Elke ruit blijvend glashelder Inspirerend vergaderen aan de Schouwse kust GLASFIKS INTERNATIONAL® infotorial Glas is poreus en kwetsbaar. Het beschadigt gemakkelijk en is de prooi van allerlei soorten vervuiling. Glasfiks International(r) uit Zierikzee repareert en renoveert aangetast glas op een veilige en doeltreffende manier en beschermt het tegen toekomstige oneffenheden. Voorkomen blijft beter dan genezen, daarom is Glasfiks International eveneens gespecialiseerd in glaspreventie. De vraag naar deze doeltreffende manier om schade aan glas te voorkomen is enorm. Wat directeur/eigenaar Bart de Gardeijn in 1997 is begonnen als eenmansbedrijf, is in elf jaar uitgegroeid tot een wereldwijd opererende organisatie die allerlei proble men op, in en om glas oplost. De specia lisatie groeit voortdurend en omvat in middels ook kunststof en geglazuurde op- pervakken. Qua grootte is Glasfiks Inter national het tweede bedrijf in Nederland binnen zijn branche. Tot de opdrachtge vers behoren aannemers, glaszetters, schil dersbedrijven, autobedrijven, scheeps werven, verzekeringsinstellingen en parti culieren. Glaspreventie Als gecertificeerd 'window installer' be schermt Glasfiks International ruiten te gen schade door het aanbrengen van een speciale, antikrasfilm. Die is oersterk, transparant, biedt de beste garantie voor een duurzame bescherming van het kost bare kwaliteitsglas vooral tijdens de bouwfase van een pand of van een schip én is probleemloos te verwijderen. Glasrenovatie Bart de Gardeijn: "Het glasoppervlak raakt beschadigd door aantasting als ge volg van zout, kalk, chloor, ijzer-, lood- en koperoxidatie, uitloging van metsel werk, opspattend water en milieuveront reiniging of door krassen. Die problemen kunnen wij eenvoudig verhelpen door Polijstrobot Lucy. toepassing van een speciaal polijstpro- cedé." Glasbescherming Na een grondige, diepe reiniging en re novatie van het glas, kan Glasfiks Interna tional het oppervlak duurzaam bescher men door er een Clear-Shield(r) op aan te brengen. Als extra bescherming kan daar overheen nog een antikrasfilm worden geplaatst. GlasGarage Glasfiks International is tevens 'GlasGara ge', de unieke shop-in-shop formule met de grootste landelijke dekking. De gecer tificeerde monteurs repareren elke schade aan autoruiten. Lichtbeschadigde voor- en achterruiten zijn hinderlijk, maar ver vanging is kostbaar. Een goedkopere ef fectieve oplossing biedt de innovatieve polijstrobot Lucy. Binnen één uur is de beschadigde ruit weer als nieuw. Noviteit De vraag naar luxe jachten groeit explo sief. Het allerhoogste segment is jaarlijks in september te bewonderen op de Mon aco Boatshow en in november op de METS in de Amsterdamse RAI. "In Monaco introduceren wij ons multifunc tionele Yacht Protection System. Voor deze unieke coating voor teakhout, rvs en sanitair hebben wij onlangs het exclusieve dealerschap voor de maritieme sector ver worven", aldus Bart de Gardeijn. Glasfiks International voldoet aan de ISO 614 norm, het varende visitekaartje van het innovatieve bedrijf waar gebruiks vriendelijkheid, veiligheid en milieu hoog in het vaandel staan. ZW IK* M 41 49 - 1* Glasfiks International is tevens GlasGarage. Foto's: Willem Mieras GLASSRENOVATION WWW.OLASFIK5.COM Oudewec 23, 4301 TC Zierikzee T 0111 41 49 41 F 0111 41 21 85 e glasfiks@solcon.nl i www.glasfiks.com Nederland telt slechts twee ver gadervilla's. Eén daarvan is Villa Westerduin in Renesse: uw privé vergadervilla met viersterren- service omgeven door bomen, struiken en duingeuren die u een sfeervolle privacy biedt met alle ge makken van het aangrenzende Bad hotel Renesse. Deze inspirerende vergaderlocatie is het jongste paradepaardje van Badhotel Re nesse. Naast een klassiek ingerichte repre sentatieve vergaderruimte voorzien van alle moderne communicatiemiddelen, beschikt Villa Westerduin over diverse sfeervol ingerichte hotelkamers, een eigen parking, brede terrassen en een fraai aan gelegde tuin. De gehele villa kan worden afgehuurd. Desgewenst wordt er het ont bijt geserveerd. Een ontbijtvergadering heeft als voordeel dat u de dag vroeg be gint, waardoor nog zakelijke afspraken in de middag kunnen worden gepland. Bijzonder gastvrij Ongestoord üw bijeenkomst houden met Villa Westerduin, uw privé vergadervilla met vier sterrenservice. badhotel Renesse Laone 2 - 6, 4325 EK Renesse T 0111 46 25 00 F 0111 46 25 38 E info@badhotelrenesse.nl i www.badhotelrenesse.nl www.trouwineenmini.nl de zekerheid dat aan alles is gedacht. Dat is vergaderen in Badhotel Renesse en Vil la Westerduin. In totaal zijn er vier mo derne vergaderzalen voor groepen tot ze stig personen en 47 sfeervolle hotelkamers en appartementen voorzien van alle luxe en faciliteiten die de gast mag verwachten in een viersterren hotel. Het is mogelijk het gehele complex af te huren voor maximaal 120 personen. Diverse bedrij ven hebben reeds ervaren dat daarmee optimale privacy is gewaarborgd. In de Engelse pub bevindt zich een bibli otheek met een diversiteit aan literatuur. Restaurant Le Marquis beschikt over een bijzondere culinaire keuken, wat uw ver blijf extra feestelijk maakt. Ook veel niet- hotelgasten kiezen deze sfeervolle entou rage voor een avondvullend diner of kor te zakenlunch. Zakelijk maar betrokken Directeur/eigenaar Olav Davidse: "Inti miteit, persoonlijkheid en kwaliteit, in combinatie met een ervaren team zorgen ervoor dat het de gast aan niets ontbreekt tussen en tijdens de sessies. Maar ook de catering ligt op een verfijnd niveau. Daar mee kun je tegenwoordig het verschil maken. In onze keuken bereiden wij alles dagvers met bij voorkeur Zeeuwse ingre diënten. Onze ervaren medewerkers zijn getraind en betrokken bij ieder evene ment, groot of klein. Elke bijeenkomst heeft zijn eigen gastheer die het evene ment van A tot Z begeleidt en verant woordelijk is voor een feilloos verloop. Onze vergadermogelijkheden zijn zeer divers. Zo bieden wij verscheidene all inclusive arrangementen. Tijdens de vergaderingen schenken wij naast koffie, espresso, cap puccino, thee en mineraalwaters steeds vaker verse vruchtensappen en smoothies, serveren wij een licht verteerbare lunch Foto: Willem Mieras en sluiten wij de middag af met een tap pasbuffet in de Engelse pub. De boog kan niet altijd gespannen staan. In samenwerking met Forest Hill Buiten sport en Natural High organiseren wij elk gewenst evenement op het strand of in de naaste omgeving van Renesse. Deze teambuilding activiteiten maken vergade ren in Badhotel Renesse en Villa Wester duin extra inspirerend. Na afloop komen de deelnemers zonder filestress thuis, want Renesse ligt binnen honderd autominuten verwijderd van on ze vier grote steden, Noord-Brabant, Antwerpen en Gent."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 108