JobTrack.nl YACHT. MENSEN VAN BETEKENIS. Hoofd Directiesecretariaat Senior Projectleider (Business Development) Algemeen Technisch Medewerker 1 6 I Zaterdag 30 augustus 2008 PZC Kijk ook op Yacht Werving Seiectie brengt toonaangevende organisaties en ervaren executives op het gebied van Finance, HRM, ICT, Legal, Logistics, Management, Marketing Communicatie, Procurement en Sales bij elkaar. Door ons grote netwerk en onze professionele begeleiding zorgen wij bij elke baan voor de excellente match. Ben je bereid te investeren in onze toekomst én die van jou? Een ondernemende professional met ambitie en doorzettingsvermogen kan bij DELTA rekenen op een stevige loopbaan, je gaat aan de slag in een veelzijdige onderneming waar je kunt profiteren van een votledi trainings- en opleidingspakket. DELTA biedt je volop kansen om te groeien in je werk en als persoon. Vier divisies maken deel uit van DELTA N.V.: Energy, Milieu, Infra en Comfort. De divisie Milieu biedt een integrale aanpak op het gebied van afvalmanagement en milieudiensten. Divisie Milieu, stafafdeling Directiesecretariaat (Terneuzen) De stafafdeling Directiesecretariaat heeft als doelstelling het zorgdragen voorde inhoudelijke en administratief- secretariële managementondersteuning en het zorgdragen voor ondersteuning op receptioneel en DIV-gebied. Kerntaken - Leidinggeven aan het Directiesecretariaat, aansturen en bewaken van de processen en zorgdragen voor de personele en organisatorische aansturing en begeleiding voor de medewerkers. - Zorgdragen voor secretariële en managementonder steuning van de Directeur DELTA Milieu en het verlenen van organisatorische en logistieke ondersteuning. - Voorbereiden van het MT, de agenda verzorgen en het zorgdragen voor de verzameling en verspreiding van relevante stukken, alsmede deelnemen aan het MT als secretaris, de notulen en actiepuntenlijst verzorgen en de uitvoering van de actiepunten bewaken. Profiel - Hbo werk- en denkniveau; relevante vakopleiding. - Kennis van sterk uiteenlopende en inhoudelijke managementondersteunende werkwijzen en administratieve en logistieke procedures. - Communicatieve en organisatorische vaardigheden, accuratesse, initiatiefrijken dienstverlenend. Je leest meer over deze functie op www.DELTA.nl/banen of neem Contact op met Natasja Vierbergen, Personeels functionaris, telefoonnummer: (0115) 64 86 47. Divisie Milieu, stafafdeling Project bureau Het projectbureau heeft als doelstelling het zorgdragen voor de realisatie van projecten en het adviseren ten behoeve van DELTA Milieu. Tevens wordt ondersteuning geleverd op het gebied van facilities. Kerntaken - Acquisitie en ontwikkeling van milieuprojecten met name op het gebied van toepassing/ verwerking van biomassa ten behoeve van energie-opwekking (vergistingen dergelijke). - Technisch, economisch en beleidsmatig uitwerken van business opportunities in een business case. - Initiëren en begeleiden van de realisatie van projecten (van voorbereiding, aanbesteding, realisatie tot oplevering). Profiel - Een afgeronde technische hbo-opleiding en een bedrijfskundige vervolgopleiding; academisch werk en denkniveau. - Minimaal vijfjaar relevante praktijkervaring in de biomassa en vergisting. - Ervaring met projectmanagementvaardigheden. Meer informatie? Je leest meer over deze functie op www.DELTA.nl/banen of neem contact op met Jaap van der Linden, Hoofd Projectbureau, telefoonnummer: (0115) 64 88 38. Divisie Milieu, businessunit Compost Biomassa (Nieuwdorp) DELTA Milieu beschikt over meerdere composterings- installaties. In de gesloten composteringsinrichtingen wordt groente-, fruit- en tuinafval (GFT) gerecycled, daarnaast verwerken wij ook organisch bedrijfsafval en analoog GFT. Open composteerinrichtingen worden ingezet voor de recycling van groenafval. Kerntaken - Volgens aangegeven planning uitvoeren van eerstelijns correctief en preventief mechanisch onderhoud aan installaties en apparatuur. - De werking van de installaties en apparatuur controleren en het uitvoeren van reparaties aan geconstateerde gebreken en defecten. - Zonodig optreden als Shovelmachinist. Profiel - Vmbo/mbo werk- en denkniveau. - Technische opleiding. - Ervaring met het verrichten van preventief onderhoud aan mechanische systeemcomponenten. Meer informatie? Je leest meer over deze functie op www.DELTA.nl/banen of neem contact op met Gerrit Reewinkel, Manager Operations, telefoonnummer: 06-28 90 67 55. Wat bieden wij? We bieden je een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Heb je interesse in een van deze drie vacatures, stuur dan je sollicitatie, samen met je CV, voor 13 september 2008 per e-mail naar pomilieu@delta.nl levert energie, infra- en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie, radio en tv-signalen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we met recht zeggen dat we een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant. Op de zakelijke markt zijn we actief in binnen- en buitenland in afvalmanagement, milieu, energieopwekking en -verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals. 445 433° AK Terneuzen T (ons) 67 8800 E pomilieuQDELfA.nl www.DEtTA.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68