Dé aannemer voor al uw staalconstructies De Badmeesters: HANSE STAALBOUW B V. infotorial - jj. Grote kans dat u Hanse Staalbouw kent. Wellicht passeert u dagelijks of bevindt u zich zelfs in een van de gebouwen die door dé aannemer voor al uw staalconstructies uit Nieuwerkerk zijn gerealiseerd. Al ruim honderd jaar is Hanse Staalbouw een begrip in Zuidwest-Nederland. Wat in 1907 begon met een smederij in Sir- jansland is in 2008 uitgegroeid tot een specialist in het vervaardigen van staal constructies die hun toepassing vinden in de bouw, maar ook daarbuiten. Sinds 1997 is het bedrijf gehuisvest op het Be drijventerrein Nieuwerkerk. Hoofdaannemer "Naast staalconstructies zijn wij gespecia liseerd in dak- en gevelbekleding. Dat leidt steeds vaker tot opdrachten voor de levering van complete gebouwen. Veelal bestaan die uit een loods of bedrijfshal al dan niet gecombineerd met een kantoor, maar ook in andere vormen van utiliteits bouw en woningbouw hebben wij in middels onze sporen verdiend", licht commercieel directeur Adri van der Maas toe. "Die tendens is het tegenovergestelde van die van een jaar of tien geleden. Toen tra den wij nog nagenoeg uitsluitend op als onderaannemer in plaats van als hoofd aannemer. Het werken in bouwteamver- band heeft voor alle partners voordelen. De opdrachtgever heeft één aanspreek punt en de teamleden kunnen hun werk zaamheden zodanig met elkaar afstemmen dat de bouw zonder oponthoud verloopt en de continuïteit van het project gewaar borgd blijft. Vanzelfsprekend voeren wij ook nog steeds allerlei deelprojecten uit voor bouwkundige aannemers." In eigen huis Alle staalconstructies worden in de eigen productiehal vervaardigd. Om aan de steeds toenemende vraag te kunnen blij ven voldoen, zijn recent een volledig ge automatiseerde pons-knipstraat en een boor-zaagstraat aangeschaft. Daarmee zijn maatvoeringfouten uitge sloten en wordt op de millimeter nauw keurig werk geleverd. "Ons werk is bijna altijd maatwerk", vertelt technisch direc teur Willem de Jonge. "Dat kunnen wij snel en foutloos leveren, mede doordat Ons werk is bijna altijd maatwerk. wij werken met StruCad, het speciaal voor de staalbouw ontwikkelde automati seringssysteem. Maar wij hebben meer disciplines in huis. Met onze machines voor knippen, zetten en assembleren van plaatmateriaal leveren wij als een van de weinigen in de regio de meest uiteenlopende vormen die vervol gens samengesteld kunnen worden tot een specifiek product. In onze spuitafde- ling voorzien wij dat van elke gewenste coating en kleur. Ook thermisch verzinken en poeder- coaten behoren vanzelfsprekend tot de mogelijkheden. Het transport van onze producten ten slotte, verzorgen wij even- Foto: Willem Mieras eens met onze eigen auto's." Betrouwbare partner Hanse Staalbouw werkt volgens VCA**. Dat staat voor veiligheid, kwaliteit en be trouwbaarheid. Kortom, voor een partner waarmee elke opdrachtgever blindelings in zee kan gaan! Een frisse duik nemen op het moment dat u dat wilt en met de mensen om u heen die u zelf uitkiest, behoeft niet langer een droom te zijn. Voor De Badmeesters is geen enkele tuin of binnenruimte te klein of te groot om daar het zwembad van uw dromen te realiseren. Al ruim 20 jaar is het bedrijf uit Burgh- Haamstede een van de meest flexibele en veelzijdige specialisten op het gebied van binnen- en buitenzwembaden, zwem badinstallaties, sauna's, infrarood cabines, whirlpools en spabaden. Doordat De Badmeesters grote waarde hechten aan kwaliteit en perfectie, is elk project voor hen steeds weer een unieke uitdaging om het gewenste maatwerk te leveren. Eindeloos "De keuze aan zwembaden is enorm, het gebeurt dan ook zelden dat wij twee identieke baden aanleggen", vertelt eige naar Willem den Baars. "Als allround le verancier kunnen wij totale opdrachten uitvoeren: vanaf het ontwerp en de aan vraag van de bouwvergunning, de bouw van het houten, polyester, staalwand op zet- of bouwkundige foliebad tot en met de aanleg van de tuin. Daarnaast renover en wij bestaande zwembaden. Bij elke opdracht staan de wensen van de op drachtgever vanzelfsprekend voorop. De Badmeesters zijn niet voor niets gespecia liseerd in badplezier!" Onderhoud De service van De Badmeesters houdt niet op na de aanleg. Een zwembad vraagt om onderhoud. Speciaal daartoe heeft Willem den Baars in eigen huis 'poolboys' opgeleid die het onderhoud van zwemba den verzorgen, zowel in Nederland als daarbuiten. "Onze service gaat erg ver. De opdrachtgever kan kiezen uit een drietal onderhoudscontracten. Die varië ren van het schoonmaken van het bad aan het begin en het eind van het seizoen tot het elke week in topconditie houden van het zwemparadijs. Daarnaast verzorgen wij workshops waterbehandeling waarin onze opdrachtgevers een gedegen uideg krijgen van de geïnstalleerde componen ten, opdat ook de 'klant op verre afstand' gebruik kan maken van onze onderhoudsservi- Badplezier in eigen tuin. ce. Aan de hand van het fotoarchief van het betreffende project kunnen wij hem zelfs telefonisch instructies geven." Weldaad voor lichaam en geest Het leisure assortiment van De Badmees ters is allesomvattend. Het bestaat naast zwembaden uit traditionele sauna's en in frarood cabines die directe warmte geven die tot diep in het lichaam doordringt. Ook combinaties van een sauna en infra rood cabine zijn mogelijk. Tevens is het Foto: De Badmeesters bedrijf gespecialiseerd in trendsettende whirlpools en stoomcabines. Met deze weldaad voor lichaam en geest kan de ge bruiker in zijn eigen omgeving volledig ontspannen op het door hem gekozen moment. Hanse Staalbouw B.V. De Weel 13,4306 NV Nieuwerkerk T 0111 64 13 33 F 0111 64 33 35 E info@hansestaalbouw.nl i www.hansestaalbouw.nl Openingstijden showroom Maandag t/m vrijdag van 09.00-12.00 u. en van 13.00-17.00 u. Van 15 april tot 15 september op zaterdag van 10.00-16.00 u. Daarbuiten op telefonische afspraak De Roterij 4, Postbus 47, 4328 ZG Burgh-Haamstede T0111 65 1056 F0111 65 08 94 E info@debadmeesters.com i www.debadmeesters.com de badmeesters

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 96