Verkoop bedrijfsonroerend goed vraagt om een unieke aanpak Woningcorporatie Zeeuwland maakt er werk van - en dat al 60 jaar! Zorgeloos wonen in een plezierige omgeving Zeeuwland infotorial buitengew' rentmeestersAcvastVanderSlikke den veel kleine gezinswoningen ge bouwd.' Herstructurering Anno 2008 staat Zeeuwland voor de niet geringe opgave het oudere woningbezit te vernieuwen. In de periode tot 2016 wil Zeeuwland 800 kleine en verouderde woningen vervangen. De nieuwe wonin gen worden ruim van opzet, goed geïso leerd en voorzien van veel comfort. De nieuwe bewoners kunnen zelf keuzes ma ken over de inrichting van hun woning. Met deze vernieuwingsslag wil Zeeuw land bijdragen aan een versterking van de ruimtelijke kwaliteit in veel dorpen. De woningen zijn zowel geschikt voor jonge gezinnen als voor ouderen. Voor het be houd van voorzieningen, zoals bijvoor beeld een school, mikt Zeeuwland in de kleinere kernen vooral op jonge gezin nen. Domotica Zeeuwland gaat voor zorgeloos wonen in een plezierige woonomgeving. En omdat wonen meer is dan alleen een dak boven je hoofd, speelt Zeeuwland met een uit gebreid servicepakket in op de wensen van de klant. Voor senioren voorziet de woningcorpo ratie in speciaal op deze doelgroep afge stemde appartementen en woningen. Een uitgekiende woningindeling en afspraken met zorgaanbieders maken het de huurder in principe mogelijk tot op hoge leeftijd zelfstandig te blijven wonen. Ook zoge noemde domotica - technische snufjes die de woonveiligheid bevorderen - dragen Vlnr Ferko de Rubber en Johan van der Slikke. particulieren, agrarische ondernemers en landgoedeigenaren bij het benutten van de mogelijkheden die er zijn om het Ne derlandse buitengebied te verfraaien. Wonen, recreëren en ondernemen gaan daarbij hand in hand. Zodra wij een op dracht ontvangen, mag de opdrachtgever een geïntegreerd advies van onze rent meesters, makelaars en taxateurs verwach ten op het gebied van bijvoorbeeld: - aan- en verkoop van landelijk gelegen onroerend goed; - beheer van gronden en landelijke objec ten; - deskundige begeleiding bij onteigenin gen en grondverkoop; -juridische bijstand bij planschade; - grond- en pachtzaken; Foto: Willem Mieras - taxatie van agrarisch onroerend goed; - aan- en verkoop van productierechten; - gewassenschade en - ontwikkelingen in het landelijk gebied. AcvastVanderSlikke werkt ook grens- overschrijvend. In Frankrijk zijn wij offi cieel onroerend goed agent en emigratie begeleiding verzorgen wij via Inter- farms." De mensen van de Schouwen- Duivelandse woningcorporatie Zeeuwland nemen hun taak zeer se rieus. Niet alleen zorgen zij voor goede woningen, ook de kwaliteit van de woonomgeving in stad, dorp of wijk krijgt ruimschoots aandacht. Woningcorporatie Zeeuwland bedient Schouwen-Duiveland met een divers aanbod van 4.000 huurwoningen, ver spreid over het hele eiland. De ontstaans geschiedenis van Zeeuwland, dat dit jaar zijn zestigste veqaardag viert, heeft zijn wortels in het bedrijfsleven. 'In 1948 werd de voorloper van het huidige Zeeuwland, genaamd Beter Wonen, op gericht door bakkerijgrondstoffenleveran- cier Zeelandia,' vertelt Antoine de Ceus- ter, directeur van Zeeuwland. 