Dietvorst Te Braake banen PARTTIME VERKOOPSTERS secretarieel medewerker beleidsmedewerker personeel bel eidsmedewerker financieel gemeente Tholen openbaar onderwijs Elkaar uitdagen C LEARWATER GROUP JobTrack.nl secretaresse (m/v fulltime) DIS THAT "Seks?Zwanger worden? Ervaar zelf de chemie van Clearwater Group Hoofd Werktuigkundigen Hyundai v.d. Vliet is een toonaangevende merkdealer in Midden-Zeeland. Door de toe nemende werkzaamheden zijn wij momenteel op zoek naar LIEFST MET APK ERVARING www.iorgstroom.nl Medewerker Servicedesk Voor onze winkels in dames- en herenmode, woondecoratie en gifts in Middelburg en Zoutelande zijn wij dringend op zoek naar Leeftijd vanaf 18 jaar. Goede verdienste en mogelijkheid om per direct aan de slag te gaan in een gezellig team. Stuur een sollicitatie per brief naar Dis That, Langstraat 11-13, 4374 AN Zoutelande, of per e-mail naar michel@disandthat.nl De gemeente Tholen is voornemens om per 1 januari 2009 het bestuur van de openbare basisscholen in Tholen over te dragen aan een nieuw op te richten Stichting voor Openbaar Basisonderwijs. Deze telt 8 scholen met in totaal ca. 1.100 leerlingen. Iedere kern van de gemeente Tholen heeft een openbare school. Over de oprichting van de nieuwe stichting zal in november 2008 ik definitief worden besloten. Voor het stafbureau van de nieuwe stichting ■k worden kandidaten gezocht voor de volgende functies: (0,5 fte) Salaris max. 2.216 bij een fulltime dienstverband (0,7 fte) Salaris max.€ 3.597 bij een fulltime dienstverband (0,7 fte) Salaris max. 3.597 bij een fulltime dienstverband Uitgebreide informatie over deze vacatures kun je vinden op www.tholen.nl. Heb je interesse in één van deze vacatures? "Stuur dan je sollicitatiebrief met cv voor 16 september 2008 naar Gemeente Tholen, mevrouw J.M.F. van Grinsven, s Postbus 51, 4690 AB Tholen of mail naar avg@tholen.nl. I Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Elke vrouw beslist over haar lichaam. Toch Helaas nog lang niet altijd. Door onwetendheid, taboes of dwang kunnen vrouwen niet zelf beslissen over eigen lichaam. MYBODY helpt met seksuele voorlichting in ontwikkelingslanden. Ga naar www.mybody.nl en kijk wat JIJ kunt doen. Nada van Nie, presentatrice MY LIFE MY CHOKE IpÉY (gratis advertentie) Wilt u ook een betere samenleving? Word dan Vriend van het Oranje Fonds. Het Oranje Fonds steunt projecten die de betrokkenheid in de samenleving bevorderen. www.oranjefonds.nl/vrienden 0900 44 88 448 (lokaal tarief) Laat Nederland van zijn beste kant zien. Word nu Vriend van het Oranje Fonds De Clearwater Group is een jonge dynamische rederij met 7 moderne tankers in de vaart. Wij vervoeren voor vrijwel alle bekende chemie concerns een grote verschei denheid aan chemicaliën, oliën en producten. Dit jaar is ons nieuwste schip, MT Coolwater, in de vaart gegaan. De ver wachting is dat de vloot in 2010 uitgebreid is naar een vloot van 10 schepen. Met onze schepen bedienen wij het gehele gebied van Noord-West Europa. Naast onze vloot van chemicaliën- tankers beschikt de Clearwater Group over een bunkerschip en een productentanker. De pro ductentanker, MT Clearwater, laadt gemiddeld eens per week in Tees (UK) en lost het product in Rozenburg. Vanwege de groei van onze vloot zijn wij op zoek naar: (7 weken op 7 weken af) Binnen de vloot van de Clearwater Group bestaan er, afhankelijk van je ervaring en interesse, verschillende mogelijkheden. Voor enkele schepen zijn wij op zoek naar een ervaren Hoofd Werktuigkundige, die als enige machinist aan boord volledig zelfstandig zijn taken kan uitvoeren. Op de nieuwste sche pen van de Clearwater Group geeft de HWTK leiding aan meerdere medewerkers in de machinekamer. Een zelfstandig onderhouds- en reparatie technicus die efficiënt de klachten oplost geniet de voorkeur. Hij is van harte welkom In ons Hyundai-team. Voor meer informatie: dhr. A. P. v. d. Vliet Klein Frankrijk 23 4461 ZN Goes Tel. 0113-22 87 51 advocaten 56 I Zaterdag 6 september 2008 PZC Kijk ook op Wij zoeken voor ons kantoor een - opleiding HAVO/VWO - zelfstandig kunnen werken - goede typevaardigheid - kennis van Word en Excel Reacties met curriculum vitae graag binnen tien dagen zenden/mallen aan: Meer informatie? www.clearwatergroup.nl Heb je nog geen ervaring als WTK aan boord van een tanker, dan is dit geen probleem! De cursus voor het vervoeren van chemicaliën en olie wordt door de Clearwater Group aan geboden. Wij bieden een interessante en afwisselende functie bij een groeiende rederij met uitsteken de arbeidsvoorwaarden volgens de bedrijfs- CAO met aantrekkelijke salarissen en een 13e maand. Daarnaast kennen wij een zeer aan trekkelijk vaar-verlofsysteem van 7 weken op en 7 weken af. Op enkele schepen bestaat de mogelijkheid voor 4 weken op en 4 weken af. Clearwater Group Postbus 361 2950 AJ Alblasserdam t: +31(0)78 6410440 f: +31(0)78 6413891 Voor de afdeling informatisering en automatisering. Voor 36 uur per week. Kijk voor meer informatie op www.zorgstroom.nl of bel met de afdeling HRM, tel. 0118 - 684 000. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Dietvorst Te Braake advocaten Postbus 380 4460 AT Goes Tel.: 0113-212002 e-mail: info@dietvorstentebraake.nl Zorgstroom zoekt een Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je sturen naar: Clearwater Group, t.a.v. Leonie Waardeloo. Mailen mag ook: leonie@clearwatergroup.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 146