscholing naar aanleiding van nieuwe Opel-modellen en technische ontwikkelingen. Wist u dat enkele monteurs al meer dan 30 jaar bij ons werkzaam zijn? Absolute toppers en liefhebbers van Opel dus! Naast het reguliere onderhoud kunt u bij ons uitstekend terecht voor APK en Aircoservice. Naast het werken met originele Opel-onderdelen hanteren wij zeer transparante prijzen voor onze werkzaamheden. En door onze kennis van alle Opeis kunnen wij uw auto sneller en beter repareren; op termijn scheelt dat veel geld. 7. Kennismaken? Wij vonden het belangrijk om u te vertellen waar wij voor staan. Als uw officiële Opel Dealer nodigen wij u bij deze graag uit om eens zonder enige verplichting bij ons langs te komen. Wellicht kunnen wij geheel vrijblijvend een gratis controle van uw Opel uitvoeren? Maar ook als dat niet nodig is, bent u bij ons -net als iedereen- van harte welkom. De komende week staan alle modellen klaar voor een vrijblijvende kennismaking. Loop eens binnen voor een praatje over het prachtige merk Opel! 8. Iets gewonnen? Misschien hebt u onze magneetstickers met een unieke code al in de winkelstraten ontdekt? Blijf naar ze uitkijken Als u een exemplaar vindt, ga dan naar AutoTeam.nl (of naar een van onze showrooms) en ontdek of u een winnaar bent. Iedereen die een magneetsticker heeft, maakt namelijk kans op 1 van de 3 weekendjes weg met een Opel naar keuzeWij kijken uit naar uw komst autoteam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 18