'De finan ciële mogelijkheden waren bescheiden en de omvang van de door Beter Wonen gebouwde woningen navenant. Ook in de periode na de Watersnoodramp wer- Kerkhof 1, Postbus 82, 4300 AB Zierikzee T: 0111 418 080 www.zeeuwland.nl daartoe bij. Sinds kort heeft Zeeuwland ook een klussen- dienst. Deze ver richt voor een appel en een ei - tien euro per uur, inclusief voorrij kosten - klussen in en om de woning. Daarnaast voert Zeeuwland veel van het kleine onderhoud, dat feitelijk door de huurder moet worden verricht, gratis uit. AcvastVanderSlikke uit Ellemeet en Velp is een onafhankelijk rentmeesters-, taxatie- en advies kantoor met daarnaast de makelaar dij in agrarisch en commercieel vastgoed. Eigentijds rentmeesterschap beperkt zich niet tot de agrarische sector. Dienstverle ning met betrekking tot bedrijfsonroe rend goed is de jongste, snelgroeiende loot aan het op maat gesneden service pakket van AcvastVanderSlikke. Beëdigd rentmeester en gecertificeerd makelaar Ferko de Rubber is gespecialiseerd in be drijfsonroerend goed. Hij en algemeen directeur, rentmeester en registertaxateur o.z. Johan van der Slikke verwachten dat deze dynamische business met zijn onge kende mogelijkheden zal uitgroeien tot de tweede pijler van het kantoor. Duidelijke en gestructureerde aanpak "Het verkopen van een bedrijfspand is veelomvattend. Het uitgebreide netwerk van onze medewerkers beschikt over de knowhow om potentiële kandidaten ac tief te benaderen. Daardoor kunnen zij transacties snel en gedegen laten slagen", licht Ferko de Rubber toe. "Ons dien stenpakket is maatwerk. De aanpak van alle opdrachten is duidelijk en gestructu reerd. Door onze open communicatie, weten opdrachtgevers al vanaf het aller eerste contact exact waar zij aan toe zijn. Dat geldt zowel bij verkoop van bedrijfs onroerend goed als bij het restylen van bedrijventerreinen, waarbij wij tevens het herzien van de infrastructuur kunnen ver zorgen. Parkmanagement op bedrijven terreinen gaat een grote toekomst tege moet. Bij dit soort samenwerkingsverban den zijn alle deelnemers gemotiveerd om hun (toekomstige) bedrijventerrein te la ten slagen. Het uitbesteden en beheer van niet-kernactiviteiten biedt legio moge lijkheden om bedrijven op lange termijn optimaal te laten functioneren en de waardevastheid van hun gebouwen in stand te houden. Verenigingen van be drijfseigenaren kunnen wij de benodigde expertise leveren bij het opzetten en on derhouden van hun parkmanagement." Met oog voor uw buitengebied Rentmeesters AcvastVanderSlikke, werpt een vernieuwende blik op het Neder landse buitengebied. Johan van der Slik ke: "Op innovatieve wijze helpen wij Hart van leefbaarheid Omdat ook de woonomgeving bepalend is voor het woongenot, zet Zeeuwland zich samen met bewoners en an dere partijen in voor behoud van voorzieningen en de kwaliteit van de woonomgeving. Zo heeft Zeeuwland vorig jaar 15 dorps huizen en 2 multifunctionele centra van de gemeente overgenomen. 'Een dorps huis zien we als een hart van leefbaar heid,' aldus De Ceuster. 'Het is een cen traal ontmoetingspunt waar bewoners el kaar treffen en allerlei activiteiten kunnen plaatsvinden. In enkele dorpen stimuleert Zeeuwland o.a. samen met het Welzijnshuis, gebrui kers van het dorpshuis, dorpsraad, onder wijs, verenigingen en bewoners de ont wikkeling van een toekomstvisie voor het eigen dorp. We noemen dit dorpsactive ring. En het aardige is dat nu ook vanuit andere dorpen de vraag komt een derge lijk proces op te starten'. Hogeweg 4 4323 TC Ellemeet T 0111 67 17 35 F 0111 67 18 97 E info@acvastvanderslikke.nl i www.acvastvanderslikke.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 106