Heb jij lef? [af/qO f lastek O Banen Gedragsdeskundige (g| JobTrack.nl afdelingshoofden in opleiding - fulltime medewerkers Verkoper Buitendienst M/V De Graaff fulltime/parttime en hulpkrachten www.zuidwester.orc PSYCHOLOOG ORTHOPEDAGOOG voor 33 uur per week Elektrotechniek 28 I Zaterdag 6 september 2008 PZC Kijk ook op Kom dan werken bij La Place. La Place is een van de meest succesvolle restaurantformules van Nederland. Gedurende de hele dag worden gerechten en dranken vers bereid en dat proefje! Binnenkort opent La Place in Morres Wonen in Hulst een fantastisch nieuw restaurant. Voor dit restaurant zijn wij op zoek naar - Je zorgt voor en werkt mee in de productie - Je runt je afdeling op commerciële wijze - Je bent verantwoordelijk voor het resultaat van jouw afdeling - Je zorgt voor tevreden en goed opgeleide medewerkers - Je zorgt voor tevreden gasten - Je maakt verkoopbevorderende productpresentaties - Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud en de hygiëne van jouw afdeling - Je hebt een relevante opleiding op MBO niveau 3 of hoger afgerond - Wij bieden je een interne managementopleiding gecombineerd met een training on the job Je houdt van koken Je hebt oog voor service en kwaliteit Je hebt een gastgerichte houding Je weet van aanpakken Je vindt het leuk om in een team te werken Je bent in staat zelfstandig te werken Fulltime en parttime medewerkers bieden wij een erkende opleiding op MBO-niveau aan Je bent op koopavond en in de weekenden beschikbaar Mail je sollicitatiebrief en CV naar michel.van.der.ley@vd.nl of schrijf naar La Place t.a.v. Michel van der Ley Europalaan 30, 3526 KS Utrecht Kijk voor al onze vacatures en meer informatie op laplace.nl ;Anotker beautiful day foe welding b 0 Lastek Nederland B. V. is de Nederlandse verkoop maatschappij van een Europese producent van lasapparatuur en lastoevoegmaterialen en staat al ruim 40 jaar bekend om zijn hoogwaardige lasma- terialen en duurzame lasapparatuur. In een goed ingewerkt rayon zijn wij in de regio Zeeland/ West- Brabant op zoek naar een gemotiveerde en enthousiaste □e uitdaging: - Na een gedegen opleiding werk je zelfstandig in een beschermd rayon. - Je doet gericht acquisitie bij bedrijven in de bouw, het grondverzet en de industrie. - Je onderhoudt de bestaande relaties. - Je geeft informatie en advies en demonstreert de producten aan prospects en klanten. Tevens fungeer je als vraagbaak en begeleid de klanten bij lastechnische vraagstukken - Vanuit de hoofdvestiging te Lexmond wordt je ondersteund door een professionele binnendienst. - Je werkt vanuit huis, maakt je eigen planning en houdt zelfstandig je admistratie bij. Jouw profiel: - MBO-niveau door opleiding of ervaring. - Geboren verkooptalent met een gevoel voor de behoeften van de klant. - Beschikking over lasvaardigheid of bereid dit aan te leren. - Zelfstandig kunnen werken en gemakkelijk contacten kunnen leggen. - In het bezit van geldig rijbewijs B. Lastek biedt: - Een uitdagende verkoopfunctie met een assortiment hoogwaardige producten. - Een professionele werkomgeving met promotiekansen. - Een aantrekkelijk salaris, auto van de zaak en GSM. Interesse Mail je gegevens naar: tinus.dekreij@lastek.nl of stuur je sollicitatiebrief per post naar Lastek Nederland B.V. Postbus 4 4128 ZV Lexmond Tel. 0347 - 341560 Stichting Zuidwester biecir ondersteuning aan ruim 1000 mensen met een verstandelijke beperking in Zuid-Holland. Zeeland en West-Brabant. Wij werken op verschillende locaties, waaronder Middelhamis. Spijkenisse, Rotterdam, Breda en Goes. Gebaseerd op de wensen van de individuele biedt