Op zoek naar de ZEUMERHIT Vlissingen in de wolken - T: Zaterdag 30 augusutus 2008 Vlissingen kan op vele manieren worden beke- skyline zien, met alle in het oog springende ge- een handige strandtas op. Helaas kunt u geen ken. Dit mooie vergezicht fotografeerde Nelly bouwen. Wie ziet de Sardijntoren en de toren kans meer maken op deze tas. Alle zomerfoto's, Zijderveld uit Oostburg op een zomerdag vanaf van het Arsenaal zo mooi in de wolken liggen? ook die de krant niet gehaald hebben, zijn te het fiets-voetveer. Dit plaatje laat de Vlissingse Dit plaatje levert Nelly Zijderveld als laatste vinden op www.pzc.nl. De Zomerredactie neemt afscheid en nomineert voor één keer zelf drie Zomerhits; nummers die ook na de zomer in het hoofd blijven hangen. U kunt vandaag tot 16.30 uur stem men op de hiernaast genomineerde nummers. Dat kan via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. De genomineerde liedjes worden tussen 9.00 en 12.00 uur gedraaid in het programma De Ochtend van Omroep Zeeland. Om 17.25 uur speelt Omroep Zee land het winnende nummer af. Rond die tijd staat de titel van dat liedje ook op www.pzc.nl Kabel: S7.6 FM; Ether: 87.9 FM Nathalie van de Zande (22) uit Mid delburg Nomineert: 'Feei' Van: Robbie Wiliiams Motivatie: „De muziek die hij tegen woordig maakt vind ik niks, maar vroeger was ik fan. Toen tijdens een concert in de Arena heel het pu bliek met dit nummer mee ging zin gen, kreeg ik kippenvel. Het was tij dens de WK-wedstrijd waarin Ne derland werd uitgeschakeld door Portugal." Daisy van Poelje (20) uit Yerseke Nomineert: T know what you want' Van: Mariah Carey Busta Rhymes Motivatie: „Een paar jaar geleden werkte ik bij een café. Daar heb ik mijn beste vriendin leren kennen. Het was een mooie en drukke zo mer. De kok was helemaal gek van dit nummer. Zo erg, dat hij het de hele dag op had staan. Wij vonden het verschrikkelijk, maar als ik dit nummer hoor, denk ik terug aan die tijd." Carla van Loon (19) uit Middelburg Nomineert: 'Suzanne' Van: VOF De Kunst Motivatie: „Vorig jaar ben ik met mijn middelbare school naar Grie kenland geweest. In één van de ho tels werd een Grieks nummer ge draaid dat exact dezelfde melodie had als Suzanne. Wij hebben dit liedje in het Nederlands meegezon gen. Dit was erg lachwekkend, want de Grieken hadden echt geen idee waar wij over zongen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 57