Dagbladbezorger Familieberichten TrfilSllF PZC kj m i IS i ISSflBHKioH -*— WCJX - r-%' ^St. Philipsland Sint Maartensdijk, 32 I Woensdag 3 september 2008 P2C Een vechter, zoals wij van je gewend waren tot op het laatste moment. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en dat bepaalde in alles je gezicht. Intens verdrietig hebben wij nu afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa Jan Kuiper echtgenoot van Rinie Kuiper-Koole Vlissingen, 12 juli 1936 t Vlissingen, 2 september 2008 Rinie Kuiper-Koole Ron en Christel Michael Kevin Martin in liefdevolle herinnering) Vredehoflaan 334,4382 CJ Vlissingen fan is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voor zorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen vrijdag 5 september van 13.45 uur tot 14.15 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, gehouden worden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we om het heengaan van onze lieve broer, zwager, oom en neef Jan Kuiper Het zal stil zijn zonder hem in onze familiekring. Middelburg: Hans (in herinnering) en Annemagreet Middelburg: Gita en Marco Dennis Delft: Guido en Bas Middelburg: Jeanette Leiden: Remco en Nadine Amsterdam: Olaf en Theresa Oost-Souburg: Ruud en Emmy Vlissingen: oom Jos en tante Corrie Rutgers Middelburg, 2 september 2008 Verdrietig vernamen wij het overlijden van onze lieve, altijd behulpzame zwager en oom Jan Kuiper Jan Koole Sjennie Koole-Kramer Daan van de Vijver (in herinnering) Lenie van de Vijver-Koole ]o Koole Els Koole-van de Sande Jan Groenleer Gré Groenleer-Koole Louis de Quelerij Francine de Quelerij-Koole Neven en nichten Na een ernstige ziekte is overleden de vader van onze schoonzoon en zwager Ron, dochter Christel en opa van Michael en Kevin, de heer Jan Kuiper Wij wensen Rini en de kinderen veel sterkte. Cees en Coby Potter Henk en Marie-José Bijl Ernst-Jan en Sylvia de Wolff en de kinderen Heden hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Jan Wagenaar één van de oprichters van voetbalvereniging FC Dauwen- daele in Middelburg. Gedurende vele jaren heeft hij met veel inzet de vereniging gediend. Wij denken met waardering aan Jan terug. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van FC Dauwendaele Middelburg Enige en algemene kennisgeving Langs deze weg stellen wij u ervan in kennis dat na een kortstondige ziekte op maandag 1 september is overleden onze neef Marinus Anton Hoogesteger Middelburg 17 juli 1924 Middelburg 1 september 2008 Graag willen wij het personeel van zorgcentrum St.Willibrord bedanken voor de goede verzorging van onze neef. Uit aller naam, N. J.Muilenburg-Hoogesteger Correspondentieadres: Hof ter Veste 76 4334 HE Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 6 september om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Afscheid nemen is Met dankbare handen meedragen Al wat herinnering waard is. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom. In de leeftijd van 57 jaar Piet Wijnands echtgenoot van Joke Wijnands van der Linde N. van der Linde-den Boer M. van der Linde in herinnering Ineke Jasperse van der Linde Piet Jasperse in herinnering Arno Marcel en Petra, Daphne, Esmee <v> en Milan Ryanne en Remco, Quinten en Indy Natalie Lia en Johan ter Haar van der Linde Jolanda en Gerard, Floor en Niels Richard en Janet Janny en Johan Pannekoek van der Linde Jos en Christiana Piet en Baukje van der Linde Erwin en Alma, Kim Heieen en Wilco Jan en Petra van der Linde Marc en Eric Scharendijke, 1 september '08 Als het donker genoeg is, Worden de sterren zichtbaar. I - Voor uw medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en opoe Jannetje Maria Moelker-de Schipper willen wij u hiervoor langs deze weg onze dank betuigen. Familie Lamper-Moelker Familie Zoeteweij-Moelker Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, september 2008 Voor de hulpverlening, het hartelijk meeleven en zeer vele blijken van belangstelling, na het voor ons zo plotseling overlijden van onze geliefde, zorgzame man, vader en (over-)opa Hendrik Schouwenaar willen wij u hartelijk dank zeggen. Het heeft ons heel goed gedaan. W. Schouwenaar-Versprille Kinderen, klein- en achterkleinldnderen Krabbendijke, september 2008 wa Frans Jager 3 september 2007 3 september 2008 Ik sluit mijn ogen, zoek naar jou en vind je diep van binnen En vraag mezelf steeds vaker af wat ik zonder jou moet beginnen. Mis je en houd van je, xxxxx Tine Lieve pap Je bent voor ons de mooiste ster aan de hemel Sabine en Remco Robin Als iets liefs je verlaat blijft nog altijd de liefde. Abraham Pieter van Loo 03 september 2003 03 september 2008 Bram en Monica van Loo-Volwerk K t - -s -<gir AJA' 4 "'T:" WGGGNGR NieuwsMedla Gemiddeld €150,00 per maand bijverdienen! Dagblad PZC is op zoek naar dagblad-bezorgers die 's ochtends vóór 07.00 uur willen bezorgen. Het is verantwoordelijk en zelfstandig werk en het is uitstekend te combineren met je studie! VERDIENSTEN De hoogte van je verdiensten zijn afhankelijk van de wijk die je bezorgt. Daarnaast lees je gratis dagblad PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Ga naar www.bezorgers.nl en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op met telnr. 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN Dagbladen bezorgen is mogelijk vanaf 15 jaar. Kandidaten dienen bij aanmelding in het bezit te zijn van een geldig legitimatiebewijs. Indien van toepassing dient een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. DichtbijMedia. Wegener HIP'Ad res rt wil dagbladen bezorgen Geboortedatum (min. 15 jr.) Vul deze bon in en stuur het (zonder postzegel) naar: Dagblad PZC Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 713,4460 WB Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34