van der/ V PEIJIi Techniek Banen Q JobTrack.nl SANITAIR ADVISEUR □ei> MONTEUR ■Tl/' LAADSCHOPCHAUFFEUR M/V TECHNISCH INSPECTIE MEDEWERKER Scheldemond College 36 I Zaterdag 6 september 2008 PZC Kijk ook op Plieger zoekt voor haar toonzaal in Goes een ervaren FULLTIME De functie In een inspirerende omgeving adviseer je klanten ten aanzien van de badkamerinrichting, tegels en verwarming met als doel de plaatsing van een order. Binnen een hecht team werk je di rect onder de vestigingsleider. De belangrijkste taken - Geven van adviezen aan klanten - Opstellen en uitbrengen van offertes - Maken van ontwerptekeningen met behulp van een digitaal tekenprogramma - Begeleiden en mede coördineren van projecten - Beheren en archiveren van offertes, werktekeningen en documentatiemateriaal - Dragen van verantwoordelijkheid voor de inrichting van de showroom Wij vragen - Opleiding op MBO - niveau - Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie - Kennis van de producten - Ervaring met Windows, Word en Excel - Iemand die woonachtig is in de regio Wij bieden - Een zelfstandige en afwisselende functie met volop ruimte voor eigen initiatief - De mogelijkheid een herkenbare bijdrage te leveren aan het resultaat van een onderneming met een uitstekende reputatie in de markt - Doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf - Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en cursussen Openingstijden toonzaal Dinsdag t/m vrijdag 9.00 - 17.00 uur, donderdag koopavond: 18.00 - 21.00 uur, zaterdag: 10.00 - 15.00 uur Werktijden volgens vastgesteld rooster Solliciteren: Reageer dan binnen veertien dagen, alléén via e-mail naar personeelszaken@plieger.nl o.v.v. sanitair adviseur Goes. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer P. Haze, vestigingsleider, telefoonnummer: 0113 - 24 64 64. Alléén kandidaten die voldoen aan de door ons gestelde eisen krijgen een persoonlijke reactie. Plieger B.V. is een lande lijke groothandel in sanitair, verwarming, elektra en installatiemateriaal, waar 900 medewerkers werkzaam zijn. Het centrale magazijn en hoofdkantoor zijn gevestigd in Zaltbommel. Daarnaast beschikt de Plieger groep over meer dan 40 filialen in Nederland en een eigen ex peditie. In 2002 is ThermoNoord toe gevoegd aan de Plieger groep. ThermoNoord is een technische groothandel ge specialiseerd in warmte- techniek, warmwatertechniek en klimaattechniek en beschikt over 6 filialen. De Plieger groep levert uit haar assortiment van meer dan 100.000 artikelen aan in stallateurs, loodgieterbedrij- ven en bouwmarkten. www.plieger.nl personeelszaken@plieger.nl Jlie^dc wuyi 6et OVET B.V. is een stuwadoors/cargadoorsbedrijf met ongeveer 100 werknemers en met over- en opslagterminals in Terneuzen en Vlissingen Voor onze terminal in Vlissingen zijn wij op zoek naar een Taakomschrijving Het met de laadschop, mobiele kraan en overige productiemiddelen verplaatsen van geloste en veredelde producten alsmede het beladen van vrachtauto's, binnenschepen en duwbakken en het "leegrijden" van scheepsruimen. Ook bewerkingsactiviteiten met de beschikbare installaties. De werkzaamheden worden in drieploegendienst verricht, inclusief een regelmatig terugkerende zondagdienst. De standplaats is Vlissingen, maar het kan voorkomen dat ook op diverse locaties in het Wester-Scheldegebied, werkzaamheden verricht moeten worden. De laadschopchauffeur ressorteert onder de dagelijkse leiding van de terminal waar men ingedeeld Is. Na opleiding tot laadschopchauffeur is de opleiding mobiele- en drijfkraanmachinist voorzien. Functie-eisen opleiding op MBO- niveau, hetgeen ook door ervaring kan zijn bereikt. gezien de aard van en locaties waar de werkzaamheden verricht worden, strekt nautische ervaring tot aanbeveling. alertheid op kwaliteit van en in het werk is een must. goed ontwikkelde competenties inzake communiceren en klantgericht handelen. Geïnteresseerden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie voor 26 september 2008 richten aan: Ovet B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 1200, 4530 