mes §V Familieberichten Colofon Familieberichten 24 Woensdag 3 september 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon Hoe ik was, toen ik alles nog kon. Groot is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, mijn lieve vader en mijn schoonzoon Frederikus Gerardus Coopman Fred l 3 maart 1949 f 1 september 2008 Ina Coopman-Potter Daphne W. Potter-Nieuwdorp Correspondentieadres: Buitenhovelaan 201 4337 HL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en schriftelijk condoleren op donderdag 4 september van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrie weg 20, 4382 NA te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 5 septem ber om 1 1.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, worden verzocht deze advertentie als zödanigle beschouwen. 1948 3 september 2008 Piet Buijs Nell Buijs-Vader 60 jaar getrouwd We vieren deze bijzondere dag in familiekring Will, Salva, Anke, Bas, Sylvie, Arnt, Jordi, Wendy, Evy Lieve papa Wat zal ik je missen I Je wou nog zoveel met me doen De tijd daarvoor heb je niet meer gekregen Maar het is goed zo. Je hebt je rust gevonden Doe de groetjes daarboven en maak het niet te gek Tot ooit. Een hele dikke kus van mij, Daphne Lieve Fred, Onze relatie was kort maar zeer krachtig Hans, Jellie, Liesbeth, Petra en Ronald Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeitevol leven, door de Heere van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer geliefde, zorgzame vader en mee levende, lieve opa Johannes de Bat in de leeftijd van 76 jaar. Dit verlies valt ons zeer zwaar. Kruiningen: M. de Bat-van Burg Kruiningen: Jozien Overbeeke-de Bat Leen Overbeeke Kruiningen: Wim de Bat Henriëtte de Bat-van Maelsaeke Marilène Anne-Linde 1 september 2008 Rijksweg 73 4416 BB Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 5 september om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Heden heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze broer, zwager en oom Johannes de Bat We wensen onze schoonzuster en kinderen veel kracht en sterkte toe. Kloetinge: A. van Koeveringe-de Bat L.M. van Koeveringe Kruiningen: J. Sinke-de Bat (in herinnering Sinke (in herinnering Yerseke: L. van den Berge-de Bat (in herinnering) M. van den Berge (in herinnering) Yerseke: M. de Keijzer-de Bat P. de Keijzer (in herinnering) Yerseke: M. de Bat Neven en nichten Groot is ons verdriet, omdat onze dierbare vriend, Fred Coopman plotseling is overleden. We zullen zijn aanwezigheid en humor erg missen! Ina, Daphne en oma, we bidden voor jullie om kracht, en we willen ervoor jullie zijn! René, Cobi, Patrick, Marjolein, Mariska Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Elizabeth Knuijt-van den Broeke Sinds 1 juni 1994 weduwe van Kornelis Knuijt in de leeftijd van 88 jaar. Suus en Gilles t Mimi en Jaap Dina en Do f Leen en Cora Corrie en Michiel Lies en ]ames (aap Kees en Magda Klein- en achterkleinkinderen 4339 AH Nieuw en Sint loosland, 2 september 2008 Walravenstraat 12 De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 5 september om 13.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd maar toch dankbaar voor de vele mooie, soms moeizame jaren, geven wij u kennis dat wij toch nog plotseling veel te vroeg afscheid moesten nemen van onze bezorgde moeder en oma Jakomina Kaland-Huibregtse Sinds 1 augustus 2000 weduwe van Jan Kaland 20 mei 1938 f31 augustus 2008 Westkapelle: Jaap en Marleen jari Adrie 4361 AX Westkapelle d'Arke 12 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 5 september om 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Vertrek van het Jeugdgebouw om 12,00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Lieve Oma Ook al was het voor jou vaak heel moeilijk om er te zijn Ik ga je heel erg missen. Hou van jou, Jari Verdrietig, namen wij kennis van het plotseling overlijden van mijn zus, onze schoon zus en tante Jakomina Kaland-Huibregtse We wensen Jaap, Marleen en Jari en Adrie veel sterkte toe. N. Lievense-Huibregtse (in herinnering) K. Lievense en L. Minderhoud Simon Adriaan, Petra, Rowin en Quinty J.D. Lievense- Huibregtse Lievense Siem-Jan, Mayke en Tijmen Sander Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jacob Johannis van de Velde Jaap echtgenoot van Wilhelmina de Visser in de leeftijd van 80 jaar. Breskens: W. van de Velde-de Visser Els en Ronald Corijn-van de Velde Sandra en Erik Esther en Wim Bram en Lydia van de Velde-Risseeuw Jaimy Nicky 4511 XT Breskens, 2 september 2008 Admiraal de Ruyterlaan 7 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mor tuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 4 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidssamenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 5 september om 16.00 uur in cre matorium "Terneuzen"Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter R. Laterveer en de medewerkers van de Thuiszorg voor hun liefdevolle zorgen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mijn grote broer Jaap van de Velde is 2 september uit zijn lijden verlost. Nooit meer over postzegels praten of lachen om je sterke verhalen. "Japio, jij was de beste Wij wensen Mien, Els en Ronald, Bram en Lydia en de kleinkinderen veel sterkte toe. Bram en Jeanette Voor meer familieberichten zie pagina 32 i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68