Zuidwester gevarieerde en ondersteunings arrangementen op het gebied wonen, dagbesteding, werken, vrijetijdsbesteding, consultatie en behandeling, thuisondersteuning, weekend-en vakantie-opvang en naschoolse opvang. Onze doelstelling is het vergroten van het persoonlijk weizijn van mens met een verstandelijke beperking er. op jongeren met sociale en gedragsproblematiek. Zuidwester is lid van Zorgcoöj tatie Nederland. Deze coöperatie is een landelijk samenwerkings verband van z en sterke regionale uitstraling e t de leden bij 'bedrijfsvoering ét kwaliteitsverbetering en innovatie van diensten. Samen maakt sterk. Samen werken we voor betere zorg." zorgcoöperatie rtederianc) Voor Zuidwester, regio Midden te Middelhamis (wat goed bereikbaar is en dichterbij dan je denkt. Of je nu vanuit Rotterdam, Breda of Goes komt, binnen 45 minuten sta je zonder fileleed in het centrum) zijn wij op zoek naar een Als orthopedagoog/psycholoog maak je deel uit van de behandeldienst. Je adviseert vanuitje specifieke deskundigheid cliënten, het management en medewerkers binnen de woningen en dagbesteding met betrekking tot de begeleiding en behandeling. Vanuit een multidisciplinaire aanpak komt mede op basis van je bevindingen en professionele inbreng het zorgplan tot stand. Dit zorgplan dient als basis voor de begeleiding en behandeling van de cliënt. Daarnaast lever je een bijdrage aan de ontwikkeling van zorgverlening binnen Zuidwester. We verwachten datje minimaal in het bezit bent van een afgeronde relevante universitaire opleiding en van een basisaantekening psychodiagnostiek van het NIP/NVO. De functie vraagt een grote mate van zelfstandigheid en het vermogen om analyses en diagnostische gegevens om te zetten in praktische adviezen. Je hebt bij voorkeur relevante werkervaring in een soortgelijke functie. Uiteraard beschik je over uitstekende communicatieve vaardigheden, ben je integer, klantgericht, kun je in team verband werken en beschik je over aansturend vermogen. De functie is ingedeeld in FWG 65 (max €4631). Voor nadere informatie kun je contact opnemen met: Judith de Bruijn, leidinggevende behandeldienst, telefoon 0187- 898815. De sollicitatie kun je binnen 14 dagen sturen naar: Zuidwester, t.a.v. de afdeling PO&O, postbus 16, 3240 AA Middelhamis. De Graaff Elektrotechniek verzorgt in samenwerking met DeltaRent allerlei elektrotechnische werkzaamheden voor de industrie, infra, bouw en particulieren. Een enthousiast team van 25 medewerkers zorgt ervoor dat klanten met plezier zaken met ons doen. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar; - Elektromonteurs Leerling elektromonteurs Deze werkzaamheden bestaan uit het (leren) uitvoeren van elektrotechnisch montage- en installatiewerk. - Technische medewerkers De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit montage, demontage en onderhoud van tijdelijke elektrische installaties ten behoeve van de industrie. - Zaterdaghulpen Van 8.00 tot 12.00 uur worden op zaterdagmorgen diverse lichte elektrotechnische en diverse overige werkzaamheden uitgevoerd. Mensen met een flexibele instelling, géén 9 tot 5 mentaliteit en die graag in teamverband werken, nodigen wij uit om contact met ons op te nemen. Wat wij bieden is een prettige werksfeer, een salaris conform de daarvoor geldende CAO, scholingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatiebrieven kunnen zowel via e-mail als schriftelijk binnen 2 weken gestuurd worden t.n.v. Dhr. J. de Graaff. De Graaff Elektrotechniek B.V. Boezemweg 6 3255 MC Oude Tonge e- mail: info@deltarent.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 114