GE TERNEUZEN. DCI Meettechniek B.V. voert Niet-Destructief Onderzoek en andere geavanceerde inspecties uit bij onder meer electriciteitscentrales, raffinaderijen en chemische industrieën. Het betreft specialistisch werk waarvoor je binnen ons bedrijf een vakopleiding volgt. Ter uitbreiding van ons team van specialisten zijn we op zoek naar een Werkzaamheden Het voorbereiden en uitvoeren van onderzoeken en inspecties bij onze klanten en het rapporteren van de resultaten hiervan. De onderzoeken worden zowel zelfstandig als in teamverband uitgevoerd en duren van 1 dag tot enkele weken. De locaties zijn wisselend, in binnen- en buitenland. Wat vragen wij Een technische opleiding op MBO of HBO niveau. Flexibiliteit, geen "9 tot 5" mentaliteit. Klantgerichte instelling. Zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken. Heb je je (technische) MBO of HBO opleiding afgerond of ben je toe aan een volgende stap in je loopbaan, dan willen we graag met je in contact komen. Ook voor mensen die nu bijvoorbeeld als procesoperator wer ken en op zoek zijn naar ander werk is dit een interessante functie. Wat kun je van ons verwachten Boeiend werk in een dynamisch, groeiend bedrijf. Een informele werksfeer met korte communicatielijnen. Een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Informatie Voor meer informatie over de functie kun je terecht bij de heer Soeteman, telefoonnummer 0113-344110. Op www.dci-meettechniek.nl vind je uitgebreide informatie over onze onderzoeksmethoden. Interesse? Stuur dan je sollicitatie naar DCI Meettechniek B.V. Veilingweg 4 4421 SM Kapelle onder vermelding van "sollicitatie" of per e-mail naar nijsse@dci-meettechniek.nl PEUL Group Van der Peijl Techniek is onderdeel van een technische groothandelsketen met in totaal 15 vestigingen in Zuidwest Nederland. De Van der Peijl Groep biedt werk aan ruim 300 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van ruim 225.000 kwaliteitsartikelen aangeboden op het gebied van o.a. aandrijftechniek, gereedschappen, automaterialen, truckoriderdelen, lastechniek, persoonlijke beschermingsmiddelen, reinigingstechniek, compressoren en service-werkplaatsen. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde m/v voor onze vestiging Van der Peijl Techniek te Goes. DE FUNCTIE Het zelfstandig oplossen van storingen aan machines en/of apparaten in onze werkplaats en e.v. op lokatie; Het zelfstandig repareren en onderhouden van machines en/of apparaten in onze werkplaats en e.v. op lokatie Het testen en verkoop gereed maken van machines en/of apparaten; Het uitvoeren van NEN 3140 keuringen U maakt deel uit van een enthousiast service team. Wil VRAGEN MBO Niveau 4 Electrotechniek Enige jaren ervaring met werktuigbouw Service gericht, flexibel inzetbaar, goede communicatieve vaardigheden Kennis van de engelse taal In bezit van een rijbewijs Bij voorkeur woonachtig in omgeving Goes. Wil BIEDEN Salarisindicatie op basis van CAO Technische Groothandel. Het betreft hier een fulltime functie en een werkweek van 38,75 uur. REAGEREN? Uw sollicitatiebrief met e.v. kunt u per e-mail versturen naar sollicitatie@techniek.nl t.a.v. Dhr. H. Jansen of per brief naar: Van der Peijl Groep, afd. Personeelszaken, Postbus 22, 4460 AA Goes technlak.nl acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld doe wat je zegt Het Scheldemond College te Vlissingen is een school voor VWO, HAVO, MAVO, VMBO (inclusief LWOO). Gezocht met onmiddellijke ingang: Docent Nederlands, bij voorkeur 1e graads, ca. 22 lesuren Docent Geschiedenis en Maatschappijleer, ie of 2e graads, ca. 19 lesuren U dient uw sollicitatiebrief voor 15 september 2008 te richten aan de directeur Onderwijs, de heer E.J.A. Fagg, bijvoorkeur via e-mail (e.j.a.fagg@scheldemondcollege.nl). Ook voor inlichtingen over deze vacatures kunt u met hem contact opnemen (0118-486894). Meer informatie over het Scheldemond College? Kijk op www.scheldemondcollege.nl. Scheldemond College, Weyevlietplein 7-13 4385 CH Vlissingen Postbus 69 4380 AB Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 124